Kai gamta tampa preke arba mąstantiems…

Kad jūs nupirktumėte jums nereikalingą vaistą, ypač dabar, urmu yra platinami žmogaus natūralios sveikatos, natūralumo naikintojai – papildai, o pardavėjai įvairiausiais būdais stengiasi sužadinti norą juos pirkti. Gyvename vartotojų visuomenėje, kurioje prekė yra svarbiau už žmogų. Todėl klesti gydymo verslas, daugėja ligoninių, sergančiųjų, gydytojų. Kad jūs nupirktumėte jums nereikalingą vaistą, ypač dabar, urmu yra platinami žmogaus natūralios sveikatos, natūralumo naikintojai – papildai, pardavėjai įvairiausiais būdais stengiasi sužadinti norą juos pirkti.

Kaip tai daroma?

O gi labai paprastai. Yra paleidžiamos žmonių psichikos „bombardavimo“ priemonės: TV, reklama, spauda. Visur, kur tik jūs nukreipiate savo žvilgsnį, jums diegiama: „jūsų sąnariai nelankstūs, po šašlyko… dabar jau jūs galite jaustis gerai, naudokite papildus, dabar jūs galite valgyti visą šlamštą, nes jūs turite aktimel, kosmodiskas – jūsų jaunystės sugrįžimas…„ ir dar daug visokių reklamų, kurias jūs matote ant autobusų, ant namų sienų, stovint eilėje prekybos centre jūsų smegenis bombarduoja šimtai ten kabančių ekranų, ir net savo namuose jūs nuo to negalite pabėgti, nes kai tik įjungsite TV – gausite dozę reklamos, kad jums reikia čiužinio, vaistų, papildų, kelionių ir t.t. ir ta informacija nesąmoningai jus privers pirkti, o jūs galvosit, kad jūs patys to norite. Prisiminkite Kašperovskio efektą: šimtai žmonių sveikdavo, žili įgaudavo savo plaukų spalvą, daugybei įvyko nenumatomų efektų, ir tik todėl, kad jis kelis kart per savaitę šnekteldavo per TV… ir kaip greitai juo „kažkas” atsikratė… Yra specialūs žmonės, kurie mąsto apie tai, kaip galima būtų išimti iš žmogaus jo santaupas, jo turtą, jo uždarbį. Ir tai vyksta visose srityse. Dabar ypatinga kova pradedama prieš tuos, kurie pasirodo yra atsparesni reklamai, visuomenės valdymo metodams ir sugeba gyventi be vaistų, papildų, be mokslo diegiamų mąstymo stereotipų ir veda sveiką gyvenimo būdą: valgo tik augalinį maistą, gyvena gamtoje, vengia prekybos centrų, kuriuose urmu parduodamas nesveikas maistas. Tie žmonės pamatė tiesą: gyventi yra lengva ir paprasta, jeigu gyventi natūralų gyvenimą. O kas gi bus, jeigu žmonės susidomės ir ims gyventi sveikai – natūraliai? Tada sumažės prekiautojų pajamos. Joks prekeivis niekada šito neleis. O ką gi daryti, kad žmonės liktų priklausomi nuo prekeivio, kuris uoliai tarnauja pinigams? Kad žmonės liktų priklausomi nuo dirbtinų produktų ir atsisakytų natūralių, reikia tuos natūralius produktus paversti dirbtinais – tai genetiškai modifikuoti produktai. Pomidorai su rupūžės, su plekšnės genais auga gerai, laikomi ilgai, ir prekiaujami visus metus. O kiek yra tokių produktų? Žmonės bando maitintis natūraliai: augalais ir nebegauna reikiamo efekto, nes augalai lyg jau ir pusiau gyvūnai… o maitintis mėsa visada yra kenkimas sau. Tačiau ir šioje situacijoje atsiranda protingų žmonių, sugebančių užsiauginti savo florą!!! Žemdirbiai ne tik save aprūpina, bet ir kitiems parduoda tikrai švarius, saulės ir mėnulio užaugintus augalus. Garbė tokiems žmonėms!!! Ir jų yra Lietuvoje, ir jeigu kas apie juos žino, kalbėkite, platinkite, remkite ir skatinkite jų verslą, nes jie dirba žmonių labui.

