Religija

Religija neapsaugo nuo degradavimo

Savo vargais kitus matuoja

Nuostabus saulėtas sausio sekmadienis Palangoje. Su draugu vaikštome apsikabinę po parką ir grožimės apsnigtais medžiais.  Po to lengvai prasibėgame jūros krantu, išsimaudome ledinėje jūroje, brrrrr… vėl – lengvas bėgimas… Ir pasijuntame kiek praalkę. Girdėjom Palangoje esant vegetariško maisto restorano. Tik bėda, adreso nežinojom. Prisiminiau pažįstamą D. iš senų laikų, ji turėtų žinoti, nes buvo Palangoje rudenį. Tad skambinu jai… neatsiliepia. Ech, tiek to, ir užėjome į „Floros simfoniją“ …, vaisių ir daržovių bei patiekalų iš jų, laimė,  visur yra.

Po kurio laiko, kai jau pavalgėme ir ramiai šnekučiavomės,  girdžiu – sms žinutės… viena po kitos. Sms – paklodės iš D. :

„HK, (pasisveikino),  miela A. atleisk negaliu kol kas su tavimi bendrauti nes 1. Gydausi sunkų bronchitą 2. Darau pokyčius savo sveikatoje ir tik tada 3. Galėsiu tvarkyti visą kt. taip kaip man geriau

Keista, pagalvojau… Jei žmogus negali bendrauti, kaip kad rašo, tai kam vėliau siųsti „paklodines“ sms su nepagrįstom pretenzijom?

Skaitau toliau:

4. Su Tavimi gera tačiau dalykine prasme stipriai susikirtai :) kada? Kai 1.neatsakei Palangoje į mano klausimą ką galėčiau pradėti daryti: parodei abejingumą bei nenorą padėti nemokamai.

Keista. Vėl pagalvojau ir mane apėmė nustebimas tokiai mano pažįstamos kalbai, nes
*** 1. Ji, D., manęs niekada nėra prašiusi nemokamos pagalbos; 2. Esu jai siūliusi dalyvauti šokio terapijos užsiėmime, kuriuos aš vedu, net nemokamai – ji atsisakė:

 „ Ir į tavo šokių studiją norėčiau bet nerealu… ačiū už gražų pakvietimą bet tikrai negaliu būti patalpoje kur sportuojama, nes mano ….(sveikatos problemos)“.

Tuomet daviau jai savo skypą – tačiau ji neužmezgė kontakto…

Skaitau sms toliau ir vėl stebiuosi žmonių užgaulumu, įsižeidimu… be priežasties… Ir taip… ji rašo:

2. Praleidai progą įrodyti savo kvalifikaciją ir tuo pačiu mano žmones kuriems ieškau psichologo nes aš jau nedirbsiu.

***Pasirodo, aš turėjau kažkokią progą kažką įrodyti ir nepastebėjau…:) Bet tikrai stebiuosi, kad:  1. Kitus gydantis, bet pats sergantis psichologas ieško NEMOKAMOS pagalbos? Argi jam žmonės neatsilygina? O gal nėra už ką atsilyginti? 2. D susidariusi nuomonę, kad gali būti mano darbdavė, čia tai bent… drąsi moteris :), o viešpatie, pasirodo, kad aš toji, kuri nepraėjo atrankos!!!. Net nežinojau, kad joje dalyvauju :) Moteris D pati ieškosi nemokamos pagalbos, nes neturi pinigų susimokėt, o įsivaizduoja galinti kitam t.y man sukurti darbo vietą. Kas tai? Argi tai ne puikybė? Ir kodėl aš turėčiau norėti perimti jos nugydytus klientus? Nes koks psichologas, toks ir gydymo rezultatas. Toliau ji rašo man savo ligas, įvartindama jų medicininius pavadinimus ir kaltina mane:

 „Negirdėjai konkrečios situacijos“

*** Deja, aš ne medikė… ligų negydau. Toliau vėl kaltina mane, kad ją kažkada spaudžiau…

ir spaudei žmogų daryti pokyčius,

*** Kai žmogus nenori keistis, jis visur mato „spaudimą“. Ji rašo:

nors buvau sakiusi, kad einu darau ir tik kai rimtai sustabdo kūnas tada gydausi, o ne atvirkščiai ir t.t. o situacija ta kad iš Palangos grįžau priešinfarktinės būklės dėl sunkios dehidracijos, pajėgiau atsisakyti chemijos bei radau natūralų buda ir sveikstu tiesiog dienomis, o pašalinus pagrindinę problemą pati darysiu reikiamus pokyčius. Niekada nenorėjau tavęs įskaudinti

Pasirodo:)
***D  manosi žinanti, kaip jaučiasi kitas žmogus t.y aš… esu įsiskaudinusi… Mudu su draugu šypsojomės. Jis pasiteiravo, ar dažnai man rašo tokios pažįstamos?  Nurimo, kad nedažnai :) Bet ėmiau mąstyti, kodėl ji taip įsitikinusi? Aha… 1. Vadinasi, ji buvo numačiusi (jei laiko save psichologe), kad jos žodžiai gali mane įskaudinti ir vis tiek sąmoningai juos išsako. O vėliau teisinasi , kad to „niekada nenorėjusi.“ Nėra logikos… 2. Aš matau ką kitą…  D išsako tai, ką pati jaučia – įsiskaudinimą, tik bando tai pripaišyt kitam – man. Ir ima toliau atakuoti mane savo kaltinimais, kad mat aš nemoku elgtis su žmonėmis…:):

tačiau ir tau noriu palinkėti pokyčio t.y. lankstaus bei individualaus santykio su žmonėmis :)

Tai rodo jos liguistą  susireikšminimą. Kol asmuo nesusitvarko su savo kūnu, įsižeidimais, psichika, finansais, jam nederėtų pateikinėti savo „žinojimo“ (ypač  kai jo niekas nė neprašo) sveikam žmogui šiuo atveju … man :) Toliau skaitau sms jau ne tik su nuostaba, o ir su šypsena matydama naują feljetoną :),  nes mane ima vadinti dviem vardais :)

o aš pokyčių niekad nevengiau. Tu gi žinai:) šiltai apkabinu kaip A. ir linkiu sėkmės J.“
*** Vadindama tą patį žmogų tai vienu, tai kitu vardu,  D skaido asmenybę.  Kokią energiją su tokiu požiūriu įneša D į gyvenimus žmonių, kuriems sakosi teikianti psichologinę pagalbą?

Taigi paskambinusi žmogui pasiteirauti…, vietoj balso, sulaukiau sms‘inį moralą, kokia esu bloga. O aš norėjau tik adreso paklausti…

Momentinės loterijos, Teleloto ir Kenoloto bilietų tikrinimas.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+