dantys

Ar įmanoma atsiauginti dantis? Pirma dalis

Kai tarnavau armijoje per muštynes kėde man išmušė beveik visus dantis. Tada tikėjausi, kad paleis iš armijos, tačiau man įstatė dirbtinus dantis, vadinamus „dirbtinas žandikaulis”. Valgant aš juos įsidėdavau, o pavalgęs išsiimdavau. Per daugelį metų ne kartą keičiau šiuos stomatologinius protezus ir jau susitaikiau su likimu. Kartą atsitiko taip, kad man teko būti izoliuotam ilgą laiką Sibiro Taigoje. Ten susirgau liga, dėl kurios negalėjau nešioti dantų protezų ilgiau nei 15 minučių per dieną. Bet koks daiktas burnoje, net mano paties liežuvis teikė man džiaugsmą. Tokia tai buvo liga – maistą aš prarydavau beveik nekramtęs. Negalėdavau kalbėti su draugais, nes buvau šveplas. Man buvo labai skaudu ir baisu. Būtent šitas skausmas ir neviltis atvedė mane iki minties, kad galbūt galima užsiauginti naujus dantis. Šiandiena aš turiu 17 savo naujų dantų. Kurie išaugo, nežiūrint į visus šiuolaikinės medicinos įtikinėjimus, kad tai neįmanoma. Gyvenimas taigoje man parodė ne vieną stebuklą ir aš nežinau, kas konkrečiai juos padarė. Todėl savo knygoje aš aprašysiu tuos atradimus, kuriuos padariau būdamas taigoje, ir vienas iš jų, tai natūralus savo naujų dantų atauginimas. Šiuos stebuklus aš Jums išdėstysiu dabar, o aprašysiu juos vėliau:
1. Pakeičiau pasaulėžiūrą, išmokau tikėti stebuklais;
2. Mečiau rūkyti, atsikračiau narkotikų;
3. Išmokau sukaupti energiją – numečiau visą nereikalingą viršsvorį;
4. Išmokau išgirsti savo organizmą;
5. Išmokau klausyti ir išgirsti savo dvasią – intuiciją;
6. Išmokau išgirsti pasaulį;
7. Užsiauginau naujus savo paties dantis. Tikėti stebuklais.

Vieną kartą, kai kentėti daugiau nebegalėjau ir supratau, kad mirtis beldžiasi į mano duris, didžiausiame savo nusivylime kažkodėl prisiminiau, jog kažkur skaičiau, kad berniukas atsiaugino koją. Autorius Drunvalo Melchizadekas savo knygoje „Pasaulio gėlės paslaptis“ aprašė įvykį, kurio tikrumu aš patikėjau. Dėka šio įvykio susikūriau sau naują galimybę gyventi taip, kaip noriu. Staiga prisiminiau gydytoją, kuris tvirtino, kad organizmas sugeba regeneruoti visus savo audinius…

Tikras tikėjimas savimi daro tave stipriu

Aš įgijau tikėjimą – dantis įmanoma atsiauginti. Domėjausi viskuo, kas su tuo susieta. Susirašinėjau su žmonėmis, kurie turėjo patirties ir informacijos. Štai keli laiškai, kurie stiprino mano tikėjimą: „ Michailai, TV rodė senutę, kuriai 70 metų, ir kuriai trečią kartą atauga dantys.“ „ Drožanovsko ligoninės gydytojai buvo nustebinti tuo, kad jų globotinei Marijai Jefimovai Vasiljevnai turinčiai 104 metus pradėjo augti visi nauji dantys.“ „12 – kos metų prancūzei Mišelei nepasisekė, ji susirgo keista paveldima liga. Jai išaugo ryklio dantys, kurie pastoviai lūžinėja ir vėl atauga. Jų daug daugiau, nei pas kitus žmones ir auga jie eilėmis. Neseniai jai išaugo dar 28 dantys ir tai 31 dantimi daugiau, nei turėtų būti pas žmogų.“ Tokių laiškų, kuriuose rašoma, kad ilgaamžiams atauga dantys yra labai daug. Tai patvirtina medikai, kurie ir randa šiuos stebuklus.

Natalijos Andoral straipsnis

„Pirmas stebuklas. Karieso gali ir nebūti. Italų stomatologai lanko kelis vienuolynus Tibete. Iš 150 vienuolių 70% turėjo visiškai sveikus dantis. Dalinai tai nulėmė maistas: miežiniai paplotėliai, jako pieno sviestas, arbata, bulvės, morkos, ryžiai. Visiškai nevalgo mėsos ir cukraus.
Antras stebuklas. Įdomus faktas, kad karieso pažeistus audinius organizmas atstato.
Trečias stebuklas. Dantys atauga trečią kartą pakankamai seniems žmonėms. Yra daugybė faktų, į kuriuos galima žiūrėti skeptiškai, jeigu ne mokslininkų atradimai.
Moksliškai pagrįstas stebuklas. Teksaso grupė mokslinių tyrėjų, kuriai vadovavo daktaras Makdugalas tyrinėjo ląsteles, kurios gamina dantų audinius. Genai, kurie yra atsakingi už šių audinių gamybą veikia tik dantų augimo laike, o vėliau jie išsijungia. Mokslininkams pavyko įjungti šiuos genus ir išauginti pilnavertį dantį. “ „Osakos universitetas pasiruošęs tyrimams su žmonėmis. Mokslininkai teigia, kad dantų atauginimo metodas daug pigesnis už protezavimą“.

Dantys atauga turintiems kantrybę

Mokslininkai lenda į namą ne pro duris, o pro langą, ir renkasi patį sunkiausią kelią. Net kai jie viską atras ir leis tuo naudotis plačiajai visuomenei, kažin ar paprasti žmonės turės pinigų užsimokėti už savo paties organizmo sugebėjimo pažadinimą – auginti dantis. Kas nori pats pažadinti savo organizmą, prašau kartu su manimi. Jūs pasiruošę? Daugelis žmonių, skaitydami knygą galvoja, kad pirma paskaitys iki galo, o tada mąstys, ką daryti. Norite atauginti dantis, kaip tai padariau aš? Tada privalote perskaityti vieną paragrafą ir kol jo neįvykdysite tikrovėje, toliau skaityti negalima. Tai pirma sąlyga. Antra sąlyga – pradėkite tai daryti atostogų metu, išvykę į kaimą, prie jūros, į gamtą, kuo toliau nuo miesto ir chaoso. Jeigu tai darysite – jūsų dantys ataugs. Paruošė © www.sveikata666.lt pagal Michailą Stolbovą

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+