Gyvas vanduo ir miręs vanduo

Yra dar vienas nuostabus gamtos stebuklas – vanduo. Jis duoda žmogui naują galimybę tobulėti. Tačiau gyvas vanduo yra šaltinio, upelio, ežero, šulinio vanduo. Žmonės, žinantys šią paslaptį, išsigelbėja nuo daugelio savo klaidų – ligų. Tad ką gi daryti prekeiviams, kad žmonės pirktų jų vandenį, uždarytą į plastikinius kalėjimus ir lyg vergą parduodamą prekybos centruose? Kai dar buvau maža, labai seniai kažkas pasakė, kad ateis laikai, kai vandenį reikės pirkti… visi tada ilgai juokėsi iš tokios nesąmonės… o šiandien tai realybė. Kad iš vandens padaryti pinigus, reikia padaryti, kad žmonės negertų gyvojo vandens, kurį jie turi savo kiemuose, savo miškuose ir dar laisvuose telkiniuose. Kaip gi tai padaryti? O gi prisidengti „moksliniais tyrimais”… pakanka pasakyti, kad vanduo užterštas, o kad būtų įtikinama pasinaudoti tuo, ką žmonės labiausiai brangina – kūdikiais. Keisti straipsniai apie tai, kaip kūdikis gėrė šulinio vandenį ir numirė, pasirodo visoje spaudoje tam, kad parduoti vandens filtrus ir „fasuotą“ vandenį. Kai kurie žmonės labai bijo mirti, jie padarys viską, kad tik nemirti. Logika, mąstymas atsijungia, kai įjungiama mirties baimė. Ir čia tuo žaidžiama, nes vis dar tiki mokslu kaip ir religija, tuo būdų „moksliniais” straipsniais yra viešai koduojama sąmonė. Gaila, kad žmonės patys renkasi tamsą vietoje šviesos ir nesidomi tuo, kas gi yra vanduo? Būtinai pažiūrėkite šį filmą, http://www.laisve.info/Video-informacija/Vanduo-vandens-paslaptis, nes jo jums nerodys viešosios spaudos, reklamos ar TV, nes jis rodo tiesą, paprastą ir lengvą tiesą, kurią žino daugybė žmonių ir ja naudojasi. O miesto žmonėms yra sukurtos dar sunkesnės sąlygos, nes vandenį, kurį jie perka, kad jis bėgtų iš jų vandens čiaupų, jie gauna jau apdorotą taip, kad be filtro jį gerti tiesiog nebeįmanoma. Dviguba priklausomybė, dviguba nauda prekeiviams… O tie, kas nieko nežino ir visiškai priklauso nuo reklamos, nuo „mokslinių“ straipsnių, turėtų žinoti, kad, jeigu vartoja alkoholį, mėsą, tai gyvas vanduo – vienintelė priemonė, kuri palengvina organizmo atsistatymą po tokių produktų vartojimo. Tie, kurių gyvenimas priklauso nuo tyrimų rezultatų, ima ir išsižada šaltinio, kad uždirbtus pinigus atiduotų prekeiviams už mirusį vandenį. Ima gerti limonadus, vaisvandenius, gazuotus gėrimus su įvairiausiais papildais… ir mirti lėtai… po truputį… nepastebimai, nes visuomenėje tai – norma… Tad niekas negali pakenkti žmogui, grįžusiam namo į Gamtos prieglobstį, nes ten žmogus įgauna savo tikrąją esmę – tampa savimi, darosi atsparus šalčiui, karščiui, ligoms, visada pilnas energijos, nes pajaučia Harmoniją, įsijungia jo intuicija, darosi lengvas ir gilus mąstymas, išnyksta dirbtinai sukurti norai ir troškimai, nes kuo arčiau Gamtos, tuo paprastesnis gyvenimas, tuo didesnį džiaugsmą jaučia žmogus nuo buvimo šioje planetoje. Vanduo, gyvasis vanduo, tai – žmogaus gyvybės draugas, kuris gali viską. www.psichohileris.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+