Gydymosi sistema 2

Nuostabūs gamtos metodai, kuriais ji valo organizmą, regeneruoja, atstatinėja ir stiprina yra įspūdingi, ir tai joks stebuklas.

Kartu su savo jaunuoju draugu mes tęsėme bandymus su visais civilizacijos siūlomais produktais. Po badavimų ir vaisių dietų mūsų jutimai paaštrėjo, ir mes iš karto pajutome organizmo pasipriešinimą šiems produktams. Tai mus įtikino, kad visuomenėje paplitusi kulinarija su visais savo gaminto maisto dalykais yra pagrindinė visų ligų priežastis. Kad nustatyti, kenkia ar nekenkia konkrečiam žmogui valgomas maistas, pradžioje būtinas natūralus organizmo valymas badavimu. Nesu girdėjęs, kad tokie eksperimentai būtų padaryti dar kur nors. Mano išvados maitinimosi klausimais faktų pagalba įsitvirtino galutinai, nežiūrint į kitų nuomones, teiginius ir tvirtinimus.

Po 7 dienų badavimo, kurį baigėme papietavę vyšnių, mes padarėme dar vieną eksperimentą – pėsčiomis perėjome per šiaurinę Italiją. 56 valandas nepertraukiamo ėjimo, be miego, poilsio ir maisto. Gėrėme tik vandenį.  Profesionalūs protai, kurie žinojo apie eksperimentą, pavadino jį neįtikėtinu. Iš kur mes turėjome energijos jaustis puikiai ir nepavargti? Iš baltymų? Mikroelementų? O gal riebalų ar vitaminų? Po 16 valandų ėjimo aš padariau 360 pritūpimų per kelias minutes. Ir kiti testai rodė puikius rezultatus. Šios kelionės metu mums rodė didelį dėmesį ponios dėl mūsų geros išvaizdos ir puikios veido spalvos.
Mes pasiekėme Kaprio salą. Ten pradėjome ilgalaikį badavimą. Būdavome saulėje kiekvieną dieną nuo 16 iki 18 valandos dideliame 50 laipsnių Celsijaus karštyje. Mūsų organizmai taip gerai išsivalė, kad mes net neprakaitavome. 18 badavimo dieną mano draugas visiškai užkimo. Nežinodamas, kas iššaukė kokią būseną, jis baigė savo badavimą, pavalgęs figų. Po to visą valandą iš jo gerklės šalinosi gleivės. Jo visas kūnas valėsi visokiais būdais… Kai baigėsi valymas, grįžo balsas, o mikčiojimas dingo visiems laikams. Jo tėvas ilgą laiką skyrė labai daug pinigų, kad išgydytų sūnų nuo mikčiojimo, tačiau sūnus išsigydė pats.

Badavimas – aukščiausia gamtos galia, yra neteisingai suprastas ar taikomas. Todėl būtina jį teisingai paaiškinti.

Mano didelė savęs išgydymo patirtis badu ir dietos be gleivių, o taip pat šimtų kitų žmonių badavimų mano sanatorijoje Šveicarijoje 10 metų laikotarpyje, leidžia man teigti, kad badavimas turi didžiulę galią, jeigu jis atlekamas teisingai.

Aš su savo draugu, kuris išsigydė nuo mikčiojimo, keliavau pėsčiomis per pietų Italiją, valgydami tik vynuoges. Plaukėme valtimi po Egiptą, Palestiną, Turkiją, Rumuniją ir Austriją. Šioje kelionėje mes tyrėme įvairių tautų dietas, gyvenimo būdus, įpročius ir sveikatą, ypač rytuose. Pasėkoje mano tikėjimas europietiška civilizacija ėmė klibėti.

Egipte mes matėme neįtikėtinos jėgos rasę, valgančią skurdų vegetarišką maistą. Tačiau jie turėjo du žalingus įpročius: rūkė ir vartojo kavą. Tik mes nepastebėjome nė vieno žmogaus, kuris būtų apnuodytas toksinais. Manant, kad tokį maistą valgė ir jų protėviai, galima suprasti, kodėl senovės egiptiečių civilizacija turėjo tokias puikias savybes.

