Ką valgo Tadas :)

Nu galite sveikinkite mane kol kas aš maitinuosi flora :) nu ir nieko :) gyvas :)
mano meniu obuoliai persikai vynuoges,pomidorai salotos nu ir visokiausi riesutai seklos
pradzioj buvo sunkoka bet po jusu patarimu emiausi sporto zaidziu krepsi lauko tenisa tas is tikro padejo dingo silpnumas kvailos mintys :) nera kada :)
buvau isvykes i Suomija tai galvojau nebeiseis bet ten partneris mane gerai suprato ir neverte klausytis pamokslu apie viralu nauda :)
solo man kol kas nesigauna 2-3 vaisiai, darzoves man norisi daugiau skonio. o kaip kitiems sekasi ?

1 Comment

  1. Nauja aplinka išties geras išbandymas, nes dažnai būna, kad aplinkos, bendravimo rato, gyvenimo sąlygų pasikeitimas įtakoja žmogaus gyvenimo būdą. Bet jei apsisprendimas tvirtas, tai kaip ir bebūtų sunku – atsilaikyt gali. Specialiai produktų aš nemaišau tarpusavyje, tačiau dažnai pavalgau obuolių, paskui persikų, o iškart po jų dar ir agurką kokį suvalgau. Bet visus produktus valgau atskirai – vieną po kito. Bet šiuo metu, kai arbūzai atpigo, valgau beveik vien arbūzus. :)

    Iš savo patirties supratau, kad organizmo skubinti negalima, nepriversi jo laikytis naujų taisyklių, jei jis joms dar nepasiruošęs. Todėl geriausia daryt viską palaipsniui be bereikalingų stresų ir to pasekoje atsirandančių problemų. Turiu taisyklę – specialiai nemaišyt produktų ir jei kartais norisi kažko iš ankstesnio gyvenimo būdo – leidžiu tai sau išimties tvarka. Nors tokios akimirkos man nėra itin malonios, nes džiugina judėjimas į priekį, o ne atgal. Bet yra taip, kaip yra. Reikia laiko, pastangų. Ačiū Dievui, tai įvyksta gan retai ir nedaug aš suvalgau to, ko nereikia. :)

    O dėl sporto, tai pats pastebėjau, kad kai pradėjau vartoti tik žalią maistą atsirado poreikis mankštintis, ko anksčiau nebuvo. Nors kartais būna ir nėra nuotaikos arba energijos, vistiek mankštintis norisi.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+