Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis šampūną nuo plaukų slinkimo

Vešli šukuosena visuomet bus žmogaus puošmena, nežiūrint to ar jos trokšta moterys, ar vyrai. Kai mūsų galvą plaukai palieka pernelyg greitai, griebiamės įvairiausių priemonių tam sustabdyti. Šiandieninė pasiūla tikrai didelė, tad veiksmingų preparatų nuo plaukų slinkimo galima rasti pačių įvairiausių. Vienas tokių – šampūnai nuo plaukų slinkimo. Tad, ką apie tai reikia žinoti?

Prevencinės priemonės, leisiančios išvengti plaukų slinkimo

Tinkamai parinktas šampūnas, padėsiantis atstatyti pernelyg išretėjusius plaukus – racionalus sprendimas. Visgi, jeigu šią bėdą turite tik pradinėj stadijoj, galima pasidomėti prevencinėmis priemonėmis, padėsiančiomis išvengti šios negandos. O jos tokios:

  • Stenkitės kuo rečiau dažyti plaukus. Tai, be abejonės, aktualiau moterims. Dailiosios lyties atstovėms derėtų atsisakyti nuomonės, jog gamta jas apdovanojo neišraiškinga plaukų spalva. Tai kas natūralu – visuomet gražu ir madinga. Jeigu norite paslėpti žilus plaukus ir plaukų dažymo negalite atsisakyti, naudokite tik natūralias ar itin švelnias chemines dažymo priemones, darykite pauzes tarp plaukų dažymo. O spalvą visuomet galima paryškinti natūraliais nuovirais. Sakykim, ramunėlių, dilgėlių ar ąžuolo žievės nuovirais. Ir naudinga, ir gražu. 
  • Atsakingai rinkitės plaukų priežiūros priemones. Plaukų šepetys turėtų būti su natūraliais šereliais, garbanas derėtų formuoti tik su poroloniniais plaukų suktukais, o taupymas šampūno ar kondicionieriaus sąskaita – tikra nuodėmė. 
  • Tinkamai šukuokite plaukus. Plaukus šukuokite braukdami šepečiu nuo šaknų iki plaukų galiukų, taip tolygiai paskleisite natūralius plaukų riebalus. Atsisakykite plaukų šukavimo kai jie šlapi, tokioje būsenoje plaukai yra jautresni ir labiau pažeidžiami. 

Kokį šampūną pasirinkti kai pradėjo slinkti plaukai?

Pirmas žingsnis – nebijokite plačiau atverti piniginės. Patikėkite, tokia investicija atsipirks. Tikrai gero šampūno buteliukas vargu ar kainuos mažiau nei 10 eurų. Be abejonės, kaina nėra vienintelis kriterijus. Atidžiai skaitykite produkto aprašymą. Vertingiausi šampūnai be parabenų, silikonų. Tokios priemonės skatina naujų plaukelių stiebelių augimą, padidina plaukų apimtį ir tankumą. 

Antras dalykas – pasirūpinkite kaukėmis plaukams. Rekomenduojama naudoti aliejines kaukes du kartus per savaitę plaukų būklės gerinimui bei slinkimo stabdymui.  Vėliau derėtų du kartus perplauti plaukus su pasirinktu šampūnu nuo plaukų slinkimo.   Kokie  aliejai vertingiausi? Gali būti varnalėšų, ricinų, kviečių gemalų.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+