Filmai

Edvinas

Na va, jau dvi savaites gryžau prie labai didelio kruvio mua-thai treniruočių po laukus ir savaitėlę ar daugiau gyvenu kaip florantietis. Pusė gyvo maisto ir pusė virto. Šiandiena pastebėjimas, kad šios dienos treniruotėje, po trijų dienų poilsio (tai yra būtina), krito 5% ištvermė ir jėga, o gal tai tiesiog buvo pilnas skrandis ir panašiai. Gyvenu gerai, mintys švarios ir tvirtos, jau kelintą kartą iš aplinkos girdžiu kaip numirė tas ar anas, nes nevalgė mėsos. Pagalvoju, kad jie nemeluoja, nes nevalgo mėsos ir fantazuoja, kad viskas gerai, nestebėdami savęs. Būtinai išklausiau tai ką pasakė man, jei ignoruočiau, bučiau kaip jie. Nuo mitybos pakitimo kraujo tyrimo nedariau, žinoma būtinai padarysiu kovo mėnesį ir pažiūrėsiu, kiek buvau užterštas. Ir dar, kad nenužudyčiau savęs.
Mano logika yra labai paprasta, jei nevalgai mėsos, kiaušinių, žuvies ir t.t. ir tavo kraujas pablogėja, vadinasi esi užterštas ir sugadintas, todėl šių produktų reikia atsisakyti lėtai, valant organizmą po truputį, kad nenutiktų bloga. Krūvis yra gerai, žinoma logiškas krūvis, tiek kad organizmas darytų apsivalymo procesą ir nesijaustum jame kaip bulvių maiše.
Visas lengvėju (ne pagal svorio esmę), jau užvaldžiau labai didelią dalį kūno, klauso manęs ir aš jo.
Dar pastebėjau (o gal išsigalvojau), pažiūri i produktą kurio labai norisi ir ištysta seilė, tada klausiu savęs „ar nori?”, atsakymas dar daugiau ištysusios seilės. „Gerai, kad nori”, pagalvoju sau ir tada sakau pamiršk negausi, jei kūnas to nenori. Klausiu kiekvienos savo ląstelės „ar norite?” atsakymas – „ne!”. Taip nutinka su visais produktais kurių nevartoja florantiečiai.
Buvo vieną dieną juokas nutikęs, galvoju ko aš taip baisiai užsimaniau vakare valgyti, tada prisiminiau, kad tą dieną tik kartą valgiau :D

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+