dantys

Dantų atauginimo metodo trečia dalis.

Sekantis žingsnis pradedant atauginti dantis yra energijos sukaupimas ir nereikalingo svorio atsikratymas. Esant silpnam ir nešiojant didelį svorį, labai sunku ką nors pasiekti. Pagrindinė bet kokio žmogaus problema yra tai, kad jam visada trūksta energijos.

Priežastys, maistas ir meilė

Yra dvi priežastys, dėl kurių trūksta energijos:
1) uždaryti visi energijos kaupimo ir laidumo kanalai,
2) žmonės eikvoja energiją visokiems niekams, o ne ten, kur gyvybiškai svarbu.
Nuo vieno didelio energijos naikintojo televizoriaus ir visuomenės masinės informacijos priemonių – mes su jumis pabėgome į gamtą:). (Skaitykite pirmas dvi dalis. Gamta – viena iš sėkmingo dantų atauginimo sąlygų) Jūs esate miške, kaime, prie jūros ar laukuose, kalnuose. Tiesa? Jeigu ne, tuomet jokios naudos skaityti šią informaciją, kurios jau nevykdote, reiškia nesuprantate. Kita energijos praradimo priežastis – neteisingas maitinimasis. Iš pradžių dauguma iš mūsų prievartauja organizmą valgydami viską, o paskui laikomės dietų neduodami jam to, ko jis prašo. Mūsų kūnas, savo esmės viduje, puikiai žino, ko jam reikia iš tikrųjų. Kūnas net siunčia mums signalus. Tačiau mes žiūrime televizorių, kalbamės telefonu, pletkavojame, skaitome laikraščius, visą save atiduodame išorei, vietoje to, kad pažvelgtumėme į savo vidų ar nors išgirstumėme savo kūno šauksmą. Tai galima padaryti tik tyloje, ramybėje, gamtoje.

Nuo ko pradėti?

Geriausių dalykų pradžia – badavimas. Kitų greitų priemonių suteikti organizmui prabilti – nėra. Jeigu metėte rūkyti, duokite sau laisvę bent vieną parą. Po jos pradėkite 33 valandų badavimą. Tai reiškia, kad 33 valandas negersite ir nevalgysite. Vieną parą prieš badavimą būtina gerti daug vandens. Pradėti iš ryto, po tualeto, kai išsivalė žarnynas. Jeigu jūs prieš kardinalius pasikeitimus ir šuolį į nežinią, eksperimentuojant su savimi, tada jums tiks kitas ilgas savaitės kelias. Pusryčiai – nemaltų, neskaldytų kruopų košė virta vandenyje be cukraus. Jeigu labai neskanu, ką gi, valgykite ją, kaip patinka. Pietums – bet koks patinkantis maistas, tik nepersivalgykite. Vakarienė – arbata, kompotas, kisielius, bet koks kitas skystis be alkoholio. Tokiu meniu maitinkitės savaitę ir jūsų organizmas pasiruoš dantų auginimo procesui – 33 valandų badavimui. Jeigu jums pavyko 33 valandas negerti ir nevalgyti – jūs galite žengti toliau. Jeigu ne – tuomet pradėkite iš naujo.

Kramtymo degustacija

Po badavimo įsigykite daug visokio maisto. Iš visų esančių produktų paimkite labiausiai norimą ir atsikąskite. Kramtykite, bet nerykite. Dabar jūs patirsite vieną iš trijų variantų:
1. Kramtomas maistas pats ištirps burnoje ir su seilėmis paklius į vidų.
2. Kramtomas maistas susismulkins; bet norint jį praryti reikės nemažų pastangų.
3. Tai, ką kramtysite norėsis tuoj pat išspjauti.
Pirmu atveju produktas yra jums būtinas. Antru atveju – valgyti galima, bet tik labai mažais kiekiais. Trečiu atveju – produktas jums netinka, nereikalingas. Tokius organizmo patikrinimus reikia daryti kas mėnesį. Pamatysite, organizmas keičia savo pasirinkimus. Kai leisite savo organizmui pasirinkti maistą, jūs nebeprarasite energijos dėl nereikalingo maisto, kurį organizmas, sunkiai perdirbdamas, bando save papildyti.

Be meilės sau – nė žingsnio

Daugelis pasakys: ai žinau… Turiu jus nuvilti – jūs meluojate. Jeigu save mylėtumėte, iki dantų gedimo ir jų praradimo savęs nenukankintumėte.

Sekantis žingsnis

Prieikite prie veidrodžio, pažiūrėkite į save ir garsiai pasakykite: „Aš mylių savo kūną“. Padarėte? Patikėkite tuo, kad mylite ir mylėkite savo kūną. Žinokite, koks bebūtų jūsų kūnas, dabar jis idealiai tinka tam, kad veikti toliau. Jeigu jūs mylite matomą veidrodyje kūną, tada jis tikrai lengvai sugebės keistis ir transformuotis į tokį, kokiu norite save matyti. Galite tai padaryti? Mylite save tokiu, kokiu matote? Tuomet, žiūrėdami į save, įsivaizduokite save tokį, kokiu norite būti ir pamatykite tai vaizduotėje.

Teisingai maitinantis (kai kūnas pats išsirinks ką ir kada valgyti) jūsų kūnas grįš į savo idealias formas per 2-3 mėnesius.

Galiu pasiūlyti du kitokius receptus. Vienas mano pažįstamas turi stiprią valią. Viskas, ką jis darė – įtraukinėjo pilvą. Jis nesilaikė dietų, nesportavo, tačiau visada įtraukinėjo pilvą. Pirmą savaitę jam labai skaudėjo raumenys, lyg būtų sportavęs. Po savaitės jis įprato tai daryti. Laikysena tapo tiesi, pečiai grįžo į savo vietas. Dar po savaitės skrandis pradėjo reikalauti mažiau maisto, o sotumo jausmas atsirasdavo daug greičiau.

Žmogus įtraukinėjo pilvą ir per 3 mėnesius neteko 18kg.

Tiesiog prisiminkite įtraukinėti pilvą. Kitas žmogus elgėsi taip: pasiruošdavo daryti atsispaudimus, tačiau nedarydavo, o tokioje pozoje stovėdavo pradžioje 1,5 min. vėliau 4 -5 ir daugiau. Kilogramai krito pamažu, tačiau jis tapo proporcingas, dingo pilvas, pečiai įgavo savo grožį. Pabandykite. Padėkite laikrodį sau po nosimi ir žiūrėkite, kiek ilgai galite tai daryti. Ruošė © www.sveikata666.lt pagal Michailo Stolbovo metodiką

2 Komentaras

  1. Visa kas čia parašyta yra pasiruošimo taktika, šį kart energijos sukaupimo. Tęsinys bus, kai tik bus laiko jį parašyti.
    šaunu, kad pas jus viskas jau padaryta :) pasiruošta.

  2. o kiek trunka atauginimas jei viskas jau ka parasete padaryta ir ar bus tesinys?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+