Problemos su plaukais

Mantas wrote:

Kokios priežastys įtakoja plaukų slinkimą? Ar galima tam užkirsti kelią, jei plikimas yra „užkoduotas” genuose? Ką manote apie plaukų persodinimo operacijas?

2 Komentaras

  1. Persodinimo operacija – ar ji yra būtinumas išsaugant gyvybę? Man iš šio klausimo aišku – darytis ar ne. Be to, tai gi dideli pinigai, ir ne liaudies gyvenimui. Be abejo, nusialinus iki nuplikimo, reiktų bandyti ir atsistatyti. Priežastys plaukų slinkimo: nuo maisto, emocijų iki aplinkos poveikio. Maistas – pagrindas, bet ir aplinka turi didelę įtaka. Povandeninio laivo karininkas grįžo namo nuplikęs… nors rodos visiškai sveikas. Po metų gyvenimo sausumoje – plaukai patys ataugo…
    Nervingumas, per daug didelis jautrumas, stresai, irgi gali pradėti slinkti plaukai. Dar yra nuplikimo reklamos įtaka, baimė, kuri dar greičiau nuslinkdina plaukus. Mano sena draugė jaunystėje ilgai badaudavo (religiniu pagrindu )ir jai pradėjo slinkti plaukai taip greitai, kad jie tiesiog krito jai einant… Tai ji paėmė ir nusiskuto plikai. Ir ką jūs manot? Jie ataugo vešlesni nei buvo ir nė nebemanė slinkti. Nesigydė ji niekuom. Gyveno kaip gyvenusi.

    Kas liečia genus.. tai dar neaišku, kaip su jais yra. Jeigu genų inžinerija kišasi ir tobulina žmogų, dar nereiškia kad patobulins žmogų, gal tik jo dalį, kaip žigulio automobiliui, perdažys stogą :) merso dažais. Kita pusė – tai yra liaudies išminties kloduose – genai gali būti tobulinami – perrašuomi asmeninės sąmonės pastangomis, naudojant vaizduotės, minčių trance priemones. Kai visa tai naudoja pašalinis žmogus NLP tai nėra asmeninis nuopelnas todėl nėra tobulėjimas. Todėl plaukų slinkimą, kaip ir bet ką kitą reiktų bandyti tvarkyti natūralia gamta ir asmenine sąmone, o jeigu nesiseka tada domėtis liaudies medicina, žolimis ir vandeniu kompleksiškai. O visa kita pasiūla už pinigus iš farmaceptų ir midicinos komercijos yra pinigais taisoma sveikata. Nėra pinigų – nėra sveikatos.

  2. Tai viskas genuose uzkoduota, tik nuo musu paciu gyvenimu budo priklauso ar tie pozymiai pasireisk greiciau ar ne, viska lydi organizmo issiderinimas, tik sveikas ir naturalus maistas leidzia palaikyti normalias organizmo funkcijas, as stengiuosi prie to keliauti, tada kai atauginsiu plaukus, pasigirsiu :D

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+