Badavimas sunkus apsivalymo metodas. Yra lengvas.

Kai nevalgome kiek tai laiko, išmintingas organizmas ima naudoti tai, kas buvo atidėta jame. O ką gi jis atidėjo? O gi šlakus, tai, ką nespėjo išmesti, nes žmogus vėl ir vėl valgo, geria, kvėpuoja netinkamu gyvybei šlamštu.

Badavimas po truputį pradeda šiuos atliekų sandėlius valyti. Badavimas yra sunkus ir varginantis apsivalymo metodas ir reikalingas tik ypatingiems atvejams. Yra kitas būdas valytis, tai valgyti natūralų, organizmą neardantį maistą, kvėpuoti neužterštu tabaku oru ir daug judėti, nes judėjimas yra būtina natūrali organizmo gyvenimo dalis.
Pakartokite dėl savęs dar kartą, kad jūsų kasdienybėje šios žinios neštų jums sveikatą ir jūs pradėtumėte rinktis: teršti save ar ne.
Kaip į organizmą patenka nuodai?
1. Tiesiogiai per kraują – įduriant.
2. Per skrandį, maistu, gėrimais.
3. Per odą.
4. Per plaučius – rūkymas ir būvimas šalia rūkančių ir nevėdintose patalpose.
Visame šiame procese dalyvauja kraujas, kuris išnešioja nuodus po visus organus.

Kad kraujas tekėtų visais raumenimis reikalingas protingas judėjimas, nes kraujas pilnai teka tik dirbančiuose raumenyse. Ramioje būsenoje dirba tik 40% procentų kapiliarų. Jeigu jūs dirbate tik su 5 -10 raumenų iš 400, tai 390 ilsisi, reiškia negauna pakankamai gyvybės. Organizme yra apie 150 milijardų kapiliarų aptarnaujančių 300 trilijonų ląstelių. Jeigu visus kapiliarus ištempti viena linija, tai jos ilgis būtų apie 100.000 kilometrų. O dabar įsivaizduokite, kad šiais tūkstančiais kilometrų kapiliarų jūsų ląstelės badauja, miršta, užspringsta savo pačių apykaitos produktais, nes jūs nepakankamai judate ir jose nėra kraujo cirkuliacijos. Tai yra organizmo teršimas.

Širdis vidutiniškai muša 60 – 70 dūžių į minutę, o esant krūviui 120 – 140. Reiškia širdis perpumpuoja daugiau kraujo. Tai reikalinga ir tam, kad aprūpinti dirbančius organus deguonimi, kuris būtinas raumenų darbui ir pašalinti tai, kas nereikalinga.

Ilgalaikis lengvas fizinis krūvis gali būti vadinamas organizmo generalinis tvarkymas – valymas. Jeigu tokius tvarkymus daryti reguliariai, galbūt įvyks balansas ir nebereikės jokių kitų organizmų valymų. Be abejo, jeigu neteršti organizmo kenksmingu maistu.

Daugelis nesupranta kur gi kaupia organizmas šlakus ir atliekas, kurias jam trukdo pašalinti žmogaus neteisingas gyvenimo būdas? Išmintingas organizmas išmėto kenksmingas medžiagas po visas ląsteles, tačiau netolygiai. Daugiausiai kaupia ten, kur yra mažiausiai kenksminga jam pačiam: vyrams pilvo srityje, moterims sėdmenyse, šlaunyse. Šios vietos storėja pirmos.
Valgant gyvą pilnavertį maistą, vedant aktyvų gyvenimo būdą be TV ar kompiuterio, nereikalingi jokie organizmo valymai.

Išvada: norint be badavimų, valgant sveiką maistą, išvalyti organizmą dar būtini švarus vanduo ir lengvas ilgalaikis fizinis krūvis. Tai gali būti bėgimas, plaukimas, gimnastika, viskas, kad malonu ir lengva. Bent vieną valandą į dvi dienas ir tai jau įjungs nematomus organizmo harmonijos procesus.

Tačiau nesižavėkite brangiu ir madingu sportu, kurį šiandien taip populiarina įvairios prekybinės sistemos. Tai visiškai bevertis sveikatos siekimas tapti madingu barbinu arba barbe su bokalu alaus rankoje. Šiandien pinigų čiulpimo sistema jums siūlo dar vieną „sporto“ rūšį – pokerį, bridžą, bilijardą, o greitai bus „sportiška“ sukti ruletę, džekpotą. Visa tai galėsite sportuoti su cigarete ir alkoholiu, be abejo iki tol, kol jūsų organizmas bus gyvas…

© Paruošė Psichohileris

Search

+