Gydytojas apie mūsų kūno galimybes

Labai kvaila manyti, kad teisingi produktai gražins sveikatą. Štai kodėl ilgalaikiai žaliavalgiai nepasiekia savo rezultatų. Be pasiruošimo teisingiems, gyviems produktams ir fanatiškai „sėdint“ ant dietų žmogus rizikuoja artėti prie mirties.

Kai be pasiruošimo žmogus ima fanatiškai valgyti žalią maistą, jis iš pradžių jaučiasi gerai, nes iš jo organizmo greitai šalinasi daugybė purvo, gleivių, apnašų, toksinų. Tačiau vėliau procesas skverbiasi į organizmo gilumą, ir žmogus pradeda blogai jaustis. Išsigandęs to blogumo, jis sugrįžta prie neteisingos dietos, stabdančios valymo procesą, ir vėl jaučiasi gerai. Tuomet žmogus kaltina gyvą augalinį maistą, sakydamas, kad tas per silpnas, ir praranda tikėjimą šio maisto galia. Tada mes girdime tokias frazes: „Aš išbandžiau šitą dietą, buvau žaliavalgis, bet man ji netiko, nes man buvo blogai.“ O kaltas čia tik žmogaus fanatizmas ir nenoras mokytis palaipsniui valyti organizmą. Ereto sistema susideda iš periodiškų badavimų ir valančių purvą, nesudarančių gleivių produktų vartojimo. Daugelis klysta manydami, kad gyvybingumas, energija ir jėga ateina tik iš maisto… ar miego…

1) Gyvybės jėga nepriklauso nuo maisto. Ji priklauso nuo kūno galimybių, kurias naikina gleivės, toksinai ir visokios atliekos.
2) Šiukšlių pašalinimas sportuojant, masažais, fizioterapija, deja, vyksta gyvybinės energijos sąskaita.
3) Gyvybės energija, fizinis ir protinis efektyvumas, puiki sveikata, ištvermė, didinant kūno galimybes oro ir vandens pagalba yra neįtikėtinos, jeigu jūsų kūnas – organizmas gyvena be šiukšlių.
4) Kiek galėtų gyventi žmogus – 100, 120 ar daugiau metų, gyvendamas tokiu režimu, turėdamas švarų organizmą ir vartodamas skystą maistą, nėra žinoma iki šių dienų.
5) Didinti kūno galimybes vandeniu, oru, garais galima tik tuomet, jei jis švarus.
Visiškai įmanoma, kad ilgai gyvenant tokiomis švaraus organizmo galimybėmis, jis gali asimiliuoti ir azotą tiesiog iš oro.

Straipsnį paruošė Ramybė pagal A. Eret
Redagavo Jelena.lt

1 Comment

  1. Dabar mes jau žinome, kas yra gyvybės jėga, ir kad organizmas automatiškai veikia oro spaudimo ir priešspaudimo veikimu. Pavyzdžiui žuvų organizmo principas toks pats, tik vietoje oro – vanduo… Tuomet medicinos mokslas teigiantis, apie mūsų fiziologiją klaidina mus… Vėl susiduriame su moksliniu fanatizmu paremtu neginčijamais „faktais“, nes tie faktai – mokslo Kiekvienas iš mūsų turi organizmą tad kas trukdo suprasti jo veikimo principą? Kodėl „mokslu“ tikima daugiau nei nuosavu kūnu? :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+