CBD aliejus

Kanapių aliejus – jūsų grožiui ir sveikatai

Norite atrodyti tikrai gražiai, bet dar nežinote, kas tiktų geriausiai? Tuojau jums pasakysiu. Tai – kanapių aliejus. Jo įsigijus panaudoti sveikatos ir grožio puoselėjimui nesunku. Tereikia žinoti, ką su juo daryti. Štai keletas patarimų, kaip gali būti panaudojamas kokybiškas šalto spaudimo kanapių aliejus.

Spuoguotos odos priežiūra

Vos tik jūsų namuose atsidurs kanapiu aliejus, užuosite jo nepaprastą kvapą. Jis visiškai kitoks negu tas, kurį užuodžiate, kai kažkas rūko šią žolę. Be to, jo su niekuo nesupainiosite. Aš losjoną, kuriame vienas iš komponentų buvo kanapių aliejus, turėjau prieš 7 metus, bet ir dabar, vos pagalvojusi, puikiai prisimenu tą kvapą.

Iš tiesų, kaip tik tada, prieš kokius 7 metus Lietuvoje ir pasirodė didžiausia gausa reklamos apie tai, koks stebuklingas yra šis kanapių aliejus sveikatai. Kadangi kaip ir kiekviena paauglė tuo metu turėjau spuogų, tai man didžiausias aktualumas ir buvo susijęs su tuo, kaip ši priemonė gali padėti išgydyti spuogus. O dar labai daug pažįstamų tuo metu kaip tik platino šią priemonę. Buvau skatinama pirkti losjonus, kremus, prausiklius… Neprisimenu, kokią priemonę tada pasirinkau, gal losjoną. Jos magiškas poveikis turėjo padėti odai atrodyti natūraliai, sveikai ir be spuogų. Negaliu sakyti, kad nepadėjo. Aišku, įtakos galėjo turėti ir tai, kad kaip tik tada susitvarkiau mitybą, na o pastaroji juk dažnai ir būna visų nelaimių priežastis. Taigi, kanapių aliejus maistui man neatrodė tinkamas, bet kažkoks koncentratas jo losjone padėjo sumažinti spuogų kiekį ir plotą. Gal kažkam padėjo daugiau, kažkam mažiau, bet man patiko tas poveikis, kurį kažkiek jaučiau.

Odos drėkinimas

Dabar galima įsigyti ir tą gryną aliejų. Teigiama, kad kanapių aliejus kūno priežiūrai tinka tada, kai yra labai sausa oda. Iš tiesų, beveik visi aliejai turi tą stebuklingą galią puikiai drėkinti odą. Tad ne išimtis turbūt ir šis stebuklas – kanapių aliejus odai. Juk gerai drėkina ir kokosų, abrikosų kauliukų, visokie kitokie aliejai. O man labai patinka kanapių kvapas. Taigi, galima drėkinti odą su juo. Kaip tai tinkamai daryti?

Visų pirma, reikia žinoti, tam tikrą įprastą odos priežiūros tvarką. Pirmas žingsnis, kurį reikia daryti su savo oda, tai jos nuvalymas. Akims būtina naudoti specialias makiažo nuvalymo priemones. Veidui tinka valyti specialūs prausikliai, retais atvejais ir šveitikliai. Taigi, nuvalius odą pirmiausiai reikia purkšti losjoną, kadangi jis atstato normalų odos rūgštingumą. Tada reikia arba tepti drėkinantį kremą, kuriame būtų šio aliejaus kaip komponento, arba reikia daryti veido kaukę. Šiuo atveju, kanapių aliejus nauda pasižymėtų tokia, kad jis ir taptų ta kauke. Reiškia, kad reikėtų tepti ant veido ne ką kitą, o būtent šį aliejų. Tik jo užtepus bus galima pajausti kažkokį teigiamą poveikį savo odai. Taigi, nebijokite to padaryti. Kaukę šią, kaip ir bet kokią kitą, ant veido reikia laikyti 10 minučių. Po to švelniai nuplauti, vėl dėti losjoną, o galiausiai gaivų drėkinantį kremą.

Plaukų drėkinimas

Be abejo, šis aliejus puikiai tinka ir kaip kaukė plaukams. Mūsų plaukai nuolat turi problemų – tai lūžinėja, slenka, krenta, būna per reti, tai per riebūs, per sausi ar labai greitai nusiplauna spalva, praranda blizgesį, galiukai skilinėja ir kitos problemos. Jeigu turite kažkurią iš jų, tai plaukus visapusiškai maitinti galite ir šiuo aliejumi.

https://hdrop.lt/

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+