pienas

Būtų labai linksma, jei nebūtų labai liūdna

Mieli sveiko gyvenimo pasekėjai,

facebooke grupėje”Maistas” įdėjau reklamą į paskaitas, kadangi yra nemokamos. pagalvojau, kodėl nesupažindinus žmones su man mėgstama veikla. Ten gi visi rašo, parašiau ir aš :)

Bet atsirado kokia tai Jolanta Šimkienė, užklojo mano reklamą su savo paklode :).

Kadangi, kaip mes visi žinome, kad kiekvienas žmogus kituose mato save ir savo problemas, tai pacituosiu vieną sakinį, kurio, manau, pakaks, kad apibūdinti J. Šimkienės sveikatos stovį: „Atsitokėkit žmonės ir nebūkit tokie psichikos ligoniai, nepasiduokit kažkieno naudos auka.”.

O tai, kad Jolanta Šimkienė neturi jokio supratimo, apie ką yra paskaita, rodo jos šitas sakinukas „Tokia mityba tinka tik trumpam laiko tarpams.”, kuriuo jinai apjuodina visus žaliavalgius tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje.

O štai dar keletas  frazių, kuriomis Joanta Šimkienė rodo, kad yra nusistačiusi prieš visuomenės progresą:

„Man tiesiog baisu”

„Ekologija žodis tik verslas.”

” …likimo spėliotojai, pakišdami mums buvusių paleistuvių, alkoholikų, ar esamų galvelės problemų įvairų ligų nešiotojai, bet dabar jau pagiję, gąsdina mus įvairiomis ligomis,”

„Kitam iš to persistengto maisto reguliavimo, kažko atsisakymo prasideda visokios alergijos”

” Kas už tokią informaciją prisiima atsakomybę? Asmeniškai su parašais.” Prašom tada reklamuokitės. Vėliau tokios reklamos bus trinamos.”

Jaučiuosi, kad pakliuvau pas ligonius. Jaučiu, mane ištrins iš grupės, nes kaip žinote, liginiai sveikų nemėgasta. :)

8 Komentaras

 1. Juk tai maisto grupė, užtai ir suvalgė Tave

  Toks priešiškumas, tai vienas iš tų atvėjų, nerėtų atvėjų, kai žmonių gyvenimo prasmė – domėtis informacija, ir ne bet kokia, o neigiama ir stipriai negatyvia, tokia kuri pasakoja koks pasaulis neteisingas ir kaip būtina prieš viską kovoti, pasaulis pilnas demonų, velnių ir kitokių baidyklių. Ir visa ta informacija, gyvenimo būdas liejasi tame Facebooke, be jokios atsakomybės už savo žodžius ir mandagumo svečiui.

  Diagnozė paprasta – informacijos narkomanija.

 2. na mane ištrynė iš Maisto grupės faceboooke.., tuo patvirtinant, kad kai kam iš ten nepatinka sveika gyvensena

 3. Na

  Gaila, bet ją galima suprasti, sunkus gyvenimas, daug melo, apgavysčių gimdo nepakantumą, nemandagumą…. net tokiai asmenybei, kaip Jelena, kuri tiek daug daro žmonėms….. gero.

  Bet aš linkusi tikėti, kad visada žmogus turi savyje ir gerumo, (gi vaikas šalia auga)….todėl, gal nors asmeniškai atsiprašys tavęs už tokius nelinksmus žodžius….. gi būtų geranoriška, parašytų asmeniškai, na tipo Jelena, jūs man nepatinkate ir jūsų informacija man nepatinka, gal geriau jūs čia nerašykite.
  Man atrodo taip būtų kur kas mandagiau…

 4. buvau ten, grupe maistas:)))Jelenos paskutinį komentarą Jolanta Šimkienė ištynė, kad neitų žmonesir neskaitytų karčios tiesos:)))

  Jeigu maisto grupės administratorius suteikia teisę administruoti "regėtojams" kitų žmonių nuomonę, tai ši maisto grupė negerbia kitų žmonių. Jolanta netiesiogiai išvadina kokį tai žmogų – durniumi šiais žodžiais: :))) reikia pasitikrinti galvelę.

  Pažiūrėkite kokios nesveikos mintys

  Jolanta Šimkienė
  Reklamos netrinu, kaip kad to pageidavo regėtojas, nes gal būt ji padės ieškoti informacijos, kuri reikalinga ir kai kam net naudinga.
  Žmogui, kuriam reikia pasitikrinti galvelę, nes teigia, jog tik jo būdas visiems ir tik visiems teisingas, reikalingas ir priimtinas, čia nepageidautinas. … Kaip galima skaityti tokią paskaitą. Man ta informacija būtų priimtina tik tuomet, kai žmogui dėstytų kaip jis ir dėl ko pasirinko florantizmą. O ją brukti kitiems nevalia, nes kitas žaliai morkai ir burokui visam gyvenimui turi alergiją. Ir niekas nepadėjo, nei badavimas, nei kažkokie burtai. Įvedus tas daržoves į mitybą alergija vėl pasireikšdavo.

   
  Čia tai bent :)))))) Matomai negyvo maisto šlakai jau palietė smegenis :)))) Jolanta Šimkienė  mano kad žaliavalgystė tai burokas ir morka :P))))
  Ir dar :) žodis "brukti" :))))  
  ir sugalvok tu man :)) iš piršto išlauštas brukalas :)))
   

   

  O Jelena buvo parašiusi taip: "Jeigu jums nepatinka sveika gyvensena, ištrinkite mane, o aš į nesveikus tekstus nesiveliu :)

 5. Viską paskaitęs matau administratorėje Jolantoje tiesiog internetinį trolį. Niekas jos nieko neklausė, neprašė, pati užsipuolė, o kai gavo atkirtį, pamatė save – kitaip, tada ėmė ir ištrynė žmogų, neleidusį savęs skriausti. Aš įtariu, kad ir gyvenime yra taip pat. Vyras nesidavė pakišamas po kulniuku – skyrybos. Viską galima išspręsti geranoriškai, neviešinant savo nešvarių apatinių:) Kad ji aytsiprašytų – nerealu. Tokie žmonės visada "teisūs. "

 6. Džiaukis, pašalino iš šiūkšlyno :) fanatinė maisto grupė vadovaujama Jolantos Šimkienės, :))) jie varo ant visų neįtikusių, tam ir sukūrė tą grupę kad būtų ką veikti po sunkaus darbo :)))

 7. ko nori iš facebooke? Visų rūšių pletkai… kokie dar draugiškumai ten gali būti….tolerancijos nėra……o šiaip man juokingas Jolantos Šimkienės komentaras :)))) ypač ši fraziukė "Trūksta žmonėms informacijos, o tuo naudojasi įvairūs likimo spėliotojai<…>"
  Matomai burėjai, regėtojai,  taro, karmų ir visokie kiti likimo spėliotojai ne kartą apgavo šį žmogų, kad jais išreiškia negatyvias emocijas :P)))

 8. skaiciau, skaiciau, keista, ko ta Jolanta tave uzsipuole? gal kokiu asmeniu saskaitu turi florantieciams? o ten pas juos parasyta kad :"Šioje grupėje renkasi draugiški, mėgstantys bendrauti ir skaniai bei sveikai valgyti žmonės.""

  Tai jau tikrai "draugiski". Labai maisto grupe "draugiska"":)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+