Festivalis „Mandala“ 2018 rugpjūčio 3-5 dienomis

Kviečiame Jus trims dienoms pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti, atgauti jėgas, pasikrauti teigiamos energijos nuostabiai gražiame gamtos kampelyje Merkio aukštupyje įsikūrusioje kaimo turizmo sodyboje-viensėdyje „Aukštupys“ ir sudalyvauti kitokiame negu įprastiniai festivalyje „MANDALA“. Įvardinsime tik keletą priežasčių, kodėl turėtumėte Jūs pasirinkti būtent festivalį iš gausybės vasaros renginių.

  1. Ar norėtumėte būti laimingesni, sveikesni ar atrasti save bei labiau patobulinti savo asmenybę? Visa tai ir daugiau Jūs galėsite patirti festivalio „MANDALA“ metu.
  2. Tai – puiki proga sužinoti bei įgyti naujų naudingų žinių bei patirčių Jums ar tiesiog atsipalaiduoti ir pabūti gamtoje tarp pozityvumą spinduliuojančių žmonių būrio.
  3. Festivalyje įvyks daugiau negu pusšimtis skirtingų lavinančiųjų užsiėmimų keturiose erdvėse: Vandens (psichologinėje), Oro (dvasinėje), Ugnies (kūrybinėje) ir Žemės (kūno). Šios stichijos, būdamos visiškai skirtingos, papildo viena kitą ir sudaro harmoningą visumą. Iš tokios gausybės užsiėmimų Jūs tikrai rasite kažką vertingo ar naudingo sau ir namo grįšite kitokie.
  4. Vakare Jūsų lauks specialiai šiam festivaliui parinkta atpalaiduojanti koncertinė programa.
  5. Turite vaikučių? Ir galbūt manote, kad negalėsite sudalyvauti Jums patinkančiame užsiėmime, nes turėsite užsiimti su jais? Nesijaudinkite – festivalyje bus vaikų erdvė, kurioje Jūsų vaikučiai smagiai praleis laiką, kol Jūs būsite paskaitoje. Vaikams iki 12 metų įėjimas į festivalį yra NEMOKAMAS!

Tai ar įtrauksite festivalį „MANDALA“ į PRIVALAU SUDALYVAUTI renginių sąrašą?

 

 

Bilietai nuo 40 €. Vėliau brangs.

Festivalio vieta: kaimo turizmo sodyba-viensėdis „Aukštupys“

Žemėlapį pamatysite čia: http://www.aukstupys.lt/kontaktai/
Daugiau informacijos: www.mandala-festival.lt

FACEBOOK: https://www.facebook.com/MandalafestivalLT

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+