Kaip sekasi naikinti vėžį?

Išbandžiau visą tradicinės medicinos technologiją. 2000 metais man padarė persodinimo operaciją, surinko mane naujai… Nuo 2001 metų kasmet recidyvas. Pradžioje atsirado vienoje vietoje, vėliau – dvejose, o 2006 – keturiose vietose. Per šį laiką patyriau dar 6 operacijas ir 3 apšvitinimo kursus po 72 grėjus. Du kart gydė chemoterapija, kartą FDT. Pradžioje recidyvas buvo tik kas metai, vėliau – kas du mėnesius. Aleksandras Korotkovas rašo www.sveikata666.lt apie jo nugalėtą vėžį: „Pas mane viskas dabar normaliai. Ir toliau vis geriu daržovių sultis ir žolių arbatas. Padidinau fizinį krūvį. Gale spalio mėnesio vienas pats keliavau dviračiu po Turkiją: nuo Stambulo iki Antalijos, vakarine pakrante. Per dvi savaites nuvažiavau 1,5 tūkstančius kilometrų. Miegojau po atviru dangumi, valgiau obuolius, vynuoges, moliūgus. Labai daug maudžiausi jūroje. Dviračio sezoną baigiau gruodžio viduryje. Po to, kasdien bėgiojau krosus po 10-15 km., vėliau slidėmis įveikdavau tą patį atstumą. Vasario gale važiuosiu į Sočį slidinėti kalnų slidėmis. Gegužyje – vėl dviračio maratonas. Žinote, sultys sudaro tik 50% vėžio gydymo sėkmės. Kita vėžio gydymo sėkmės pusė susideda iš šių dalykų: pozityvaus mąstymo, didelių fizinių krūvių gryname ore, odos kvėpavimo sustiprinimo, maudymosi šaltame vandenyje.Visi šie vienodo svarbumo elementai yra būtini. Išskirti ką nors vieną yra neįmanoma. Viskas reikalinga komplekse. Vėžio ląstelės bijo ne tik burokėlių sulčių, bet ir judėjimo, sustiprintos kraujo apykaitos, daug deguonies prisotinto kraujo, sustiprintos kapiliarų apykaitos dėl didelių šalčio krūvių. Visi šie faktoriai panaudojami kartu, bus sėkmingi. Tai netgi ne gydymas, o gyvenimo būdas, ir jis man patinka.”  А. Коротков желаем Вам долгих, здоровых, счастливых лет жизни. Спосибо за вашу жизнь.

3 Komentaras

 1.    Sirgau meloma su sistemine amiloidoze. pabadavęs 7 dienas pakeičiau mitybą. Sumažinau angliavandenių suvartojimą iki 25-50 gr. parai. Meloma sakoma kad nepagydoma, – bet šiandien gydytoja sako, kad aš sveikas. Amloidoze susirgęs daugiau 2 metų, taip sako gydytojai, niekas neišgyveno. Jau praejo daugiau kaip 2 metai nuo susirgimo, bet aš dar gyvenu ir jaučiuosi neblogai.

     Šiandien aš manau, kad nuo vėžio vaistų nėra. Vėžys ,- besaikio cukraus- angliavandenių vartojimo rezultatas. Sutvarkius mitybą, suaktyvinus judėjimą, – vėžinei lastelei, debetui ir kitoms naujausioms ligoms mūsų organizme vietos nebelieka. 

 2. sveiki, skaiciau straipsi, bet taip ir nelabai supratau, kokia stadija buvo, turiu gimdos kaklelio vezi( 4stadija) , dabar vezys progresavo i plaucius, buvo radioterapija, dar daro chemioterapija. ar man galima toks badavimas idomu su tom sultim ar ne? kur galeciau rasti atsakyma?

  pradejau zaliavalgyste, daug skaiciau, bet noretusi isgirsti is kitos puses, kas jau yra bande tokioj stadijoj. ar kam padejo?

  labai prasau pagalbos!

 3. Rekomenduočiau iš pradžių pagalvoti apie savo gyvenimą ir pamąstyti apie tai – kas labiausiai jį apsunkina? Gal kokia neapykanta, kažkokia nuoskauda ar kažkas tokio? Koks tai jausmas kuris neduoda dvasios ramybės? Vėžys kaip ir daugelis kitų ligų yra – būsena. Mokslininkai pastebėjo, kad maždaug pusė metų iki vėžio diagnozavimo, žmonės buvo atitinkamoje būsenoje, ar tai liūdesys, ar nerimas ir t.t… Gyvenime nutiko koks stiprus įvykis, žmogų sukrėtė ir jis pradėjo gyventi ne pačiu gyvenimu, ne kūryba, bet tuo nerimu, ta kančia… iš pradžių pamąstykite apie tai.

  Kadangi tai gimdos vėžys, tai susiję su antraja puse, su vyru, o jeigu persimetė į plaučius, tai susije su laisvės sumažėjimu.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+