Hormonai

Hormonai

Profesorius Mordechai Šemeš sako: ” Hormonų kiekis žemėje pastoviai auga. Jie patenka ten su nutekamaisiais vandenimis. Karvė, sverianti 600kg, išskiria 1,9 kg moteriško hormono estrogeno į metus. 90% patenka į dirvą.”

Aišku, kad dirva augina žolę, kurią suės ta pati karvė. Tuo būdu gyvulio organizme hormonų koncentracija dar labiau išauga. Žmogus tampa hormonų rato dalyvis. Dabar, kai jau žinome apie hormono estrogeno didėjimą piene, atėjo laikas keisti požiūrį į gėjus.

Laisva ekspertė Ana Lastočkina skelbia natūropato Davido Volfo nuomonę, tvirtinančią, kad vyrai gali atsikratyti homoseksualaus potraukio, jeigu išbrauks iš savo meniu pieną, duonos ir bulkučių gaminius: kviečiuose randasi didelis moteriško hormono estrogeno kiekis. Bet moteriškas hormonas jau yra pakankamai užteršęs gamtą, žmogaus buitį, naminius ir laukinius gyvūnus. Ir kaltos čia ne tik karvės, kurios yra žmonių beprotiškai veisiamos, ir kurios yra šių hormonų fabrikai.

Paskutiniai tyrimai rodo, kad homoseksualūs veiksmai nėra laisvas žmogaus pasirinkimas. Tai tokia pat patologija, kaip ir vėžys, diabetas… Homoseksualizmas tai – ne psichologinis, o fiziologinis klausimas. Visus gyvūnus, kurie turėjo šiuos fiziologinius nukrypimus, išleidus laisvėn, į jų stichijas, jie vėl tapdavo tokias, kokius juos sukūrė gamta. Gamta juos išgydydavo nuo visko, kai tik jie joje atsidurdavo. Žmogus – ne išimtis. Ar galima sakyti, kad homoseksualumas išgydomas gamta? Natūraliu maistu ir gyvenimo būdu? Ar buvo išgyjimo atveju? Taip. Jie yra. Ir tie, kuriems reikia, gali rasti tuos žmones, pagijusius nuo homoseksualumo. 22 metų Dilonas visą savo gyvenimą buvo gėjus. Pakeitęs maistą į natūralų jis visiškai pasikeitė savo seksualume. Jis teigė, kad šokoladas, sūris, kepiniai buvo jo pastovus maistas, kurio atsisakius ir pradėjus valgyti tik žalią natūralų maistą, jis pajautė visai kitus jausmus ir požiūrius. Jis sako, kad homoseksualumas jam tik … prisiminimas. http://www.syroedenie.com/articles/homosexual.html

Žinomas natūralas Davidas Volfas tvirtina, kad homoseksualūs vyrai labai paprastai gali išsivaduoti iš šito, tik išmetę iš raciono grūdų produktus, kuriuose didelis estrogeno kiekis. Jis nepamiršta pridurti, kad žalias maistas didina penį, nes kada kraujas išsivalo nuo toksinų jis daug efektyviau cirkuliuoja organizme. Žmogus gali būti sveikas tik Gamtoje, todėl turi išmokti pasitikėti ja. Kada nors žmonių zoologijos sodas virs į nuostabias džiungles, iš kurių mes visi ir išėjom.
Aleksandras Čuprunas natūralios medicinos vadovas vertimas iš
http://www.newcanada.com/264/264-00003-zdorovie.htm
1. Horne, Ross. Health and Survival in the 21st Century. 1997. HarperCollins: Sydney. http://www.soilandhealth.org/02/0201hyglibcat/020122horne.21stcentury/020122toc.html
2. Pottenger’s Cats – A Study in Nutrition http://www.price-pottenger.org/Articles/PottsCats.html
3. A role for ovarian hormones in sexual differentiation of the brain
http://www.bbsonline.org/Preprints/OldArchive/bbs.fitch.html
4. Testosterone, Estrogen, Related Hormones and Heterochronic Patterns: Part 1 http://www.neoteny.org/a/estrogen.html
5. NI scientists’ hormone pollution solution
http://news.bbc.co.uk/1/hi/northern_ireland/1897419.stm
6. Dilono istorija http://www.hacres.com/healthtips2.asp?tipid=275
7.Biology Behind Homosexuality In Sheep, Study Confirms
http://www.sciencedaily.com/releases/2004/03/040309073256.htm
8. Short-term Exposure To Estrogen Cuts Fish Fertility
http://www.sciencedaily.com/releases/2003/06/030605083154.htm
9. Carta abierta a la Profesión Médica en el Peru. Acerca del hecho Transexual http://www.geocities.com/WestHollywood/Village/7618/Medico.htm

1 Comment

  1. mano dede tyrinejo siuos dalykus, ir pasakojo, kad butent hormonai daro didele itaka seksualinei pakraipai. sake kad su hormonais imanoma viskas :) lyti galima pakeisti be … operacijos :) o kau orientacija kokia tik nori ….
    as nesu labai protingas bet kai kalba mokslas visada psisiklausau :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+