Dietologų, sveikų gyvenimų krachas

Mūsų kūnas yra kitoks, nei apie jį teigia medicina

Gyvybės energija yra „sunkus” žodžių junginys daugeliui skaitančiųjų mūsų svetainę. Tačiau jis aiškus ir kasdien jaučiamas mums, šios svetainės kūrėjams, floravalgiams. A. Eret apibūdina gyvybės jėgą tokia formule: gyvybės jėga yra energija, kuri judina žmogaus mechanizmą, palaiko, suteikia ištvermės ir fizinės jėgos, efektingą gyvenimą be maisto neapibrėžtam laikui. Jūs turite tiek gyvybės energijos, kiek galite komfortabiliai gyventi be maisto. „G“ – gyvybinė jėga = kūno galimybių jėga „K“ – „Š“ yra organizme esančios šiukšlės, gleivės, toksinai. G = K – Š. „Š” reiškia kliūtis, kurios apsunkina kraujotaką, trukdo žmogaus fiziologijai ir organams dirbti savo darbą. Kai „Š“ tampa didesnis už „K”, kūno – organizmo galimybes valytis, atsinaujinti, tuomet žmogus yra stabdomas… liga, lova, reanimacija, koma ir t.t. Organizmas turėtų dirbti kuo mažesne trintimi, kurią sukelia užterštumas.
O dabar pažiūrėkime iš šio taško į mediciną. Matome siaubingą žmogaus fiziologijos neišmanymą. Bent jau natūropatija bando šalinti normaliam organizmo funkcionavimui trukdančias šiukšles, toksinus bei pūlius. Tačiau niekas jums neduoda atsakymo, kas yra ta gyvybės jėga ir koks jos galutinis potencialas? Mokslui nėra žinoma, kodėl gyvas yra gyvas. Tiesa yra paprasta. Kad ją parodyti, nereikia mokslinio laipsnio. Pradžioje pabandykite suvokti, kad tiesa nėra tokia sudėtinga, jog neįmanoma būtų jos tiesiog lengvai suprasti ir pajausti ar pasakyti paprastais žodžiais. Sudėtingumas, kurio pilna laboratorijose, tai ne mokslas, o painiava.

Gyvybės variklis

Norėdami suprasti, pirmiausiai atjunkite tą žinojimą, kurį įdiegė medicina, nes jis neleis jums nieko suvokti. Mechanizmas – žmogus turėtų būtų peržiūrimas be fiziologinių išvedžiojimų, tokių kaip „tokia jau ta fiziologija ir nieko čia nepadarysi, nes taip jau yra…” Ne. Pabandome pažiūrėti į kūną, kaip į paprastą variklį, padarytą iš stangraus audinio (išskyrus kaulus). Štai toks tas požiūris.
Sekantis suvokimas: organizmas veikia lyg siurblio sistema su oro spaudimu, su vidine skysčių cirkuliacija. Na taip, mes gi tai puikiai jaučiame. Kvėpuojame, viduje viskas teka, burbuliuoja. O dabar supraskime ir tokį dalyką, kad plaučiai, o ne širdis – kaip kad teigia medicina (su visa kita jos fiziologine painiava) – yra siurblys.
Prieš kiekvieną ir po kiekvieno įkvėpimo plaučių ertmėse susidaro visiškas vakuumas. Žmogaus kūnas funkcionuoja automatiškai įkvėpdamas orą, tuo būdu sudarydamas spaudimą, ir iškvėpdamas chemiškai pakeistą orą bei išorinį atmosferinį priešspaudiminį vakuumą iš organizmo ertmių. Tai ir yra organizmo kūno galimybių gyvybės jėga „K“. Be oro jūs neišgyvensite nė 5 minučių.
Paslaptis tame, jog kūnas dirba paprastai ir automatiškai tik todėl, kad jo „variklis“ susideda iš elastingos, kempininės medžiagos, turinčios gyvybišką atsparą įtampai, savybę vibruoti, plėstis ir trauktis.

