Baimė

Baimės ir silpnumo jausmas

Sveiki. Niekada net nebūčiau pagalvojęs, kad sukursiu tokią temą kažkokiame forume. Na noriu šiek tiek pasipasakoti, gal yra kamnors taip nutikę.
Visada buvau stiprus ir nesuprasdavau kodėl žmonės sunkiai išgyvena įvairius įvykius, kol man pačiam taip nenutiko. Taigi turėjau daug problemų ir įsivariau sau kažkokį baimės jausmą. Na nenuslėpsiu ir pasakysiu, kad buvo nutikimas, kad man į gėrimą pripylė amfetamino ir aš tada labai bijojau, maniau, kad perdozavau ir mirsiu. Norėjau išsiskviesti greitąją pagalba, bet nebuvo galimybės. Na išgyvenau ir nebuvo jokių sveikatos sutrikimų, tačiau dabar visko bijau, būna dažnai toks jausmas, lyg nukrisiu be sąmonės, stengiuosi retai išeiti iš namų. Perėjau per visus gydytojus ir visi pasakė, jog esu sveikas, reikia tik mažiau nervuotis, bet neišeina. Net mažiausia bėdele verčiau mane jaustis silpnu, daužosi širdis, apsvaigsta galva ir atrodo nukrisiu be samonės (nors esu visiškai sveikas).

2 Komentaras

  1. …  Pavell sako " Perėjau per visus gydytojus"  reiškia buvai pas psichiatrą, Šiuos simptomus jis galėjo pašalinti medikamentais, hipnoze ar pokalbiu, jie gi to mokosi. Žiūrint iš kito kampo, emocinis kūnas nesuserga per 1 dieną ilgam, reiškia vedei ilgą laiką nesveiką gyvenimo būdą, kol vieną kartą jis susirgo. Emocinis kūnas, kaip fizinis, bei protinis, gydomas ir natūraliu gyvenimo būdu. O jeigu bendrauji su galinčiais į gėrimą "kažko" įpilti, ko aplamai tikiesi iš gyvenimo? Gal ir seniau įpildavo, tik organizmas buvo stipresnis ir atlaikydavo. O gal ir vėl įpils? O gal pastoviai, kas nors, ko nors įpila, o tu net nežinai? Jeigu nieko nekeisi streikuos sveikata, santykiai, finansai. 

    … ir šiaip posakis: "nors esu visiškai sveikas" kai jautiesi blogai, rodo nebeadekvatumą tikrovei. Sveikas – visada jaučiasi puikiai, tame ir sveikata. O gydytis galima natūraliais vaistais: organizmo valymas, fizinis krūvis, proto mankšta ir bent jau sveikas maistas, ir … sveiką gyvenimą gyvenantys draugai ir draugės.

  2. Neadekvati reakcija. Aprašytoje situacijoje, sureikšmini ne tuos žmonės kurie pripylė, dėl kurių viskas ir nutiko, bet patį faktą, kad stiklinėje atsirado narkotikas, lyg tai nutiko netyčia, iš dangaus nukrito į stiklinę.

    Iš pradžių reikia suvokti priežastis, kodėl taip nutiko, kas dėl to kaltas, kodėl taip padarė ir t.t.. Kai protas turės atsakymus, sudėlios viską į savo vietas ir "draugai", taps nebetokie "draugai", o bus atsargumo jausmas.

    Bet apskritai kalbant, jeigu gyvenime būna tokios situacijos, kad lankaisi tokiose vietose, bendrauji su tokiais žmonėmis kurie taip gali padaryti, tai jo, bijok visko, protas sveikas, teisingai elgiasi :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+