Gyvūnų augintinių sveikata

Daugeliui naminių gyvūnų savininkų kyla klausimas, koks maistas yra geriausias jų augintiniams, kad jie būtų sveiki, gražūs ir susilauktų tokių pat palikuonių. Mityba, suteikianti jūsų augintiniui visų jam reikalingų maistinių medžiagų ir energijos, vadinama subalansuota mityba. Tokiu atveju organizme neprarandama ar nesikaupia maistinių medžiagų. Ši dieta padeda ilgai ir sveikai gyventi.

Bendrovė „Kormotech” siūlo aukštos kokybės, subalansuotus ir saugius pašarus, Įmonė yra gyvūnų augintinių maisto gamintojas, – produktai gaminami laikantis visų normų ir standartų. kokybės gyvūnų augintinių ėdalą

Kačių ir šunų šėrimo paruoštu maistu privalumai

Pirmiausia šis šėrimo būdas labai patogus šeimininkui, nes nereikia kasdien pirkti šviežio maisto ir ruošti subalansuoto patiekalo.

Gaminant gyvūnų augintinių ėdalą iš partijų imami mėginiai, kuriuos galima kokybiškai ištirti ir rezultatus nurodyti ant pakuotės. Katės ar šuns savininkas žinos, kiek baltymų, riebalų, angliavandenių ir kitų maistinių medžiagų yra maiste. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie gydomąsias dietas.

Svarbiausia, kad paruoštose dietose yra natūralių ingredientų. Tai:

  • mėsos ir šalutinių produktų;
  • gyvulinės kilmės riebalų;
  • pluošto;
  • vitaminų ir mineralų.

Kalbant apie paskutinį punktą, pašaruose paprastai būna kalcio dantims, cinko ir linolo rūgšties – plaukams ir odai, o gliukozamino – sąnarių būklei palaikyti.

Šėrimas kuriamas taip, kad gyvūnas gautų visą harmoningam vystymuisi ir sveikatai reikalingų ingredientų asortimentą. Svarbiausia, kad paruoštas maistas yra lengviau virškinamas nei maistas, kuris yra ant stalo.

Maitinimas iš Kormotech

Optimeal – tai kačių ir šunų ėdalas, pagamintas pagal specialiai sukurtą šveicarišką technologiją. Visi Optimeal gaminiai yra aukščiausios „Premium” klasės. Tarp pagrindinių maisto produktų privalumų yra šie:

  • daug mėsos kaip pagrindinio baltymų šaltinio;
  • papildomų vitaminų ir mineralų papildų;
  • galima įsigyti specialių pašarų visų veislių šunims.

„Club 4 Paws” sauso ir drėgno ėdalo pagrindinis baltymų šaltinis taip pat yra mėsos ingredientai. Sudėtis visiškai atitinka aukščiausios kokybės standartus ir yra visavertė.

Kaina priklauso nuo pakuotės dydžio ir maisto produkto paskirties. Atsižvelgdami į visus teigiamus produktų aspektus, galite drąsiai rinktis maisto produktų liniją „Kormoteh”. Jūsų augintinis jums padėkos!

Search

+