Antioksidantai

Kas gali maitintis vien žaliu augaliniu maistu?

Pereiti maitintis vien tik žaliu, pilnu saulės ir gyvybės augaliniu maistu, gali žmonės, kurie pilnai valdo savo psichiką.
Jūs negalite būti florantiečiu:
jeigu jūs esate priklausomas(atsižvelgiate į tai, ką skleidžia žiniasklaida, kiti žmonės, ir skubate daryti),
jeigu nežadate atsisakyti pastovaus organizmo nuodijimo: alkoholiu, kava, o ypatingai tabaku, narkotikais, vaistais;
jeigu gyvenate pastoviame neigime, kritikoje, barniuose, konfliktuose;
jeigu nedarote pastovios kūno kultūros: natūralios treniruotės, bėgiojimas ar pasivaikščiojimai gryname ore; tada jūsų perėjimas maitintis vien tik augaliniu žaliu maistu gali tapti sunkus ir ilgalaikis, problematiškas.

Visi aukščiau išvardinti kriterijai gamina negatyvią energiją, kuri teršia jūsų biolauką, ir nusėda į kūno ląsteles, šlakuoja jas, ir kuria ligas. Augalinis žalias maistas valo ir maitina, tačiau pastovus teršimo ir valymo procesas labai nualina kūną ir sukelia dvasinį diskomfortą. Mėsa, narkotinai, alkoholis yra žemių dažnių – sunkus maistas, su savo pasekmėmis, todėl kuriasi ir atitinkamos emocijos, veiksmai, suvokimo galimybės, pomėgiai, skoniai, poreikiai, o prie ko žmogus save įpratina, tas jam ir norma. Šie procesai trombuojasi, ir dažniausiai jau 30 – 40 metų sulaukę žmonės turi visokių sveikatos sutrikimų, o šiandien tai jau plinta ir vaikuose, jaunime. Žmogaus sistema yra sudėtinga organizuota struktūra, ir tą „organizaciją” organizuotis žmogus turi pats.

11 Komentaras

 1. ……….. galiu pasakyti tik kad nenatūralus – priverstinis fizinis krūvis labai greitai išturština floros mintančio energijos banką :) todėl krūvis su šypsena kad ir didesnis nieko blogo nepadaro. kuo be užsiimtum, jeigu yra valios ir agresijos elementas floros energija greitai išsenka. Net jeigu be krūvio depresuoji ar liūdi, ar pyksti iš karto pasijusi alkanas ir silpnas. Esmė ir išvada: valdai protą – valdai energiją. Kokiu nori krūviu tokiu ir mėgaukis.

 2. Laba veel, priimkit atsiprasymus.. :? . Citataa:{ Jūs negalite būti florantiečiu:jeigu nedarote pastovios kūno kultūros: natūralios treniruotės, bėgiojimas ar pasivaikščiojimai gryname ore; tada jūsų perėjimas maitintis vien tik augaliniu žaliu maistu gali tapti sunkus ir ilgalaikis, problematiškas). supratau visishkai atvirksciai t.y. „jeigu DAROTE pastovia kuno kultuura……. Jokiu klausimu.. ;)

 3. Aids wrote:

  Laba, taipgi susidomeejau „zalia mityba”, taciau perskaiciau nuomone, jog sportuojantis zmogus negali taip maitintis.. Propaguoju rytuu kovos menus, (ne mokymasi mushtis) ir nelabai suprantu kaip gali menas issaukti pyktii ar neigiamas emocijas.. Bet, jeigu (citata) net „rytinio pasivaiksciojimo” metu „kyla pyktis”, tada…. Nesu tikras, taciau galvoju, kad kuuno ir dvasios harmonija, vienybee su gamta tureetu tik pozityvuu poveijii..??

  Atsiprašau nesupratau klausimo… gal galima konkretikos ir citatų iš kur tokie klausimai? Gal ten rasim ir atsakymus… :)

 4. pabandyk ir suzinosi
  wiska turi pats

 5. Laba, taipgi susidomeejau „zalia mityba”, taciau perskaiciau nuomone, jog sportuojantis zmogus negali taip maitintis.. Propaguoju rytuu kovos menus, (ne mokymasi mushtis) ir nelabai suprantu kaip gali menas issaukti pyktii ar neigiamas emocijas.. Bet, jeigu (citata) net „rytinio pasivaiksciojimo” metu „kyla pyktis”, tada…. Nesu tikras, taciau galvoju, kad kuuno ir dvasios harmonija, vienybee su gamta tureetu tik pozityvuu poveijii..??

