Bananų Dieta

Ši dieta buvo išrasta Japonijoje. Tuo metu kai ši dieta išpopuliarėjo Japonijoje daugelis žmonių teigė kad jiems pavyko numesti svorį pakankamai lengvai. Pagrindinis dietos veikimo principas yra tas kad teigiama jog bananai žymiai pagreitina medžiagų apykaitą. Taip pat bananuose yra labai daug krakmolo kuris suteikia pilnumo jausmą ir gali net blokuoti kai kurių angliavandenių pasisavinimą.  Iki šiol nėra tvirto pagrindimo kodėl dietai vartojamas vanduo turėtų būti kambario temperatūros. Gali būti tiesiog kad kambario temperatūros vanduo gerina virškinimą.

Besilaikančioms bananų dietos rekomenduojama nevalgyti po 20.00 val. Ypač svarbu atsisakyti desertų. Jei jau jaučiatės labai alkana galite suvalgyti vaisiaus gabalėlį. Kita svarbi bananų dietos taisyklė eiti miegoti prieš vidurnaktį. Mokslininkų tyrimai rodo nutukimo ir miego trūkumo santykį, todėl į tai galima taip pat atkreipti dėmesį.

Sekanti svarbi dietos taisyklė – valgyk iki 80 procentų visiško sotumo. Ši taisyklė labai populiari Japonijoje ir yra vien iš Japoniškos dietos taisyklių.

Laikantis bananų dietos nerekomenduojama valgyti gaminių iš pieno ir vartoti alkoholį. Ši dieta kaip ir kitos dietos tokios kaip grikių dieta, Japoniška dieta suteikia mažai kalorijų ir vertėtų pasikonsultuoti su savo gydytoju.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+