Jodinėtojų problemos

Verda kunkuliuoja aistros tarp kamanų ir laisvo jojimo šalininkų
Tačiau gyvenimo kokybė retai būna širdies ir proto harmonijos pasekmė. Dažniausiai, tai norų, ką nors, kam nors įrodyti, aistrų, pavydo ir pykčio mišinys. Tai matome ir tokiame dalyke, kaip gyvulių sportas.

Žąslų šalininkai (vienoje šalyje:) ) nebeįleido laisvo jojimo žurnalistų į savo šventę. Nebeįsileido, nes yra dvi priešingų ideologijų pusės: viena vadovaujasi žirgų suvaldymu žąslais, o kita pusė gyvulio psichologija, jojimu be kamanų. Galbūt žirginio sporto pramonė ir prekyba išsigando įmanomų nuostolių dėl žirgus tausojančių jojimo metodų? Bet gi prekyboje geriau draugauti, nei konkuruoti.
Daugėja jaunimo, kuris renkasi laisvo jojimo metodus: Parelio, NHE ir kitus ir gerai, kad yra įvairovė.

Kodėl žmonėms nesuteikus galimybę susipažinti ir su kitokių sportininkų požiūriais į dresūrą? Kodėl šalia dirbančiais su kamanomis negali būti tie, kurie dirba be kamanų? Vis daugiau žmonių domisi įvairiomis laisvojo jojimo technikomis, mokyklomis, o neradę Lietuvoje analogo – išvyksta mokytis į JAV ar į Rusiją. Gal ne visi?
Dviem priešingom ideologijom kariauti parodose nelogiška, nes nukenčia abi. Ten, kur pyktis, neramybė, proto sumaištis, ten ir liga šalia ir bankrotas. Neteisūs tie, kurie pyksta ir kitus niekina. Te visad šviečia saulė, te visi joja, kaip kas sugeba.

Ramybė, pagal… save

Arkliai verčiami dainuoti!!!! Gal darom paticiją?:)

Žiaurus elgesys su gyvūnais! Gyvūnų išnaudojimas, arkliai verčiami dainuoti!!!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+