Seksas: Jauna moteris – pagyvenęs vyras

Vis dar yra įžeidžiamos poros švytinčios savo gyvenimišku džiaugsmu, nors tarp jų yra didelis amžiaus skirtumas. Nežiūrint į tai, seno vyro ir jaunos moters santykiai turi daug privalumų. Pirmiausia tai…

Seksas: pavasaris – ruduo

Seksualinė revoliucija savo laiku atėjusi į visuomenę įnešė tiek neigiamų, tiek teigiamų dalykų. Apie neigiamus dalykus prirašyta daug, todėl čia bus kalbama apie teigiamus. Žmonių santykiai, kuriuos vadinu pavasaris – ruduo, tarp labai skirtingo amžiaus vyrų ir moterų įgauna pagreitį, kadangi šiuose santykiuose glūdi laimės esencija. Nors šiandien dar egzistuoja žmonės, nelinkę mąstyti plačiai, laisvai, ir vis dar pašaipiai žiūri į meilę, kuriai visi žmogaus amžiaus etapai pavaldūs. Todėl vis dar kartais yra žeidžiamos poros švytinčios savo gyvenimišku džiaugsmu, nors tarp jų yra didelis amžiaus skirtumas.

Čarlis Čaplinas ir Sona O‘Neil viena iš įžymių porų, kurių santuoka tuometinei „konservų“ visuomenei tapo juokinga: jai buvo 17, o jam 54 ir jis buvo tris kart išsiskyręs. Tai buvo stipri pora, ir jie ne tik nenukentėjo, o patys juokėsi iš žmonių proto ribotumo. Jie klausėsi juokelių savo adresu, tačiau buvo stiprūs ir laimingi savo santuokoje.

Jauna moteris – pagyvenęs vyras

Kas praktikuoja energijos išsaugojimo ir energijos kaupimo seksą, tas nesistebės tokių santuokų didėjančių skaičiumi. Tokie žmonės žino, kad seno vyro ir jaunos moters santykiai turi daug privalumų.

Pirmiausia tai, kad senesnis vyras dažniausiai lėtai susijaudina ir erekciją pasiekia meilės žaidimo eigoje. Tokiam vyrui jauna moteris, kuri turi pakankamą makšties drėgmę – yra palaima: jis gali lengvai įvesti savo penį į jos makštį, be pilnos erekcijos. Kai pagyvenusio vyro penis patenka į tokią sultingą aplinką, vyras, kuris nors kiek praktikuoja energijos išsaugojimą, labai greitai sugeba pasieki erekciją.

Tuo tarpu jaunai moteriai, tokia atsargi, lėta procedūra gali tapti žavingesnė, nei jauno vyro staigus, grubus penio įgrūdimas ir greita ejakuliacija. Be to, jauna moteris ne tik greitai ir pakankamai drėgmės išskiria makštyje, bet ir išlaiko ją gana ilgą laiką. Daugelyje atvejų tiek laiko, kiek ji yra susijaudinusi. Todėl abiem įsimylėjėliams šie santykiai labai naudingi.

Senas vyras, lėtai pasiekdamas erekciją, taip pat lėtai pasiekia ir finišą. Tai labai svarbus dalykas, suteikiantis jaunai moteriai ilgalaikę palaimą, ekstazę, kurios jei negali suteikti jauni nepatyrę, nepraktikuojantys energijos išsaugojimo, vyrai.

Kita jaunos moters privilegija ta, kad ji išskiria natūralų jaunystės ir šviežumo kvapą, kuris lengvai sujaudina pagyvenusį vyrą. Papildant visa tai, pagyvenęs vyras sukuria ramybės ir pasitikėjimo atmosferą, kurią gali sukurti tik labai nedaugelis jaunuolių.

Dar vienas labai svarbus pavasario – rudens santykių efektas, yra tas, kad pas jauną moterį gana maža makštis, kuri suspaudžia ir jaudina pagyvenusį ir patyrusį meilužį. Jeigu vyras praktikuoja sekso meną, jis žino kaip kontroliuoti savo ejakuliaciją netgi tokiam aukštam mažos makšties susijaudinimo lygyje. O tai taip pat suteikia jaunai moteriai didelį pasitenkinimą, nes jinai gali pagauti jo susijaudinimo džiaugsmą, kai tuo tarpu jaunam vyrui, tai yra grėsmė ir pavojus greitam sėklos išsiliejimui.
Džiugu, kad nors ir nedaug, bet visgi yra žmonių drąsiai einančių savo laimės keliu ir nekreipiančių dėmesį į aplinkinių nepasitenkinimą.

© Paruošė Marius Metrikis

2 Komentaras

  1. „…šiuose santykiuose glūdi laimės esencija.” kaip teisingai ir gražiai išsireikšta. Atmetus prietarus ir primestus dorovės principus pasidaro lengvai aišku, kad grožis, džiaugsmas, švelnumas, Meilė visose savo formose yra gerai, ir Dievas visa tai sukurė ne tam, kad už tai baustų.

  2. Idomu butu suzinoti daugiau apie jauno vyro ir brandzios moters sekso subtilumas.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+