Česnakas

Kad česnakas yra antivirusinis ir antibakterinis stebuklas dar mano prosenelė žinojo ir man tos žinios buvo mamos perteiktos ir aš jas visiems atvirai sakau: nieko geriau už česnaką, trauklapį, ir čili nėra kovojant su visomis negandomis. Yra daug klausimų apie česnaką. Bobas Bekas, tirdamas žmogaus smegenų funkcijas, rado, kad česnakas kenkia smegenims. Jogos žiniose taip pat yra daugybė rekomendacijų susilaikyti nuo česnako ir svogūnų valgymo, betgi jie vartoja kitus dvokiančius augalus; o medicina teigia vėl kitaip…. Kokias išvadas padaryti mums, paprastiems žmonėms, turintiems ir savo galvą? Pradėsiu nuo mistikos (nuo to, ką "sveiko" proto žmonės vadina kvailystėmis) :Gi yra liaudies išminties rekomendacijos nuo visų vampyrų ir blogų dvasių kabinti česnako pynes namuose… pagalvokite apie tai… Vampyrai česnako nekenčia, jis juos naikina, tačiau tai dar nereiškia, kad česnaką reikia valgyti.

Kapsulės – gamtos iliuzija

… bent jau man yra aišku, kad struktūros, kurios bando įvairiausiais būdais atgrasyti žmones nuo jiems įprastų natūralių maisto produktų, turi savanaudiškus tikslus, kurių pasiekimas neš jiems ilgalaikį pelną. Pažiūrėkime, ką gi siūlo tie mokslininkai, kurie randa nuodingais tūkstantmečius vartotus augalus? O gi jie siūlo visokį š… kapsulėse, aliejuose, milteliuose, ir kitokiose formose. Sakyčiau neatsitiktinai tai vyksta. Tai yra pinigų uždirbimo strategija. Ir kad ją įdiegti reikalinga propaganda apie tai, kaip natūrali gamta kenkia žmogui; ir apie tai, kaip ta natūrali gamta … kapsulėje… jau nebekenkia…. tik va už tas kapsules vienam žmogui, sumokėjus 100lt (papildai)… galima būtų nusipirkti natūralaus česnako visiems metams, visam kaimui ir ne tik vaistams, bet ir patiekalams paskaninti. Paprasti žmonės tampa tikėjimo aukomis – ima ir patiki teiginiais iš "aukštesnių, protingesnių" žmonių išėjusiais…

Liaudies išmintis

Asmeniškai man, yra daug artimesnė liaudies išmintis, patikrinta žmonių patirtimi ir amžių… iki dabar… Kad česnakas yra antivirusinis ir antibakterinis stebuklas dar mano prosenelė žinojo ir man tos žinios buvo mamos perteiktos ir aš jas visiems atvirai sakau: nieko geriau už česnaką, trauklapį, ir čili nėra kovojant su visomis negandomis. Reikalas tik dozavime ir individualiame vartojime. Kai organizme, nuo fizinio pasyvumo ir pramonės perdirbto, negyvo, chemizuoto maisto, ima daugintis pūliniai ir kitokie visokie organizmo griovėjai, jis prašo ko nors aštraus, ir jeigu žmonės valgytų tik gyvą augalinį maistą – sunegalavus ar parazitams į kūną patekus, jie iš karto suprastų, ko pagalbon prašo organizmas. Svogūnai, česnakai, čili, tai natūralūs antibiotikai, kurių jokia medicininė pramonė sintezuoti neįgali. Liaudies receptai, einantys iš kartos į kartą, visada padeda ir nieko nekainuoja. Nueini į mišką, laukus ar daržą ir visa vaistinė žmogaus gerovei atidaryta visą parą. Tik pasidomėk, ką su kuo maišyti, gerti, trinti ar valgyti.

Česnakas gali būti visoks

Sakyčiau česnaką bando kompromituoti tie, kuriems reikia griauti žmonių imunitetą, kad paskui tą kaltę suversti sukurtam laboratorijose aids virusui… Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kur ir kaip išaugo tas česnakas. Vartoti savo, lietuvišką česnaką, galvijų mėšlu treštame dirvožemyje, tikriausiai yra teisingas pasirinkimas, nes ką gali žinoti kaip augina česnaką kinai, vietnamiečiai ar kiti? Gal jie tręšia žmonių tualetu? Tik nesijuokite, o pasidomėkite ir gal nebebus juokinga… Nes į tualetus eina ir ligoniai, ir nereikia lyginti galvijų, ėdančių žolę, mėšlo su žmonių "…" viską … Todėl darau paprastą išvadą: tai, kas užaugo mūsų žemėje, žinomoje terpėje, gali tikti mums, o tai, ką augina kiti, galbūt ir tinka kitiems? Štai kodėl česnakas gali būti pilnas gydomųjų savybių, arba nuodas, kaip ir visas kitas žmonių natūralus maistas. Kas liečia mokslininkų atradimus, politiką, tai aš jau senokai į juos žiūriu kaip į savotišką šou, ypač Stenfordo instituto po kai kurių nuodugnių jų "tyrimų", kam įdomu: (“Contract Number URH (489)-2150 Policy Research Report Number 4/4/74, Prepared by SRI Cеnter for the Study of Social Policy, Director Willis Harmon”). " Česnakas, kaip vaistas, kovotojas su puvenomis, yra naudingas viską valgantiems, ypač negyvėlių produkciją. Rūkytos dešros, žuvys, ar kitaip kaitinti kūnai, nors ir įgauna dūmų, česnako, prieskonių kvapą, vis tik yra pūvantys ir teršia organizmą, o česnakas kovoja su tuo. Kas liečia žmones siekiančius natūralaus maitinimosi su gyvulinės kilmės maistu: šviežio pieno, žalios žuvies, medaus, kiaušinių vartojimu, tai reiktų pasakyti, kad poreikis česnakams, svogūnams, čili, išnyksta, nes jų maistas, jiems nekelia problemų, užkimšdamas ląsteles ir pūdamas. Todėl aštrūs augalai ir prieskoniai po truputį išnyksta iš raciono. Viską įvertinus, nereikia paklūsti kokiai tai informacijai, o vis tik įsiklausyti į savo asmeninius poreikius ir savijautą, intuiciją ir sveikatą. Tik tai gali duoti vienintelį teisingą atsakymą, konkrečiam žmogui, kaip jam vartoti ar nevartoti česnaką. © www.sveikata666.lt

