Begleivė dieta ir badavimas

Be civilizuoto maisto organizmą teršia ir toksinai, šlapimo rūgštis, ypač vaistai. Savo praktinės patirties dėka galiu teigti, kad vaistai niekada nepasišalina, lieka organizme dešimtmečiams. Esu stebėjęs, kaip begleivės dietos metodo pagalba iš organizmo su gleivėmis pasišalindavo 10-20-30 metų senumo vaistai. Kai šie chemizuoti nuodai išsiskaido, kad pasišalintų, ir patenkaa atgal į kraują per inkstus, nervus, širdį, atsiranda didelis nervuotumas, galvos svaigimas, aritmija ir daugybė kitų reakcijų. Žmogus kreipiasi į gydytoją, kuris jam diagnozuoja kažkokią ligą, neįvertindamas to, kad prieš 10 metų pats buvo išrašęs šiam pacientui vaistų, kurie dabar ir sukelia šiuos negalavimus.

Ūminės ligos

Dauguma žmonių turi atliekų nuo nesuvirškinto maisto, vaistų. Tai būsima liga, kai šios atliekos judės šalinimosi link. Žmogus galėtų džiaugtis, kad jos natūraliai šalinasi. Tačiau, kai atliekų labai daug, jos užkiša organizmą, ir diagnozuojamas gripas. Jeigu gamtos valymas praninka į gilesnius klodus, kaip pvz., į plaučius, tuomet pasišalina didelis gleivių kiekis. Organizmas dirba, kaip purvinas mechanizmas, o didelė trintis iššaukia aukštą temperatūrą. Gydytojai ramiai diagnozuoja plaučių uždegimą, nors šis procesas –  tik organizmo bandymas pašalinti didelį kiekį nuodų iš gyvybiškai svarbių organų. Kai valymas vyksta inkstuose, gydytojai tai pavadina inkstų uždegimu. Kai organizmas bando išvalyti per karštį savo organus, medicina vadina šį organizmo darbą ūmiomis ligomis. Ten, kur vyksta apykaitos sustojimas, kur kraujas teka perdidelių pastangų dėka, ten skauda sąnariai, reumatas ir t.t. Gamtos darbas gydyti organizmą suprastas neteisingai ir nutraukiamas maistu, vaistais, nors žmogus ir jaučia skausmą, dingsta apetitas, kaip perspėjimas.

Lėtinės ligos

Kai gamtai sutrukdoma valyti organizmą nuo ligų, valymas vyksta lėčiau. Tuomet gydytojai jį pavadina lėtinėmis ligomis.
Begleivė ir vaisių dieta gali būti taikoma tik individualiai, pagal žmogaus reakcijas, stebint jį. Jeigu jūs badaujate padrikai elgiatės neteisingai. McFadden pataria badavimą taikyti visais ligos atvejais. Badavimas labai individualus metodas. Po 2 badavimo savaičių vienas žmogus gali išgyti nuo visų ligų, o kitas – numirti.

Straipsnį paruošė Ramybė pagal A. Eret

1 Comment

  1. Sisitemingai badauti ir valgyti florą žmogui reikėtų 3 metus, kad jis bent kiek išsivalytų savo organimą nuo ilgalaikio jo kišimo mirusio maisto mase. Kiekvienas pabandęs tai padaryti stebėsis, kiek šlamšto iš jo išeina. Ypač didelį kūno užterštumą rodo jūsų kūno kvapas, ypač po fizinio krūvio. Daugelis taip dvokia, kad iš dušo kabinos neišlipa arba  be kvepalų ir dezodorantų nė žingsnio….. o kas čia dvokia? Pūvančios šiūkšlės dvokiančiojo organizme. Va ir turime vaikščiojančius šiūkšlių konteinerius :) tokia jau ta karti tiesa….

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+