Mikroflora ir ekstremalus būdas

Be abejo galima vadintis florantiečiu tiek laiko, kiek valgai florą: savaitę, mėnesį ar pusmetį. Dabar mes čia visi florantiečiai, nes vasara, daug visko vaisių, daržovių riešutų, ir visa tai galima užsiauginti arba nupirkti turguje pas mūsų lietuvius ūkininkus.
Tačiau tikras florantietis galėtų jau vadinti save kai valgo florą bent du metus, be pertraukos ir ne sveikatos sutrikimų, na esminių ir gydomų.
Kodėl?
Dėl mikrofloros mūsų organizme. Kad ji taptų kita, yra sakoma, jai reikia laiko. Bent jau stumtelėjimo. Kas yra mikroflora pasidomėkite fiziologijos med. literatūroje. Nežinau kaip jūs, bet aš ten – mikrobiologijoje nesugebėjau, neradau normalios mikrofloros pavyzdžio. Gi logiška būtų, kad keičiant maistą keičiasi mikroflora. Gal kas argumentuos kitaip?

Kaip ir kvėpavimo takų, virškinimo, odos mikroflora tūrėtų keistis keičiant aplinką. Tai vadinasi prisitaikymu arba neprisitaikymu ir išnykimu. Pvz rūkančiųjų mikroflora plaučiuose.
Darom analizus ir ten neatitikus standartinei mikroflorai išrašomi vaistai, antibiotikai. Laukinė karvė turi savo mikroflorą ir ji su ja gyvena be problemų. Naminei karvei, duodant miltus su kaulų miltais išmušama iš vėžių visa jos mikroflora MF ir ji jau nebegali būti soti vien žole.
Tas pats su visais naminiais vargšais gyvūnais, paukščiais, kuriu mėsa taip mėgaujasi potencialūs ligoniai. Ir atsiranda visokios ligos nuo žmonių gyvūnams, gyvūnų žmonėms. Gripai, epidemijos, o kaipgi kitaip, kai toks dirbtinumas didelis.
Mielės gamina savo MF, kuri tokia gyvybinga, kad maitinasi vaisiais, o gali ir viskuo kitkuo dar ilgą laiką gyventi, nors mielių jūs nevalgote net metus.
Trumpiau sakant, mes, valgydami, maitiname maža dalimi save, o didžia dalimi MF, ir ta MF gali suėsti viską, o gali ir padėti mums būti sveikiems. Tam reikia laiko, kad MF suformuoti teisingą, kad sveika MF pašalintų agresyvią MF.
O duonelės keptos su mielėmis norisi? O kas mielės? Grybai, kurie bet kokią normalią MF užmuša, o sveiką mažumoje – tiesiog užkariauja. Va ir skundžiasi žmogelis valgau daug vaisių, daržovių, o va vis tiek susergu, silpna man, depresija. O kaip gi kitaip kai viduje karas vyksta.
O kai kas arbatėlės norisi, žolelių, kapiliarus valytis – absurdas.
O reiktų labai konkrečiai:
Pabadauti tris savaites, o po to morkų sulčių kelis litrus porą savaičių pagerti, ir tik tada morkų išspaudų po truputį vartoti, ir žiūrėti, kad jos suvirškintos būtų, tualete niekas morkomis nedažytų. Kai jau viskas gerai, tada daugiau morkų galima ir tik tada galima sakyti, kad pradėjai florantizmą. Tada vaisiai, vaisiai, ir po truputi kitos daržovės. O tai sako žmonės valgo ir riešutus ir vaisius, o jaučiasi blogai, nes jūsų MF nevalgo neperdirba šito, jai reikia to, prie ko ji įpratus ir ji nesiruošia dėl poros dievų vaisių iškrovos užleisti savo pozicijas. Štai kodėl jums nesiseka tapti florantiečiu, nes truputį ne taip ir truputį kitaip ten viskas vyksta. O bovytis, žaisti su gyvo ir negyvo maisto santykiu galime ne tik tris metus, bet ir 10, na kol įkyrės, ir galop pasakysite, man šitas maistas netinka.

Kad būtų dar aiškiau – toks palyginimas: jūsų viduje MF, tai liūtas. Suprantate? ir jam reikia savo maisto. O jūs jam racioną. Biski mėsos ir daug daržovių, na jis gali tai suvalgyti, ir ką? Kai tik jūs ilgiau pasimaitinsite flora, jūsų liūtas pasiūs jus ….. ir užriaumos, o jums nuo to silpna, miegas ima, depresija ir nėra jokių jėgų, o jeigu ir ilgiau taip, tai liga ateis liūtą gelbėti. Tačiau jeigu jūs sąmoningai badu liūtą numarinsite, o paskui pradėsite tą beformią būtybę MF maitinti saulės maistu, gėlėmis, uogomis tai ji ir valgys, nes tas įneštas į vidų maistas ir pagimdys ją naują, kitokią, tokią, kokią jūs ją formuosite.
O kol kas yra kaip yra, ir prašo valgyti ta MF kokią jūs ją užauginote ir jūs, mes esame kovos mūšio laukas. JŲ – MF daugiau nei mūsų ląstelių.

