Begleivė dieta

Begleivę dietą sudaro visų rūšių termiškai neapdoroti ir apdoroti vaisiai, nekrachmolingos daržovės ir žolės.
Ši gydomoji sistema susideda iš individualiai nustatomų trumpų ir ilgų badavimų su besikeičiančiu meniu. Begleivė dieta gali išgydyti daugybę ligų ir be badavimo. Tačiau trunka ilgiau.
Norint, kad dieta veiktų, išmokti ją taikyti sau, būtina išvaduoti savo protą iš klaidingos sukurtos informacijos apie fiziologiją, metabolizmą, kraujotaką, kraujo sudėtį. O svarbiausia – žinoti, kas yra gyvybinė jėga.

Žmogaus kūnas medicinai vis dar yra paslaptis. Ypač, kai jis serga. Medicina labai toli nuo tiesos. Natūropatija vartoja terminą „Gyvybės jėga“, tačiau neteisingai.
Yra kvaila manyti, kad dieta ir badavimas gali išgydyti bet kurią ligą, jeigu tai tiesiog imti ir daryti. Ne. Būtinas individualus požiūris kiekvienam individualiam atvejui. Atlikti šį procesą be sistemos, be patirties – neišmintinga. Badavimas yra žinomas jau nuo senovės, kaip vienintelis neklystantis gamtos įstatymas.

Liga – organizmo bandymai pašalinti gleives, liekanas, toksinus.

Badavimo sistema – natūralus gamtos procesas, kuris padeda organizmui tai padaryti. Išvalyti organizmą per kelias ar keliolika dienų neįmanoma taip pat, kaip ir nusipirkti vaistų ir išsigydyti visam gyvenimui.
Ši sistema – ne gydymas ar vaistai, o regeneracija, generalinė tvarka organizme.

Daugybės ligų šaltinis yra žarnynas, kuris nuo pat kūdikystės nebuvo valytas, nebuvo švarus. Nėra švaraus žarnyno – nėra švaraus kraujo.

Žmogus – elastinių vamzdelių sistema. Vadinamasis civilizuotas maistas niekada visiškai nesusivirškina, o jo atliekos niekada pilnai nepasišalina. Vamzdelinė organizmo sistema po truputį užsikiša ir tampa kiekvienos ligos priežastimi. Pašalinti šias priežastis teisingai ir valdyti šį procesą įmanoma tik begleivės dietos sistemos dėka.

Straipsnį paruošė Ramybė pagal Arnold Eret

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+