Ar bent kartą esate nusivylę gydytojais?

Ar bent kartą esate nusivylę gydytojais? Dėl jų ,,gydymo” atsirado kitų sveikatos problemų? Siūlau susipažinti, burtis, dalintis liaudies medicinos receptais, pasidalinti mintimis ir informacija apie parazituojančius medikus (ne visi tokie, bet yra). Prireikus, kartu rašyti skundus Sveikatos ministerijai ir kitoms įstaigos, atstovaujančioms šią struktūrą.

Lauksiu jūsų minčių.

3 Komentaras

  1. Na taip, daugumai žmonių norisi atsakomybę perduoti kitiems, toks auklėjimas. Laikas pradėti save auklėti iš naujo ir su išmintimi, logiškai apmąstant informaciją kuria nori įsidėti į galvą, o ne aklai kišti bet ką bet kokiais kiekiais.

    O, kad sau padėti, visų pirma žinoma reikėtų nekenkti :)

    Kaip smagu, kad žmonės išmoksta sau padėti. Gal kokių paprastų patarimų pasakytumėte ką daryti konkrečiai?

  2. …jei egzistuoja užkalbėjimai, tai aš, ko gero, turiu tipenti pas gerą ekstrasensą… Nuo pat kūdikystės – susitikimas su gydytoju man baigiasi vien liūdnomis gaidomis. Aš nesakau, kad jie nenori "padėti" , bet jų pagalba trafaretiška, jie visai nemato žmogaus, o tik paskaitose iškaltą kažkokį aklą trafaretą, deja ne visi žmonės telpa į jį, užtat ir daug kam, apsilankius pas gydytoją, prasideda problemų maratonas…Aš jau tokiuose metuose, kad galiu daryti balansą, kaip gyvenau, jei kas grąžintų jaunystę ( jokiu būdu nesutikčiau grįžti į ją, nes labai daug sveikatos problemų turėjau, kol vaikščiojau pas gydytojus !!!) – niekad neičiau pas gydytojus, jei, žinoma, nereikia chirurgo. Kai pradėjau pati domėtis kaip sau padėti ( sutinku, labai nelengva ) dabar galiu sakyti – SUSTOK AKIMIRKA ŽAVINGA !!! Aš tik dabar pradėjau GYVENTI !!! Ne visi žmonės net labai blogai besijausdami iš karto ir "serga" Labai dažnai kažkas išsibalansuoja, kažko pradeda kažkodėl trūkti, o gydytojas pradeda pompuoti vaistus… Na ir prasideda… metų metais !!! Tarkime: pradžia hipertonijos ir gydytojas tuoj skiria visokius "…prilius" mušti spaudimą, o priežastis ?! Jei žmogus pasidomės priežastimi, pašalins ją – nereikės jokių vaistų, bet jei darys "…kaip daktaras sakė" – po pusmečio jam jau reikės pusės maišelio vaistų ir t.t. Kodėl taip sakau – pati buvau pakliuvusi į šį užburtą ratą… Kaip 90 metų senutė bijojau netyčia palikti be "vaistų" kokius tris metus, kol suvokiau, kad kiek daugiau geriu vaistų, tiek daugiau man jų reikia. Arba : 10 metų vaikui randa cukraus per didelį kiekį kraujyje ir tuoj vaistai. Gerai, kad mama užklydo pas mane. Pasiūliau pirmiausia patvarkyti kepenų darbą – po mėnesio nebebuvo jokių problemų. Negi gydytojai nežino, kad cukrus, cholesterolis – pirmiausia reikia tvarkyti kepenis. Jie puikiai tai žino, bet yra chemija, kuri kaip mat žmogelį tiesiog " pasodina ant chemijos" ir kažkas iš to OI !!! kaip gerai gyvena !!! Yra tokia knyga " Almodovaro formulė" Ją galima, ko gero, ir dabar rasti bet kuriame knygyne. Tai buvo mano pirmas žingsnis į susidomėjimą : o kas ten dedasi mano organizme, kad man "vat taip" , o šalia esančiam tokiam pat žmogučiui – " kitaip" O kodėl? Ir sakoma – KAS IEŠKO – TAS VISADA RAS !!! Jei kas išgirdo mane – SĖKMĖS ! Netingėkite padėti sau  pats! Kito kelio, patikėkit –           NĖRA !!!

  3. Na man pačiai nusivilti neteko..kažkaip pavyko pasirinkti gerą specialistą: ir jo darbas, ir bendravimas su pacientu man labai patiko. Rekomenduočiau, bet nežinau, iš kurio miesto esi. Registruotis pas gydytoją gali ir internete! Susirask jį pagal savo miestą, išsirink pagal specialybę, kokio tau reik, o tada pasiskaityk atsiliepimus. :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+