Kas žadina aistrą?

Šis labai aktualus klausimas neduoda ramybės kai kuriems žmonėms, kurie nori jausti, bet nejaučia potraukio.
Be abejo, tai problema. Nes ilgainiui, nesugebėdami sukurti potraukio artumui, jis perauga į :
neigimą mylėjimosi, kaip natūralų žmogaus tobulėjimo procesą,
o po to į baimę turėti santykius,
po to gali peraugti net į kovą prieš seksą aplamai; jūs rizikuojate tapti antiseksualu.

Išvadoje – viena negydoma, nesuprasta problema nejučiomis perauga į kitą, nes žmogus, kai ko nors negali, bando tai pateisinti, paversdamas savo negalę – norma ir pasiekimu.

Akivaizdu, kad seksas, kaip ir viskas ką žmogus gali sau duoti, tai ištisas asmenybės jutimų mokslas.

Norint sužadinti aistras reikia pažiūrėti kodėl jų nėra. Iš čia visi atsakymai.
Psi faktorius yra pagrindinis. Vienišas, norintis artumo žmogus, turintis partnerį, ar neturintis jo, tačiau negalintis realizuoti savo noro, turėti rimtus artimus santykius, visada turi psichologinę problemą: religija, auklėjimas, įvykis, filosofija ar dar kas. Reikia pabandyti ją rasti.

Kitas faktorius – gyvenimo būdas, kuris išplaukia jau iš pirmojo faktoriaus. Pasyvus gyvenimo būdas lėtina apykaitą ir noras mėgautis seksu, kartais pradeda likti nepatenkintas: dėl kūno silpnumo, dėl elastingumo trūkumo, dėl sutrikusios medžiagų apykaitos, dėl pastovaus organizmo nuodijimo narkotikais: alkoholiu, alumi, tabaku, tonizuojančiais gėrimais.

Kitas faktorius – maistas.
Apie maistą galima rasti daug medžiagos internete, tačiau, jeigu maitintis vien flora, arba 70% – 90%, atsitinka tai, kad pojūčiai žymiai paaštrėja, švarus organizmas sukuria harmoningą potraukį, o švari sąmonė leidžia jį valdyti. Kitaip sakant – kas duota gamtos, tas pasireiškia visu spektru, tačiau tampa nebe instinktų rezultatu, o valdoma aistra ir technika. Todėl florantiečiams tokie dalykai, kaip stimuliacija neegzistuoja. Jie valdo arba turi galimybes valdyti savo tiek psi, tiek fizinius faktorius.
Kiek teko patirti ir girdėti kitų patirimus, seksas, kaip sportas, tampa nežavinčiu dalyku, tačiau seksas su mylimu žmogumi, arba seksas su žmogumi, kuriuo visiškai pasitiki, tampa tokia ekstazės būsena, kurią galima suprasti, tik ją turint – pajutus.
Štai pagrindiniai faktoriai, kurie logiški – akivaizdūs, kuriuos galima ir reikia analizuoti, ieškoti, rasti, šalinti arba įdiegti.
Instinktas ir aistra – du skirtingi, priešingi vienas kitam dalykai.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+