Kanapių aliejus

Mečiau rūkyti

Sveiki noriu pasidalinti informacija kaip mečiau rūkyti. Tai va visų pirma reikia turėti norą :) Tai va pasiruošiau iš vakaro :) tai buvo penktadienio vakaras prieš ilga savaitgalį kaip tik baiginėjosi cigarečių pakelis :) sėdėdamas prie lango nusprendžiau mesti galvoju ir kam man to viso šlamšto reikia juk nuo to gyvenimas tikrai nepalengvėja o rūkyti vien dėl to kad galvoti jog kažką darai kai nieko nedarai irgi naudos jokios :) tai kartu su paskutine cigarete išmečiau viską ką turėjau namie pelenines ir visą kitą šlamštą. Išaušo rytas vienintelis dalykas buvo iš vakaro įkaltas, kad neberūkau ir viską dariau, kad tik neužsinorėtu :) susiradau užsiėmimą pasidaryti skanius pietus :) vengiau išeiti iš namų susitikti su draugais :) vienu žodžiu visą ilgą savaitgalį sau ir tik sau :) taip visiškai be vargo kaip nekeista praleidau visą ilgą savaitgalį. Ir šiaip labai įdomiai gaunasi, nes visada gali atsisakyti to ko nori, dėl to ko dar labiau nori. :) ir nejau malonu jaustis durnio vietoje kai žinai kad esi išnaudojamas kaip koks triušis kuris kaip narkomanas eina į parduotuvę ir perką sau nuodus ir veda save į griovį ? Mesit rūkyti pamatysit kaip gyvenimas prašviesės :) o jei sugebate ir rūkyti mesti sugebėsite ir gyvenimą į gerąją puse pasikeisti :)

8 Komentaras

  1. Išmintis turi būti gyvenimo draugas ;)

  2. Aš vadovaujuos labai paprastai :) reikia pakeisti visa suvokimą apie gyvenimą, maistas turi nešti pirma naudą paskiau skonio pasitenkinimą, maistas turi būtį gyvybės palaikimui skirtas o ne skonio patenkinimui. Gyvenimas tai yra siekis toks, kad išlavinti savo kūną, suvokimą apie viską taip, kad nebekiltu jokių pagundų kažkokiems nereikšmingiems dalykams :) o kenkiantys turi išvis išnykti ir taip turi išnykti, kad net minčių pagalvoti apie tai nekiltu :) ir kai pradėsiu nebegalvoti kas sveiką o kas ne, tada galėsiu lengvai sau atsiduoti savo interesams gyvenimo tikslo siekimui ir t.t:) Aiškus nėra lengvą pakeisti viską ką esu suvokęs iki dabar, nes keičiasi ne tik maistas, įpratimai bet ir suvokimas apie gyvenimą ir jo prasmę.

  3. na , Artūrai, šaunuolis esi, kad taip sugebi :!: Jei toliau taip eisi, tai tavo pavyzdys, kuriems to reikia, ir bus įrodymas, kaip mesti rūkyti, išlaikyt savo pasiryžimą keistis.

  4. Nori visi mesti :) bet ne visi sugeba :) kai susitinkam prie manęs stengiasi nerūkyti :) kiti sako kaip pasakė taip ir padarė :) na žodžiu įvairiai yra :) kas bando eiti iš paskos bet interesai išsiskiria :) vienam vienas galvoje kitam kitas :) kaip ir rūkymas ar gėrimas nebesuartina o interesai išsiskiria tai ir kiekvienas savo siekia :) o ne draugų kompanijos ar jų pripažinimo :)

  5. Na pas tave jėgos daug tada, kad gali visus netikrus draugus palikti jų pačių „sultyse”. Bet ar yra nors vienas draugas, kuris eina su tavimi?

  6. Manau nei vienas draugas nėra vertas mano sveikatos, o tie kurie verti jie tikrai mano sveikatai nesiruošia pakenkti. Aiškus kai mečiau rūkyti tai mečiau ir gerti :) tai patikėkit neturėjau nei vieno draugo :) bet nuo to man tik geriau atsidaviau visas sau susitvarkiau tai kas buvo svarbu ir nebematau kelio grysti atgal o tuo labiau kai pasižiūri kaip dabar jie gyvena :) aiškus jie liko tik pažįstami. Nežinau kaip kitiems kurie yra mete rūkyti ar jų gyvenimas pasikeitė o gal yra kurie ne tik yra mete rūkyti bet ir gerti :) įdomų būtų išgirsti ir kitų žmonių nuomonės :) Nes kai meti visą šlamštą tai vos nesusidaro toks požiūris, kad visą laiką jie tik dėl šito ir buvo draugai, nes galėjei pagerti, parukyti, pasiguosti bet gyvenimas negerėjo :) aiškus yra ir gerų draugų silpnavalių bet jie gali nepasikeisti tol kol pats nepasikeisi ir neparodysi pavyzdį :)

  7. Na visų pirmą tai, kas yra draugas ir kokia jis reikšme turi atlikti gyvenime. Labai fainas pavyzdys kai tėvai auklėja vaiką :) nebūk su tuo ar anuo jis blogas ir t.t taip dabar kadangi esi užaugęs ir tėvai nebėra būtini, kad mokintu gyventi o greičiausiai ir pats esi tėvas ar mama turi mokėt rodyti vaikams pavyzdį :) nes kaip vaikui pasakysi, kad rūkyti blogai kai pats rūkai? Ar suaugę žmonės klausytų tų kurie moką šnekėti bet nieko nedaro? Tai va kas liečia draugus tai turi atsirinkti sau draugus kurie tau daro teigiamą įtaką o kurie ne, ir iš vis kas svarbiau gyvenime draugai ar tu pats sau. Metęs rūkyti randi laiko nuveikti savo darbus ar pagerinti darbų kokybę o kas yra svarbiausia gyvenime tai tu pats sau o ne draugai, draugai ateina ir išeina. Pats turiu bet kiek pažįstamų bet kas iš to, ką aš su jais galiu nuveikti susitikus :) parūkyti, išgerti, paklausyti dejonių, nueiti į klubą kirmėlių pakabinti, pinigų išleisti, sveikatą pataisyti ir t.t aiškus yra ir draugu su kuriais gali ir ką naudingo nuveikti kaip kad į gamtą nuvažiuoti, kažką naudingo nuveikti ir t.t bet esmė ką reikia suprasti tai kad ne draugai tau gyvenimą paklos o tu pats turi rasti asmeninį užsiėmimą, savęs lavinimą, tikslo siekimą, ar svajonės siekimą. Trumpai tariant jei neturi smegenų tai nesvarbu kokie draugai tave supa ka darei ta ir darysi, bet kitu atžvilgiu ar žmogui kuris neturi smegenų ir lankosi čia rūpi sveikata ar užlydo paveiksliuku pažiūrėti ? Metei rūkyti užsiimk asmeniniais reikalingais darbais o ne draugais, nepergyvenk jie niekur nedings bet kada galėsi su jais susitikti ir paklausyti kaip jie dejuoja savo gyvenimu ……

  8. O kaipgi draugai? Negi lengva su jais? Daugybė žmonių sugeba pasiekti labai daug, tačiau kai tik vėl susitinka su nesugebančiais atsikratyti soskės :) čiulpiamų daiktų :) – iš tabako, jie ir vėl tampa priklausomi, nes su kuo sutapsi tuo ir tapsi. Jūsų tai neveikia?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+