Chemikas Hensel cheminėmis formulėmis įrodė, kad tas ypatingas audinių elastingumas esti dėl cukraus ir kalkių kombinacijos. Štai kaip paprasta. Lotynų žodis „spira“ pirmiausiai reiškia orą ir tik po to – dvasią. „Dievo kvėpavimas“ – tai, visų pirma, geras šviežias oras!!!
Norėdami auginti gyvybės jėgą, sveikatą, jūs turite sportuoti, judėti fiziškai ir … kvėpuoti. Sportu ir kvėpavimu jūs galite šalinti organizme esančias kliūtis. Judėjimas išjudina visus užkietėjimus ir negandas jūsų organizme, nes greitinate apykaitą, kraujotaką. Sportu, kuris ir daro jūsų kvėpavimą pilną, jūs didinate savo organizmo galią. Ir jūs tai darote gyvybės jėgos ‘G” sąskaita.
Tačiau žinote, kas nutinka gumai, kai ją pastoviai įtampiame? Ji netenka savo elastingumo. Jūs pagelbėjate sau, tačiau įtempiate … gumą – eikvojate gyvybės jėgą. Jūs gydote ligą judėdami, sportuodami, tačiau  mažinate ją, „G”. Gydydami save judėjimu ir kvėpavimu jūs alinsite organizmą tol, kol nesiliausite valgyti nenatūralų maistą, pastoviai teršiantį jūsų kūną, organus, audinius – viską. Teršiate – valote. Valote – teršiate. Koks meistras valys variklį, didindamas greitį? Jūsų automobilio variklis užsiteršė. Negi jūs tada sėsite į mašiną ir varysite ją 200 km greičiu, kad jis išsivalytų? Nėra logikos. Ne. Niekas variklių taip nevalo. Pirmiausiai jūs išleisite kurą. Po to išplausite viską skiedikliu ir tik tada užpilsite kokybiško kuro.

Dietologų bejėgiškumas

O dabar pamąstykite, kodėl dietologai nuo pat savo dietologijos atsiradimo iki dabar negali išspręsti maisto problemos? Jie niekaip neranda tinkamų, teikiančių energiją, jaunystę produktų. Žmonės kaip sirgo, taip serga.
Koks gyvybės energijos pagrindas? Kvėpavimas, sportas, tobulas protas ar teisinga mityba? Ereto formulė „Gyvybės galia = Kūno galia – Šiukšlės” pateikia visus atsakymus ir išsprendžia šią problemą.
„Š” reiškia:
pirma – sumažinkite maisto kiekį;
antra – liaukitės valgyti produktus, gaminančius jumyse gleives, nuodus ir atliekas;
trečia – padidinkite valančių organizmą produktų kiekį, ir jūsų kūno galia “K” padidės. Kūno energija yra neribota, ji veikia visiems, tačiau jos veikimą riboja jūsų valgomo maisto atliekos: valgote netinkamą maistą, persivalgote, tuo būdu stabdote organizmo galios veikimą.

Dabar jau suprantate, kad jūsų kūno galia tiesiogiai nepriklauso nuo maisto ar dietos. Jeigu jūs valgote per daug, nors ir paties geriausio maisto, o organizmas yra pilnas atliekų, nuodų, tai tas geras maistas negali patekti į jus visu savo pajėgumu ir suteikti jums tai, ką jis galėtų. Maistas susimaišo su viduje esančiais nuodais, gleivėmis ir sukuria autointoksikaciją. Todėl beprasmiška stengtis laikytis dietų, jeigu kūnas pilnas purvo.

Straipsnį paruošė Ramybė pagal A. Eret
Redagavo Jelena

1 Comment

  1. Tai, ką atrado šis mokslininkas, šiandien atranda kiekvienas vartojantis natūralų maistą (florą). Jo patirtį, eksperimentus, gali padaryti kiekvienas, net gydytojas, jeigu jis nori būti sveikas. Tačiau paprastam žmogui, esančiam arčiau gamtos, arčiau logikos – tai padaryti lengviau, nei išvaikščiojusiems medicinos ar kitų aukštųjų mokslų koridorius. Yra mokslo programa: "kaip turi būti" ir "neginčyjama tiesa". Šie dalykai 4-5-7 metus  įrašynėjami į žmogaus smegenų kietąjį diską ir niekas negali nieko jam parodyti, įrodyti ar net akivaizdžiai pademonstruoti, ko nėbuvo vadovėliuose. Jeigu esi sveikas kitaip, nei medicinos mokslai teigia, reiškia esi….. nesveikas :) Jie padaro tyrimus ir aklai tiki, kad tyrimai rodo ligą, nors žmogus su tokiu krauju gyvena 30 metų ir vargo nemato. Deja, atsakymas vienas: "tu tuoj susirgsi"…..

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+