dantys

Dantų atauginimo psichologija IV dalis

Šiandien mano virtuvėje yra kuraga, riešutai, razinos, obuoliai, kriaušės, slyvos…. per dieną aš nesąmoningai įsimetu į burną ko nors iš šio meniu. Toks maistas man pakeičia pietus ir puikiai jaučiuosi, pilnas energijos, gero nuotaikos, mažiau miegu, mažiau valgau. Nepamirškite, kad aš atsiauginau dantis. Primenu jums, jeigu neatsikratėte rūkymo ir nereikalingo viršsvorio, tai toliau geriau neskaitykite – kam gaišti savo laiką. Jūs neturite dviejų būtiniausių savybių: kantrybės ir valios. Kantrybės, kad laiku sustoti ir nebeskaityti toliau; ir valios, kad atsikratyti bjaurių įpročių rūkyti ir nereikalingo svorio. Dėlto jums neverta gaišti laiko dantims atauginti, nes tikėjimas, valia ir kantrybė yra sėkmės garantija.

Energijos praradimas

Mokykitės išgirsti savo kūną. Net neturėdamas dantų aš jausdavau skausmą jų vietose. Tai buvo įkyrus skausmas. Aš prašydavau jų, kad jie neskaudėtų. Veltui. Kartą, nebeiškentęs, aš užklykiau ant jų: „Liaukitės skaudėję!!!“  Po kelių minučių skausmas išnyko. Ieškojau atsakymų, kodėl taip įvyko ir radau tuos atsakymus Chatcha jogoje, apie ląstelių kontrolę ir paklusnumą. Metodas pažeistų organų „įkalbinėjime“.

„Įkalbinėjama“ taip, lyg būtų sakoma mokiniams. Sakykite jiems nurodymus po kelis kartus, tvirtai ir teigiamai. Griežtai sakykite organui tai, ko jūs iš jo tikitės. Lietimas, bakstelėjimas tos vietos, po kuria yra pažeistas organas, verčia ląsteles suklusti, taip, kaip suklusta žmogus, paliestas už paties. Tvirtai sakomi žodžiai sukuria prote formą, mintis, simpatine nervų sistema persiduoda į tą vietą ir yra lengvai suprantamos ląstelių grupių, ir net individualių ląstelių. Tuo būdu ten atsiranda padidėjusi kraujotaka, energija, to, kuris duoda įsakymą ir skiria dėmesį į šį organą. Žinau, kad daugelis į tai žiūri skeptiškai. Tačiau šis metodas išlaikė amžių išbandymus. Jeigu jūs nutarėte tai išbandyti su savimi ar su kitu žmogumi, pradžioje patrinkite tą vietą ir tvirtai įsakykite.

Su širdimi reiktų kalbėti švelniau, nes jos ląstelės protingesnės ir jautresnės, nei pavyzdžiui kepenų. Skrandžio ląstelės taip pat protingos, žarnyno – labai paklusnios; joms galima net nurodyti valandą kada tuštintis. Bandykite ir stebėkite, po kiek laiko jūs pamatysite, kad tai tiesa.Sveikia miegoti ant kieto paviršiaus, nes taip treniruojate širdį.

Sveika ražytis. Jeigu turite problemų su tuštinimusi, bandykite daryti natūraliai, be klozeto. Tai įmanoma tik gamtoje… Natūrali poza normalizuoja organizmo darbą. Žmogaus kūne yra aptikti 98 iš 108 cheminių elementų, neabejokite, kad greitu laiku bus atrasti ir kiti 10. O tai reiškia, kad organizme randasi visa jo augimo, vystymosi, gydymo, atsistatymo medžiaga. Kad žmogaus kūnas atgautų savo galimybes būtina atsikratyti negyvo maisto, žalingų įpročių ir negatyvaus mąstymo.

Mokomės klausyti savęs

Organizmo ląstelės pastoviai miršta. Per kažkiek metų mūsų kūnas atsinaujina – tampa kitas. Mes esame nebe tie, kurie tik gimė, kurie ėjo į mokyklą. Mes turime jau kitą kūną. Tik siela lieka ta pati… Jos ir turėtume klausytis. Tačiau girdime ją retai ir tyliai, sapnuose ar intuicijos pagalba. Žmonės įprato pasitikėti logika ir prarado ryšį su siela. Kartais girdimą silpną sielos balsą jie ignoruoja. Žmogaus siela pateikia informaciją įvairiausiais būdais: per pasąmonę, intuiciją. Siela bando vesti žmogų sveikatos, teisingo gyvenimo link. O žmogus, manydamas, kad yra protingas, filtruoja gaunamą informaciją savo žinojimais ir iš sielos balso lieka dulkelės. Dažniausiai tai skamba taip: „ Mes tai žinome; kaip įdomu, bet nerealu“. Jūsų logika okupavo jūsų galimybes. Jūs gyvenate ne pagal sielos balsą, o logikos įsakymais. Vaikai sielos vedami. Jie gali tikėti tikrove ir netikrinti kiekvieno žodžio tikrumo.

Egzistuoja neapsakomas noras sėdėti gamtoje ir nieko neveikti. Žiūrėti į upelį, girdėti jo čiurlenimą, paukščių giesmes, ir suprasti, kad nėra galvoje nei minties, nei vaizdo, nei žodžio, vadinamas prašviesėjimu, susitikimu su savo siela akistaton. Tada puikiai girdisi  pulsas, širdis, intuicija, tikri troškimai. Išgirsti sielą trukdo ne išorinis triukšmas, o vidinis.

Kas sukuria vidinį triukšmą? Tai kino teatrai, televizorius, kur žiūrėdami mintyse perdirbate viską, ką matote ir girdite. Reiškia, gyvenate televizoriaus gyvenimą, ne savo. Tylos būsenoje, kai girdite savo vidų, galima išmokti užduoti sau visus klausimus ir gauti tikslius atsakymus. Tad, jeigu jūs esate gamtoje, reiškia tinkamoje vietoje išgirsti save, išmokite ir padarykite šį pratimą. (bus tęsinys) Ruošė © www.sveikata666.lt

Search

+