 6. o kiek laiko valgai flora? kur gyveni? isvadas is kur paemiai? kazkas pasake ar cia siaip kalbi ir tiek?
  matai be maximos pasiulytu prekiu zmogus dar turi intuicija kuri yratingai vystosi floros pagalba, kuri ne tik isvalo organizma bet suteikia jam galimybe suvokti: ko jam reikia. kaip renkiesi maista kuri valgai? vizualiai? as galiu rinktis uzristomis akimis :)

 7. Ramybė wrote:

  Visi aukščiau išvardinti kriterijai gamina negatyvią energiją, kuri teršia jūsų biolauką, ir nusėda į kūno ląsteles, šlakuoja jas, ir kuria ligas. Augalinis žalias maistas valo ir maitina

  Mano nuomone florantiečiu įmanoma būti tik savam darže, kur 1 km spinduliu neūžia „naftos varikliai” ir 2 km spinduliu miškas arba pievos, kuriose nevykdoma jokia teršimo trašomis veikla ;)
  Miestiečiams florantizmas, tai ne ką geriau nei visaėdžiams. Populiariosios daržovės net ir turguose vežamos iš lenkijos, kur auga be natūralios saulės šviesos ir be natūralaus substrato. Geriausiu atveju rasite lietuvoje užaugintų daržovių, lietuviškosios Achemos produkcijoje :) Na o jei mėgstate sojos produktus, tai 99%, kad valgote GM soją.
  Nevartoju mėsos, tačiau retkarčiais papildau mitybą pieno produktais, nes pats organizmas pareikalauja. Augalinį maistą irgi vartoju dažniausiai žalią, tačiau ne visada ir ne visą. Pvz nesuprantu kaip vartojate žalias pupeles – pagrindinį augalinį baltymų šaltinį?

 8. Is tikro su maistu reikia buti atsargiems. Valios pagalba galima tapti kuo nori ir florantieciu ir saules energija maitintis, taciau tai nereiskia kad visa tai i sveikata. Bet kokiu atveju zalias augalinis maistas atostogu metu, kelioneje, sode, vienatveje, du, trys menesiai – visada duos tik teigiamus rezultatus. Taciau gryzus i civilizacijos chaosa reikia susistyguoti savo gyvenimo buda kitaip tame ir maista.
  Yra toks dalykas kaip minciu ir proto valdymas, kai ne emocijos tave, o tu emocijas valdai. Tuo atveju imanoma kuri laika ramiai pagyventi :)

 9. Skaiciau siame forume, kad pradejus valgyti zalia maista pasidarai jautrus (na, pradzioje, bent jautresnis nei buvai) tiek teigiamiems tiek neigiamiems dalykams. Ta padidinta jautruma ir patyriau savo kailiu. Nesinori mineti konkreciai pavyzdziu, nes tiesiog nesinori prie to gryzti (kad ir rasant).
  Dabar matau, kad padariau klaidu. Klaidu, ne todel, kad nusprendziau valgyti tik zalia maista, bet klaidu tame – kaip ta dariau (per greitai sau paciam, turint per mazai ziniu ir suvokimo, be tinkamo tam harmonijos su savimi ir aplinka lygio)
  Dabar suprantu, kad tas padidejes jautrumas galejo buti visiskai nesusijes su pradejimu valgyti zalia maista. Gali buti ir taip, kad as toks „pajautejes” buvau visa laika, o zalas maistas man dave proga „pastebeti” savo paties elgesi.

 10. Labai įdomu? Gal gali papasakot? triusis:

 11. Perejimo prie florantietiskos mitybos ir gyvenimo budo procesas mane nustebino. Negana to, kad nustebinau save as pats, bet dar nustebino tu zmoniu reakcija i tai, is kuriu to tikrai nesitikejau. Emocinio stabilumo atzvilgiu atsiskleide visos mano silpnosios puses – nevaldomas pyktis, nepamatuotos emocijos ir ju isprovokuoti veiksmai, paskatinti kitu zmoniu veiksmais bei zodziais. Bet dabar manau, kad tai yra geriausia kas man nutiko pastaruoju metu. Tai vertinu kaip puikia proga pazinti savo „tamsiaja” puse, pamilti ja, susidraugauti su ja ir priimant, o ne neigiant jos, apsviesti ja naujai suvokta bei atrasta samoningumo sviesa.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+