Baltymai

Baltymai – ligų maistas

Medikai teigia, kad žmogaus protinei ir fizinei veiklai reikalingi baltymai. Ir kai tik žmogus jaučia silpnumą ar nuovargį, jam perša baltyminį maistą. Tačiau mes jau žinome, nuo ko būna silpna. Baltyminis maistas kurį laiką veikia organizme kaip stimuliatorius, nes jis tuoj pat suyra į nuodus. Tai žinomas faktas, kad bet kokia mėsa, gyvuliniai produktai tampa ypatingai nuodingi, kai tik patenka į žmogaus kūną būtent kūno temperatūroje. Mokslininkai nusišnekėjo iki to, kad bandė įrodyti, jog žmogus yra plėšrūnas, kai evoliucijos teorija įrodo žmogų priklausant beždžionių, kurios yra vaisiavalgės, klasei. Matote, koks juokingas yra pats sau prieštaraujantis „mokslas“ (vertėjos pastaba: mokslas prieštarauja pats sau iki šių dienų: kasdien vieną teigdamas, jis tuo pačiu neigia kitą doktriną).
Dar vienas įrodymas, kad medicina perša baltymo būtinumą, yra motinos pienas. Jame
2-3% baltymo. Gamta kuria iš jo naują kūną !!!

Gyvybės pagrindas yra fiziologinė ir cheminė materijos kaita, o ne absurdo teorija apie baltymų būtinumą kūno statybai. Kai medikai kalba apie baltymų būtinumą žmogaus maiste, jų teigimą galima prilyginti tam, kad karvė turi būtinai gerti pieną, kad duotų pieno 

Fiziologijos ekspertas, kurio knygų nepatvirtino medicinos mokslo teorijos, profesorius von Bunge, Šveicarija, teigia, kad gyvybės jėgos pagrindas yra produktų, medžiagų virsmas, kaita, per kurią išsilaisvina energija, šiluma, elektra ir veikia, kaip organizmo veiklos efektas, stabilumas, sveikata.

Ne baltymas „stato” organizmo audinius ir energiją, ir ne nusidėvėjusių ląstelių kaita vyksta organizme, o mineralai yra statybinė visų gyvulinių ir augalinių gyvybių medžiaga. Ir jų reikia daug mažiau, nei mums vėl klaidingai perša medicina.

Dietologai, fiziologai sudarinėja standartines dietas, kuriose yra didelis kiekis baltymų. Tačiau po truputį tas kiekis jau mažėja. Žmonės jau patys ima susiprotėti, kas gerai, o kas ne. Tai ir dietologams nėr kur dingi. Gal kada nors ir „ mokslas“ pastebės organizme tonas šiukšlių…
Praeituose amžiuose žmonės buvo sveikesni ir be dietologų sustatytų dietų. Visos dietos yra farsas, mokslo maskuotė.
Profesorius Chittenden eksperimentuodamas įrodė, jog energija ir ištvermė didėja, kai maisto kiekis ir baltymai yra mažinami. Profesorius Hindhede įrodė, kad baltymas nėra svarbus. Yra profesoriai, atstovaujantys pramonę, farmaciją, ekonomiką, politiką ir jie išranda, kad mums su jumis, paprastai liaudžiai, būtini gyvulinės kilmės baltymai. Ir jie mus, piršdami baimę susirgti, jeigu nesimaitinsime negyvėlių kūnų, įpratino valgyti visus veršelius, kiaulaites, karves, avis, zuikučius, voveres, stirnaites ir net žirgus bei šunis. Viską, kas tik užgimsta gyventi, maisto pramonininkai perša mums į burną. Ir ką mes turime? Ligos jaunėja, žmonės debilėja, ligoninių skaičius auga lyg ant mėlių, daktarų greitai bus tiek pat, kiek pardavėjų ir vadybininkų. Kalėjimai sausakimši, beprotnamiai pilni. Tai kur tas dietologų kišamo maisto progresas? Gi šiaip žmogus lygtai tobulėja, technologijas kuria naujas…. tiesa, kuriantieji vos mato per akinius lyg padidinimo stiklus ir miršta anksčiau laiko, nes, pasinėrę į … „ mokslą“, nuskęsta neišmanyme. Kas turi akis, mato šią tiesą, o kas turi ir protą, tas nebepakliūna ant negyvo kūno būtinimo savo skrandyje kabliuko.
Profesorius Fletcher gyveno, suvalgydamas vieną sumuštinį per dieną, išgydė savo neišgydomą ligą ir įgavo didžiulę ištvermę. Po to, kai aš nugalėjau man įdiegtą baimę, jog galiu sau pakenkti, jeigu nevartosiu pakankamai baltymų, aš išgyvenau tokią patirtį – faktą, kuri man įrodė, jog švariame nuo gleivių ir toksinų kūne mažiausiai turintys baltymų vaisiai vysto organizme daugiausiai energijos ir teikia neįtikėtiną ištvermę.

Jeigu azotas yra svarbiausia baltymo dalis, kuri palaiko organizmą puikioje formoje, tai, man atrodo, jog švarus organizmas azotą asimiliuoja iš oro. Štai jums ir dievų maistas. Štai jums ir Džiasmuchin dieta – saulės energija.

Tiesa apie sveikatą vis dar slepiama. Klaidingas teiginys, kad baltymai – būtini, yra visiška priešingybė tiesai, kaip yra iš tikrųjų. Todėl žmonės neišvengiamai sirgs, nes dietologų siūlomas maistas skiepija persivalgymą ir gamina šiukšles organizmo viduje. Nes ten yra druska, cukrus. O ką daro druska ir cukrus? Nagi, mielieji florantiečiai, laikas žinoti elementariausius dalykus. Druska ir cukrus užmuša skonį ir jūs netenkate organizmo savybės nepersivalgyti, nes jis nebejaučia energijos. Jūs valgote tiek, kiek lenda, tuo būdu visiškai dizharmonizuojate savo organizmą. Be druskos ir cukraus jūs, mielieji, esate beskoniai, jums niekas neskanu, nes turite priklausomybę šiems natūralaus skonio žudikams.
Kažkada Hippocrates pasakė: ” Kuo daugiau sirgdamas žmogus valgo, tuo daugiau sau kenkia. Jūsų maistas turi būti jūsų vaistas.“
Perfrazavus skamba dar įtikinamiau: „ Arba maistas tau taps vaistu, arba vaistai – maistu“. Rinkitės.

Be abejo, kai liga dar nė karto nepasibeldė, tai žmonės labai mandrūs, ypač jauni- viską, kas sveika vadina nesąmone. Tačiau tereikia ateiti skausmui ir daugelis ima ir užsinori gyventi be skausmo. O tai reiškia nebepaklūsti pramonės pasiūlai, reklamai, o imti ir išgirsti savo paties organizmą.

Ruošė Ramybė pagal A. Eret

1 Comment

  1. Druska ir cukrus užmuša skonį ir jūs netenkate organizmo savybės nepersivalgyti, nes jis nebejaučia energijos. Jūs valgote tiek, kiek lenda, tuo būdu visiškai dizharmonizuojate savo organizmą. Be druskos ir cukraus jūs, mielieji, esate beskoniai, jums niekas neskanu, nes turite priklausomybę šiems natūralaus skonio žudikams.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+