Gydymosi sistema 3

Vienas badavimas truko 21 dieną, kitas – 24, dar kitas -32 ir 49, ir tai – tik per 14 mėnesių. Taip badaudamas aš skaičiau paskaitas, pravedinėjau fizinio ir psichinio efektyvumo testus, įrodydamas rezultatus, ir visa tai nulėmė, kad mokyčiau ir patarinėčiau kitiems, rašyčiau straipsnius ir atidaryčiau savo vaisių ir badavimo sanatoriją Šveicarijoje. Pirmą straipsnį parašiau po 49 bado dienų. Jis buvo publikuotas Kiolno vegetarų žurnale. Jame išdėsčiau badavimo ir dietų patirtį, teikiančią ligų išgijimą ir gyvenimo pratęsimo malonumą. Straipsnis sukėlė sensaciją, revoliuciją. Man rašė iš viso pasaulio norintys pasveikti žmonės. Medikai šiuo atžvilgiu pasidalino į dvi grupes: oponentus ir susižavėjusius pasekėjus. Vyko kova su mano atradimais. Mano teorija – įrodytas faktas, kad gleivės –  visų ligų priežastis. Natūralus gydymas ir dieta – sėkminga gydymo sistema.

Aš ėmiausi versti šią informaciją, turint tikslą parodyti, kad galbūt tiesa – viena, ir ji buvo žinoma dar seniau, nei Arnold Eret atliko savo atradimus. Tačiau ir žmonių nenoras keistis, ir valdymo struktūroms palankūs nesveiko maisto magnatai, iki šių dienų naudodami mediciną ir žiniasklaidą, laiko liaudį po neišmanymo gaubtu.

„Energijos gavimui vaisiai ir daržovės turi tuos elementus, kurie tiek kiekybe, tiek kokybe lenkia visus kitus negyvus produktus. Tai organizuoti angliavandeniai, vynuogių cukrus. O dietų pasirinkimas pagal kalorijas nėra protingas. 40 metų stebėjimų ir tyrimų galutinai įrodė, kad vaisiai ir daržovės turi visas būtinas audiniams druskas, o jų gyvybiškai svarbūs komponentai teikia energiją ir gyvybę. Tuo jie ir yra vertingesni už kitokį maistą. Profesorius B.W. Child ”

Ruošė straipsnį Ramybė pagal A. Eret

Tęsinys http://www.sveikata.info/sveikas-gyvenimo-budas/ziaurus-faktai-normaliai-besimaitinantiems

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+