Kas kaip leidžia vasarą?

Kviečiu visus norinčius pasidalint savo įspūdžiais apie vasarą :)

Kadangi pats gyvenu mieste ir neturiu kaimo tai matyt visą vasarą čia ir busiu. Bet ačiū Dievui aplnikui daug miškų, pievų ir šiaip vietų kur nėra ryškių civilizacijos pėdsakų, o kai taip karšta tai dažniausiai apsiriboju ne itin ilgais pasivaikščiojimais ryte ir/arba vakare. Nors kartais būna užeina kažkoks noras nueit į centrą, tai nueinu, bet dažniausiai eilinį kartą įsitikinu, kad noriu būti ne tarp apdulkėjusių pastatų ir įkaitusio šaligatvio, bet kur nors, kur tylu, ramu ir galima visiškai atsipalaiduot. Heh, tada lipu į pirmą pasitaikiusį autobusą ir važiuoju atgal :)

Tiesa, šiais metais kalendorinę vasarą pasitikau ne Vilniuje, o Londone. Todėl vis gi kažkiek pakeliaut pavyko :)

Tai ką.. Kviečiu ir kitus pasipasakot kas, kaip ir kur vasarėlę leidžia :)

9 Komentaras

 1. bobų vasara buvo trumpa, bet labai graži :-)

 2. Sveiki atvykę į rudenį!

  Vasara vasara / ruduo ruduo. Vėl darbingos nuotaikos, už lango niūru, prie kompo smagu :)

 3. Toli, toli liko vasara, ir prasidėjo vėl ruduo :) ir vėl po atostogų grįžtam namo į darbus ir į įprastus veiksmus :)
  Labai daug visko per vasara galima buvo padaryti ir kas netingėjo tikrai padarė :) dėl savęs, dėl mylimųjų dėl draug ir artimųjų :)

  Galiu pasakyti, kad turėjau garbės susitikti su įvairiausių meniu atstovais ir … vis tik likau prie savo meniu :)
  Daug girdėjau ginčų dėl duonos kokybės dėl visokių konservantų, bet kai jie man neegzistuoja, nes nevartoju, tai kažkaip keistai jaučiuosi tarp tokių žmonių – kovojančių dėl mirusio maisto kokybės :) Ech kaip bebūtų, aš vėl namie tarp tokių pat kaip aš ir galiu nebegirdėti lialialia bebebe gogogo dėl to kas geriau ir sveikiau valgyti. ko ir jums visiems linkiu: kuo toliau nuo bububu :)

 4. tikrai įspūdingai laikai leidžiat :)

  Ačiū, ir jums, Justina, tokios pat šaunios likusios vasaros!!

 5. Pastovios išvykos į gamtą, ežerai, upės, jūra… Maudynės, kelių parų išvykos į lietuviškas džiungles, plaukimai kanojomis upėse, jachtomis mariose, vandens dviračiais ežeruose. Kelionės per įspūdingiausias ir gražiausias, netikėtai atrastas Lietuvos vietoves. Skrydžiai parasparniu ir dar laukia šuolis su parašiutu. Tai – pati geriausia vasara. Įspūdžiai ir gera savijauta – garantuoti metams į priekį. O svetur galima išvykti ir kitu metų laiku. Nesvarbu, vasara, žiema ar ruduo, svarbu įdomiai ir aktyviai leisti laiką, kurio ne tiek jau daug ir turime.. Gerų likusių vasaros dienelių visiems :)

 6. Aš gyvenu 30min. iki jūros. O dėl gyvenimo smagumo :) tai gi patys susikuriame arba smagumą arba ….
  Šiaip man kad tik natūralus vandens telkinys, nemėgstu nieko dirbtino, man net bala vertingesnė už kokį baseinaą :)ir turiu labai svarių argumentų – kodėl. Na o kai nėra pasirinikimų, žiemą, tada be abejo nors baseinas… kad tik vanduo :) kuriame galima plaukti, panerti…

 7. O tu pačioj Klaipėdoj gyveni ar kur nors netoli jos?

  Kai buvau mažas labai mėgau jūrą, kai tik prasidėdavo vasara tik apie ją ir svajodavau, tačiau ne kiekvieną vasarą pavykdavo nuvažiuot prie jūros, todėl kažkaip laikui bėgant ir tas noras išblėso, tiesiog kažkaip negalvoju apie tai, bet aišku kai jau kalba apie ją užeina tai vėl užsinoriu :)

  O tu, Tadai, kur gyveni? Ir ką dirbi, jei ne paslaptis? :)

 8. vasara man pats darbas galimybe uzsidirbti :) todel dirbu :) ir iliuosi, dirbu ir ilsiuosi, darbo pilna tik as vienas :) vasara man padeda :) o kai orai atsala kada jau tenka vaziuoti kur silta :) Vasara man yra buvimas namuose, nes siaip bunu kituose kontinentuose.

 9. Pas mane kitiems gal nėra labai įdomu dėl vasaros, nes važiuoti tolėliau niekur netraukia. Pas mus visur gražu. Tverų kraštas, kuriame leidžiame sau pagyventi „tarzaniškai” taip atjungia nuo pasaulio problemų, kad kartais nebesinori grįžti pas … :) žmones. Klaipėdos pajūriai, marios, patenkina visus vasaros teikiamus norus. Turim pakankamai greitus automobilius todėl greitai persimetam iš vieno į kitą kraštą. Kartu su vyru esame laisvo kūrybinio gyvenimo šalininkai, todėl mums svarbu geras fizinis krūvis, malonių draugų bendravimas, ir daug gyvų peizažų, kurie labai padeda darbuotis. Man vasara visada norisi būti tik namuose – Lietuvoje, nes kas gali būti maloniau už gimtinės slėnius, upes, miškus, jūrą, ežerus. O be to dar Lietuva gi mūsų tokia maža, kad bet kada gali bet kur nuvažiuoti.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+