Dezinfekuojame ne tik rankas, bet ir mobiliuosius telefonus

Kelių šalių tyrimų duomenys rodo, kad virusai ir bakterijos ant įvairių paviršių gali išgyventi gana ilgai. Panašu, kad dabartinėje situacijoje žmonės jau išmoko gerai nusiplauti rankas po apsilankymo viešose vietose ir mažiau liesti veidą. Tačiau dar ne visi išmoko dezinfekuoti prietaisus, kuriuos šimtą kartų per dieną laikome rankose ir dažnai pridedame prie veido – mobiliuosius telefonus. Specialistai rekomenduoja karts nuo karto dezinfekuoti išmaniuosius įrenginius – telefonus, kompiuterius, planšetinius kompiuterius.

Remiantis Samsung apklausa, Samsung telefonai yra idealus įrankis, nes 74% vartotojų naudoja Samsung telefonus, kurie gali atlikti kelias užduotis. Vidutiniškai vartotojai telefonus pasiima 52 kartus per dieną, o dirbant nuotoliniu būdu ir bendraujant šis skaičius tik didėja. Todėl prietaisą rekomenduojama dezinfekuoti bent kartą per dieną, o taip pat ir po to, kai jį paėmė kitas asmuo.

Visų pirma, nepamirškite nenaudoti įprastų valiklių, purškalų ir baliklių. Jie gali pažeisti oleofobinį įrenginio ekrano sluoksnį, kuris apsaugo ekraną nuo pirštų atspaudų. Prieš valydami išjunkite mobilųjį telefoną, nuimkite dangtelį ir nuo įrenginio atjunkite visus priedus ir laidus. Išmaniojo telefono ekranui valyti geriausia naudoti specialias valymo priemones, pavyzdžiui, dezinfekuojančias servetėles. Jei reikia, galite naudoti nedidelį kiekį distiliuoto vandens arba dezinfekavimo priemonės, pvz., alkoholio, bet pirmiausia juo tepkite audinį, o ne patį ekraną, ir švelniai nuvalykite ekraną. Telefono korpusą galite valyti tom pačiom priemonėm, tačiau įsitikinkite, kad į įrenginio angas nepatektų skysčio.

Šie valymo būdai tinka daugeliui įrenginių, nes mobilieji telefonai nėra vieninteliai kasdieniai daiktai. Lygiai taip pat galite išvalyti priedus, pavyzdžiui, išmaniųjų laikrodžių ekraną. Tiesiog prieš valydami nuimkite dirželį, kad nepažeistumėte, nes šis dezinfekavimo būdas netinka odiniams ar guminiams paviršiams. Tačiau stiklo, keramikos ir metalo paviršiams – išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų ekranams – tai nekenksminga.

Šiais laikais gana paplitę drėgmei atsparūs mobilieji telefonai, kuriuos net leidžiama plauti po čiaupu. Pavyzdžiui, Samsung telefonai – XCover Pro ar Galaxy S22 serijos įrenginiai, tačiau viso to nerekomenduojama, juos taip pat geriau dezinfekuoti. Po dezinfekcijos Samsung (ir ne Samsung) telefonus reikia nuvalyti sausa, be pūkelių mikropluošto šluoste ir leisti išdžiūti. Jei prietaisas turi apsauginį dėklą, jį taip pat reikia dezinfekuoti. Silikoninius ir guminius dėklus galima skalbti muiluotame vandenyje, o odinius dėklus rekomenduojama prižiūrėti pagal gamintojo instrukcijas. Prieš uždedant dangtelį taip pat turi išdžiūti.

Kadangi kruopštus rankų plovimas tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, taip ir išmaniųjų įrenginių švara turėtų tapti privaloma, atsižvelgiant į tai, kiek mobiliųjų telefonų naudojame kasdieniame gyvenime. Todėl, siekiant užtikrinti maksimalią savo įrenginių švarą, rde.lt internetinėje parduotuvėje siūlomi ne tik Samsung telefonai ir priedai, bet ir išmaniesiems įrenginiams bei kompiuteriams skirtos valymo priemonės.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+