Palestinoje išbuvome kelis mėnesius, tyrinėdami papročius ir istoriją. To tyrinėjimo eigoje mano koncepcija Naujojo testamento prasme pakito. Aš sužinojau, kad Kristaus mokymas ir gyvenimas buvo pagrįstas natūralios gamtos mums žinomais įstatymais. Būtent jie davė jam nuostabų intelektą ir sveikatą. Bet, kai tuos įstatymus užrašinėjo 150 metų po Kristaus, tai juos pagražino rytietiškais išsireiškimais ir metaforomis, kas mokymą padarė nepilnu. O tai, kas natūralu ir gamtiška – tapo stebuklu. Kristaus pasekėjai, jo mokymas, dieta, gyvenimo būdas rodo visišką harmoniją su gamta, kuri jam teikė puikią sveikatą be specialios dieviškos pagalbos. Esamas normalios sveikatos įstatymų neišmanymas – akivaizdi šiuolaikinių civilizuotų tautų degradacija.

Aš tobulinau savo sveikatą, atlikdamas naujus eksperimentus su naujomis dietomis. Instinktyviai pajaučiau ir greitai įrodžiau, jog kai kurie tam tikru būdu paruoši natūralūs produktai turėjo aukštą energetinę vertę, valė organizmą, gydė tik, kai teisingai buvo panaudojami, nevartojant jokio kito maisto.

Ne mikrobai kenkia žmogui

Būtent tik atsižvelgus į individualią žmogaus padėtį, jo užterštumą toksinais, o ne mikrobais, į jo amžių ir profesiją, klimatą ir metų laikus, natūralus maistas gydo neišgydomas ligas su sąlyga, kad žmogus nėra per senas ir neturi žalingų įpročių.

Aš badavau 24 dienas, turėjau tokių nuostabių rezultatų, kad pasidalinau šia patirtimi su draugais, kurie irgi sugebėjo tai padaryti. Badavau viešai ir sekamas gydytojų bei mokslininkų.

Arnold Eret

Išvertė Ramybė
pradžia http://www.sveikata.info/zaliavalgyste/gydymosi-sistema

4 Komentaras

 1. Opa, sėkmės!! Kaip praėjo seansas?

 2.  

  EVA, Ket, 09/08/2012 – 06:20
  labai noreciau pabandyti badauti,bet nezinau kaip pradeti, labai esu pripratusi ryte gerti kava, o kaip supratau badavimas turi buti be kavos…….
   
  Taip, jeigu sunku, tuomet nebūtina daryti to, kas sunku. Pas mane tai vyksta savaime. Po truputį pratinu save jausti energijjas, o jų dėka jaučiu, ko reikia ir kada. Jeigu jūs visavalgė, jums pakaks vakarienę pakeisti vaisiais ilgesniam laikui ir tai jau bus daug ir saugu, skanu ir malonu: )ir vyks palaipsnis valymasis. Badavimui turi ateiti poreikis, o su juo ir nenoras nei kavos, nei ko kito.:) be to gamtoje, kur drugeliai ir medžiai, jūra ir pievos, kopos ar kalnai – visai kitaip organizmas reaguoja į mūsų norą pabandyti badavimą. Svarbu palaikyti gerą nuotaiką
   

   

 3. labai noreciau pabandyti badauti,bet nezinau kaip pradeti, labai esu pripratusi ryte gerti kava, o kaip supratau badavimas turi buti be kavos…….

 4. Rytoj turesiu pirmą chemoterapijos seansą. Prieš kurį laiką mačiau filmuką(dok) kaip peliukai reagavo į chemoterapiją.

  Taigi, tie kurie valgė, mirė…….o tie, kurie nevalgė buvo gyvi ir jų vėžio lastelės žymiai sumažėjo.

  Aš nevalgiau dvi su puse dienos………matysim reakciją rytoj :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+