Kefyro dieta

Kefyras stipriai susijęs su lietuvių nacionaline virtuve. Nuo seno yra žinoma apie gerąsias kefyro savybes, stiprina kaulus, valo iš organizmo šlakus ir kitas toksines medžiagas, padeda susitvarkyti organizmo mikroflorai, gerina širdies ir kraujagyslių sistemos darbą ir t.t..

Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį ir į ne tokias geras kefyro sukeliamas problemas. Visų pirma per didelis kefyro kiekis gali pakenkti žmonėms kurie kenčia nuo skrandžio rūgštingumo, serga žarnyno ligomis. Kefyro dietų metu numestas svoris dažniausiai grįžta su kaupu,vos  nutraukus dietas. Ilgą laiką vartojant vien kefyrą silpsta organizmas.

Bet kurios kefyro dietos atveju kasdien reikia gerti žolelių arba žaliąją arbatą bei vandenį

Pateikiame keletą kefyro dietos pavyzdžių.

VIENADIENĖ KEFYRO DIETA

Pagrindinis ir vienintelis dienos produktas yra kefyras. Kefyro per dieną rekomenduojama išgerti 1,5 litro. Kefyrą lygiomis dalimis išdaliname į 5-6 dalis.  Kefyrą reikia  gerti apytikriai vienodais laiko tarpsniais. Šios dietos nepatartina laikytis ilgiau nei 1-2 dienas.

Ši vienadienė kefyro dieta netinkama jei Jums reikia numesti daug kilogramų. Ji tinka jei pakanka netekti 2-4 kg. per trumpą laiką, pvz: kokia nors šventei artėjant J

KEFYRO DIETA NORINTIEMS NETEKTI KELETĄ KILOGRAMŲ

PUSRYČIAI-1 stiklinė kefyro, 3 džiūvesėliai.

PRIEŠPIEČIAI-1stiklinė kefyro

PIETŪS-200g. troškintos mėsos (be odelės) arba toks pat kiekis troškintos žuvies, salotos (geriausiai tinka lapinės) pagamintos su aliejumi. Galite naudoti Jūsų mėgiamas prieskonines žoleles bei prieskonius.

 

VAKARIENĖ: 2 stiklinės kefyro (išdalinti po vieną stiklinę lygiais tarpais iki miego).

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+