6 Komentaras

 1. „Aš valgau česnaką ir svogūną jau 10 metų nematuodamas jų kiekio. Tačiau paskutiniai gydytojų – kenkėjų tyrimai sako, kad atsieit šios daržovės kenkia sveikatai… Matomai česnakas ir svogūnas neleidžia platinti visuomenėje virusų.
  Sekantis antigydytojų žingsnis bus draudimas valgyti natūralų česnaką ar svogūną, o gal net visą natūralų maistą. Visiems rekomenduoju kaupti česnako ir svogūno sėklas, nes jūs nežinote kada šis natūralus vaistas ir maistas bus uždraustas. http://www.laisveserdve.lt/Skiepai-Apie-skiepus-kalba-zmones
  Nedyvai, kad kovotojų už ką nors tipo sveiko… gretos auga, tik būt daug didesnis rezultatas, jeigu kovotojai būtų sveiki, ir valgytų sveiką – natūralų maistą, kurio reikia tiek mažai, kad kiekvienam prieinama.

 2. Rėžimas kartais nesužiūrėtas, užtai ir sutrinka energijos tekėjimo sraunumas. Česnaką vartoju labiau kaip vaistą, kaip tonizavimo priemonę. Bet nereiškia, kad česnaką valgau tik kai apsnudęs, ir nereiškia, kad kai apsnudęs visad valgau česnaką. :)

 3. o ko toks apsnudes? o jei nebut apsnudimo tada kaip ir nebut poreikio cesnakui? :) nuo ko tas apsnudimas? nebent jusu amzius solidus…

 4. Taip, iš vienos pusės – česnakas, tai gamtinis sanitaras – naikina puvimo bakterijas. Tačiau su švariu florantizmo česnakas ir svogūnas neturi nieko bendra. Kodėl? Kad česnakas florantiečio skrandyje neturi ką veikti. Mat gyvas maistas: vaisiai ir t.t. tokiom bakterijom neįkandamas.
  O dabar primeskime, kam Gamtai puvimo bakterijos? Utilizacijai. Kiek laikosi bulvė ar obuolys? Kelis mėnesius. Tačiau tereikia juos išvirti ir … jie jau genda, gleivėja, todėl kišami į šaldytuvą… Atimkit bet kam gyvybę ir jo kūnas ima gesti, smirdėti, jį puola mikrobai, kad sunaikinti, sutvarkyti., paversti tuo, iš ko jie buvo kažkada padaryti. Todėl šie kūnai šaldomi sūdomi ir t.t. tai va padarome pietus ir … skrandyje tai vyksta taip pat gi… štai čia priešmikrobinis česnako, svogūno poveikis ir išnaudojamas. Tuo tarpu florantiečiui česnakas tai ženklas „stop“, nes jis gyvą mikroflorą naikins, na kovos. Štai florantietis nė į burną nebegali paimti šių augalų, taip kaip ir alkoholio, nes ta tas pats kaip kad žarijas valgyti. Daugybę produktų traukia žmogų todėl, kad tai tiesiog skonio atminties programa.

 5. Man patinka česnakas, svogūnas. Šie dalykėliai kaip koks grūdinimasis, tik iš vidaus. Jaučiausi apsnūdęs, nedarbingas, tai duonos su česnakų paskanavau, „atkentėjau” ir po to kaip naujai gimęs :) Veikia geriau už kavą :)

 6. kas liecia zalia zuvi, nemanau kad jie gyvi :) kai valgote :) ir nuo ju poreikis cesnakams ir svogunams neisnyksta, o uzauga…
  nes jie gi irgi puva… nesudyta zuvi kiek islaikysite?

  galbut, galbut kazkam yra kitaip, taciau as galiu drasiai sakyti kad gryzus prie zuvies ir pieno, organizmas tiesiog sugriuvo… be to svoris soktelejo stulbinanciai… ir joks padidintas kruvis, judejimas nebepadejo. taip kad su gyvulines kilmes produktais reikia labai atsargiai, jeigu manote prie ju gristi.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+