8 Komentaras

 1. Taip… smagu kai žinai kodėl ir kas vyksta tavo organizme. Ir svarbu, kadf viskas taip paprasta. Maistas veikia mąstymą, veiksmus, mintis, pasirinkimus, viską :!: Ir tas viskas veikia norus, skonį ir troškimus.
  Įsivaizduoji pavalgai vienų uogų nori keliauti, o va kitų…. nenori keliauti, nori žaisti šachmatais. O kur dėstoma, koks maistas kokiai veiklai tinka? Manau, kad Alpėse ir kituose panašiuose vaikų mokyklos tikrai dėstoma tai. Kažkodėl esu įsitikinus. Tačiau čia – apačioje… na mūsų paprastam žmogui yra tik cheminė maisto sudėtis, na dar tas mitas apie vitaminų naudą…. och …. bet kita vertus, kiekvienas vertas savęs ar ne…

 2. na mes cia visi pawelawe :) vieni gyvena taip o mes ne nzn :( kad taip imanoma
  o suzinoje ka galim pakeisti ? jau iprate taip kaip yra. bet vistiek idomu kai zinai koldel ne taip jautiesi :)

 3. Idomiai cia apie mikroflora, dar nebuvau apie tai susimastes, labai saunios mintys, keicia poziuri i savo vidu ;)

 4. Sakoma, kad po 14 bado dienos organizmas persijungia į maitinimąsi savo rezervais ir… saule, oru, vandeniu. odėl badavimai iki savaitės tai iškrova, poilsis. Aš bandžiau 21 ir 28 dienų badavimus ir jaučiau tuos dalykus, kai tikrai esi sotus neaišku kuom ir gyvybingas ir puikios fizinės formos, be to ir saulės smūgio neįmanoma gauti toje būsenoje, kas mane labiausiai nustebino.
  … tada dar neturėjau informacijos apie mikrofloros keitimą, ir turėjau kitus badavimo tikslus, todėl, iš badavimų išeidavau labai greitai sultimis.. kad ir negyvomis, ir tuo, kas man tada buvo dar skanu… ir nieko man neatsitiko, nesutriko niekas. Tačiau matomai ir MF nužsiauginau tą pačią :) aš tada buvau vegetarė, o tai viską keičia. Badavimas esant beveik florantizme kitoks, visai kitoks :)
  Aš patarčiau išmėgintą tą išėjimą iš badavimo, kuris jums atrodo tinkamiausias, kad negimtų taisyklės… Tačiau ilgalaikis badavimas tai visiška jūsų atsakomybė ir jį daryti reikia atsakingai, pasiruošus jam tiek morališkai, ties buitiškai, tiek fiziškai.
  Man morkų sultys labai priimtinos, tik kad morkos būtų Lietuvos, ne kokios kiniškos neaišku kuo tręštos… :)
  Bet gi bet kokios sultys, tai lyg vaistai, atsistatant sergant ir tikrai nėra natūralu, tačiau būtina kaip profilaktika, gydymas. Tik čia jau reiškia žinoti kiek, kada ir kaip jas gerti. Nepalaikau tų, kurie pila į save visą gyvenimą sultis ir be jų jau nebegali… neturi taip būti, žmogus turėtų galėti be dirbtinumų.

  Jeigu nepaisyti išėjimo iš badavimo po 14 dienų, visko būna, čia priklauso nuo būsenos. Žmonės pasakoja, kad jeigu imti ir valgyti kažką, ne sultis, tai užsikiša viduriai arba tiesiog vimdo, sutrinka virškinimas, ir net skrandžio veikla. Todėl geriau atsargiai.

 5. sulciaspades gamtoje nera bet uztat yra ji kiekwieno burnoje ) dantys puikiausia sulciaspaude :)
  taciau jeigu ta mikroflora silpna ir dar nezino kokia ji pati bus, tai is karto imesti kieta maista butu nelogiska.
  man sis atwejas per ekstemalus :) diena dvi galiu newalgyti siaip sau bet daugiau dar nepribrendau.

 6. o kodel butent sultis turi buti morku, kodel negalima obuolius valgyti ar kriauses is karto po tu ilgu badavimu. kazkaip rodosi kad taip butu naturalu nes sulciaspaudes gamtoje nera ) naturalu tai kas naturalu…

 7. Mikroflora nenumirs jeigu gersi vandenį ir kvėpuosi grynu oru. Kai kurios bakterijos gyvena milijonus metų :) mūsų žarnyne anabiozėje. Visavalgiai gurmanai badauja po tris mėnesius ir jų MF dar gyvesnė ir mažiau nuodinga, nei iki bado. Tai sako mokslininkai jau darė tokį eksperimentą ne vieną kartą.
  O būtent nuodinga MF ir miršta, o naudinga, kurios pagrindu florantietis gyvena net nesureaguoja į badą ir jai pakanka vandens ir oro, kad ji gamintų ir baltymus ir kt. organizmui.

 8. Labai įdomu, bet įdomu, ar badaudamas tokį ilgą laiką, ir naikindamas :kirvis: tą agresyvią mikroflorą, nesunaikinsime ir gerosios? Ar jos abi žūs, o paskui kokį maistą valgysime :obuoliukas: , tokią :sokineja: ir pasigamins organizmas?

  Gal yra dar koks būdas, kaip mikroflorą pakeisti?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+