Budos delnas - gydymas naudojant visatos energiją

Budos delnas – gydymas naudojant visatos energiją

Senovės Kinijos išminčiai nuo seno praktikuoja įvairias meditacijas ir atlieka pratimus, skirtus išvalyti ir harmonizuoti savo kūno energetiką. Šios praktikos taip pat padidina či (visur, tame tarpe ir kūne, esanti energija) kiekį organizme, išvalo energetinių kanalų blokus bei padeda pasveikti nuo įvairių ligų. Sukaupus pakankamai patirties galima padėti net tik sau, bet ir kitiems, perduodant įvairias energijas į ligų pažeistas kūno vietas. Tokiu būdu atstatoma sklandi energijos cirkuliacija organizme, o nusilpę organai gauna jėgų priešintis ligai. Šis gydymas senovės Kinijoje ypač išpopuliarėjo tada, kai kūno lietimas buvo laikomas žemos gydytojo kvalifikacijos požymiu.

Kūne cirkuliuojančios energijos disbalansas ir įtampa dantenyje (pagrindinis energetinis centras, esantis pilve, Lietuvoje labiau žinomas jo indiškas terminas čakra) gydomi trimis visatos jėgomis – žemės, kosmine ir visatos. Technika Budos delnas didelį dėmesį skiria kūno vienybei su penkiais gamtos jėgų elementais, planetomis ir žvaigždėmis, dažnai be fizinio kontakto su kūnu. Kai kurie specialistai savo pacientus sujungia su tuo pačiu energijos šaltiniu, prie kurio yra prisijungę patys. Toks sujungimas suaktyvina gyvybines organizmo jėgas ir stimuliuoja jo gebėjimą išgydyti save. Be to, tai atlaisvina ir transformuoja neigiamą energiją bei padidina sąmoningumą lygį.

Beveik kiekvienas, kuris turi pakankamai atkaklumo ir yra susidomėjęs, gali lengvai išmokti gydymo praktikų, tačiau pastangų veiksmingumas daugiausia priklauso nuo specialisto energijos lygio (kiekis / kokybė), jo ryšio su visatos ir gamtos jėgomis, taip pat gebėjimą pamatyti tikruosius paciento poreikius.
Šią jėgą ir reikalingą jautrumą galima pasiekti tik sistemingai pasineriant tam skirtas meditacijas ir visiškai jas integruojant savo kasdieniame gyvenime.

gydymas naudojant visatos energiją

Gydymo seansas

Seansas paprastai atliekamas ramioje aplinkoje su vienu asmeniu. Prieš sesijos pradžią ir po jos gydytojas ir pacientas turėtų bent valandą nevalgyti. Po procedūros ligonis parą laiko privalo nesimaudyti, nes vanduo, būdamas geras laidininkas, nuplauna dalį gautos energijos.

Prieš pradėdamas procedūrą specialistas atlieka ligonio apklausą bei rankomis praskenuoja jo aurą tam, kad nustatytų problemines vietas ir paruoštų gydymo planą. Po to nesveikos vietos ir pagrindiniai energetiniai centrai „praplaunami“ atitinkamos rūšies energija.

Šviesiai mėlynos spalvos jėga naudojama atvėsinimui, nesveikos energijos išskaidymui, atpalaidavimui, skausmo sumažinimui taip pat inkstų ligoms gydyti. Tamsiai mėlyna, kaip ir kitos ryškios spalvos energija gali padėti sunaikinti onkologines ląsteles. Raudona stimuliuoja širdies veiklą, taip naudojama randams sumažinti bei aktyvizuoti nusilpusias sistemas. Žalia padeda pašalinti nesveiką energiją iš kūno, ypač tinka kepenims. Violetinė spalva paprastai naudojama seanso pabaigoje, ja prisotinat visą organizmą. Taip pat naudojamos įvairios spalvų kombinacijos, kurios sustiprina gydomąjį efektą.

„Budos delnas“ gali padėti atsikratyti daugumos netgi chroniškų ligų, tačiau negali būti naudojamas infekcinių susirgimų gydymui. Ši technika dažnai kombinuojam su masažu tam, kad greičiau pasiekti norimą efektą.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+