Stounterapija – gydymo ir sveikatinimo natūraliais akmenimis menas

Kodėl daugėja gydytojų ir ligonių?

Gydytojų daugėja todėl, kad daugėja ligonių. Ligonių daugėja todėl, kad gydomas ne žmogus, o žmogaus veiklos rezultatas – liga. Žmogus, norintis būti sveikas, turi tobulėti.

Kas vyksta, kai žmogus tobulėja? Pirmiausia jis sveikėja. O kas yra sveikata? Sveikata yra harmoningas, lankstus užgrūdintas kūnas, natūralus maistas ir sveika psichika.

Kai žmogus nesilaiko natūralaus gyvenimo dėsnių, jis suserga. Liga yra pastovaus harmonijos griovimo rezultatas. Ką tada daro žmogus?
1) Kreipiasi į medicinos atstovus. Šiuolaikinio mokslo pagalba medicina išgydo žmogų, tačiau nesuteikia jam esminės harmonijos per žmogaus tobulinimą – žinias.
2) Kreipiasi į liaudies mediciną, kur žolininkai kartais išgydo, o kartais nugydo, ir taip pat nesuteikia žmogui esminių žinių jo mąstymo problemos šalinimui, nes patys jų neturi.
3) Kreipiasi į ekstrasensus ir kitus „gydytojais“ pasivadinusius asmenis, kurie žaidžia su žmonių gilumine emocija – tikėjimu, ir …irgi išgydo, nes žmonės be išminties yra lyg vaikai, kurie eina ten, kur veda, o savo asmeninius sugebėjimus – išgyti, dovanoja „prašviesėjusiems gydytojams“.
4) Yra dar viena grupė žmonių, visiškai priklausomų nuo dvasininkų, burtininkų, ir kitokių „gydytojų“, kurie irgi žaidžia žmogaus tikėjimo galia, tačiau ir jie neduoda žmogui tikrų žinių, kad tie galėtų tobulėti ir taptų savarankiški.

Taigi, yra pastovi žmonių grupė, kuriems pastoviai reikia šeimininko, dievuko, žiniuonio ir t.t., kurie pasirūpintų jų sveikata, siela, vaikais, ir todėl yra tie, kurie … pasirūpins; o kiti, kurie yra savarankiški, ir gali patys savimi pasirūpinti, atrodytys keistuoliais pilkoms masėms.

Žmonėms neduodamos gamtos dėsnių žinios

Gydytojai nesuteikia žmogui tikrų žinių, kad žmogus būtų sveikas, o sunegalavęs pats save išsigydytų. Yra trys atsakymai kodėl: pirmas: todėl, kad pinigai valdo gydymo procesą. Nes jeigu žmonės nesirgs, gydytojai nieko nebeuždirbs. Tai – globalinė priežastis.

Antras atsakymas: todėl, kad neišmanymas valdo gydymo procesą. Nes gydytojai patys serga ir nesugeba nesirgti, o žmogų išgydo ne gydytojas, o gydymo priemonės, kurios tik atstato organizmą iki kitos ligos.
Trečia priežastis, kodėl gydytojai serga ir ligonių daugėja, gali būti ir šie iš kažkur atsiradę psichikos tipai, http://www.sveikata.info/psichikos-tipai
apie kuriuos niekas nieko niekam neskelbia.

Gydytojai, ekstrasensai, reikistai ir kiti, kurie skelbiasi gydą žmones, priklauso kokiam nors psichikos tipui. O dabar įsivaizduokite gydytoją, kuris priklausomas nuo tabako, alkoholio, valgo mėsą ir veda palaidą gyvenimo būdą…
Jis gali išgydyti žmogų? Taip. Gali, kai yra pakankamai blaivus ir sugeba išrašyti receptą, parinkti žoles arba „užhipnotizuoti“ klientą savo iškalba.
Panašiai vyksta ir su instinktų tipo psichikos gyduoliais: „tu man, aš tau“.
Imkite bioroboto tipo gydytojus. Visas gydymo procesas jam yra juodas darbas, tik tiek – atidirbo ir namo… o kas ten su tuo žmogumi bus toliau, koks skirtumas….

O štai proto psichikos tipo gydytojai klesti visu spektru: sanatorijos, ligoninių aibės, sveikatingumo centrai. Dvasiniai „gydytojai“, prašviesėję nuo apmąstymų… klesti per savo begalines knygas, oratorines savybes ir turi begales nesibaigiančių ligonių, kurie vis eina ir eina … gydytis, kol turi pinigų.
Visi gydytojai gydo tol, kol ligoniai turi pinigų. Kai tik pinigai pas ligonius baigiasi – gydytojų durys užsidaro, ir atsiveria… daug pigesni gydymo būdai: papildai ir vaistai, plačiai reklamuojami visur, kur tik dairais, ir alkoholis bei kiti kvaišalai. O tiems, kurie iš vis neturi pinigų, tiems nieko nenumatoma.
Psichikos tipai gal yra raktas į visus atsakymus? Jeigu žinai, kas esi pats, jeigu žinai, pas ką atėjai gydytis, tai puikiai žinosi kas bus toliau. O psichikos tipas, tai ne diplomas, o gyvenimo būdas, bent taip supratau juos aš. :)

© Psichohileris
http://www.psichohileris.lt/

Search

+