dantys

Kvietimas prisijungti prie bendruomenės

Sveikata.info gavo pasiūlymą:

„Visiškai pritariu Jusų svetainės tematikai ir taip tap siūlau susipažinti su kitais teisingos pasaulėžiuros informacijos šaltiniais. Siūlau Jums aplankyti šiuos saitus ir prisijunti prie mūsų bendruomenės.”

Šitas pasiūlymas laukė eilinio sveikata.info susirinkimo, kuriam įvykus, pasiūlymas svarstyti buvo atidėtas palankesniam laikui nubalsavus.

Sveikata.info norėjo nors kokiu tai būdu tęsti bendradarbiavimą ir bendravimą, savo ruožtu pasliūlėme nemokamas konsultacijas skype ir diskusijas sveikata.info forume. Tačiau mūsų pasiūlymas buvo atmestas. Todėl tolimesnį susirašinėjimą, aš, kaip administratorė, perkeliu į forumą, neskelbiant besikreipiančio asmens tapatybės. Tačiau jei jis prisijungs prie diskusijos, jis pats prisistatys tuo vardu, kuriuo norės.

Asmeniui buvo pranešta el. paštu, kad mūsų tolimesnis susirašinėjimas bus perkeltas į forumą. Žemiau ir pridedame susirašinėjimą.


2011 m. spalis 8 d. 22:55 Ponas X Rašo:

Gerbiamas Sveikata.info kolektyvas,

Taip, dabar mano smalsumas visiškai patenkintas ir situacija visiškai išaiškėjo, todėl manau kad tęsti „tokią“ diskusiją nėra reikalo ir daugiau nebetrukdysiu savo „tuščiais pasiūlymais“  Jums užsiminėti „realiais darbais“. Linkiu sėkmės „palankių laikų“ belaukiant.


Sveiki X,

Žinojome, kad tokį sprendimą padarysite, o gaila, davėme Jums galimybę mūsų svetainės forume nemokamai atstovaujant reklamuoti savo idėjas, kadangi to taip norėjote. O dabar, kai galimybes suteikėme Jūs atsisakėte. Todėl ir siūlėme konsultacijas :)

Kadangi visko atsisakėte, tai kam reikėjo prašyti reklamos :)
Admin


Gerbiamas M. M.,

Jau antrą kartą per du metus geranoriškai pabandžiau užmesti su Jumis kontaktą ir antra kartą susiduriau su tuo pačiu – Jūsų pasididžiavimu.

Aišku kad ŽINOJOTE kad padarysiu tokį sprendimą, kadangi nuo pat susirašinėjimo pradžios panaudojote tokį toną lyg tai suteikiate kažkokią malonę (tai aiškiai matosi jau iš šiuos pirmos frazės – „paziuresime ir nuspresime ka daryti su Jumis“ ir kitų taipogiai). Toliau dar geriau, leidėte sau meluoti ir „oficialių“ tonų PRANEŠTI, kad prabalsavus priemete sprendimą (tačiau kaip balsuojantis galėjo priimti kokį nors sprendimą net nesusipažinus su reikalu – tą dieną mūsų puslapije net nebuvo tiek lankytojų, o aš matau visų lankytojų IP adresus). Tuomet, laikant mane durneliu ir aiškiai man tai rodant, jokio kito rezultato ir negalėjote tikėtis, be to – to ir siekete ..

Todėl Mariau, pažabokite savo pasididžiavimą, nes tai ne kas kitą kaip demonizmo apraiška. Noriu dar priminti kad niekam dar nepavyko pakeisti savo persona visą visuomenę, ir žmogus gali tapti žmogumi tik bendraujant su kitais visuomenės nariais.

Pagarbiai,

X
—————————————————————————————————————————————————–

Mielas X,

jūs kaip visada vėl klystate, sakydamas tai:”leidėte sau meluoti ir „oficialių“ tonų PRANEŠTI, kad prabalsavus priemete sprendimą (tačiau kaip balsuojantis galėjo priimti kokį nors sprendimą net nesusipažinus su reikalu – tą dieną mūsų puslapije net nebuvo tiek lankytojų, o aš matau visų lankytojų IP adresus).”

Aiškinu: mūsų susirinkimas ne virtualus, o gyvas, su gyvais žmonėmis ir vyksta jis ne virtualiai, kaip jūs manėte, o realioje patalpoje. Dar kartą kartojame, kad dienotvarkėje buvo pasiūlyta atidėti visą svarstymą dėl jūsų pasiūlymo prisijungti prie jūsų bendruomenės. Todėl jūsų nurodytų svetainių niekas nelankė ir nelankys, nes kartoju, tai buvo atidėta palankesniam laikui. Todėl jūsų svetainėje IP adresų nepadaugėjo. Man asmeniškai labai nemalonu skaityti jūsų laišką, kuriame jūs kreipiatės ne į administratorių sveikata.info , kuris su jumis bendrauja, o į svetainės šeimininką, kuris su jumis nebendrauja. Aš šiaip ne vyras, o moteris ir esu svetainės administratorė jau visi trys mėnesiai. Ir man keista, kad jūs kalbate apie kokius tai aukštus dalykus, o pats sau leidžiate taip nemandagiai ir nekorektiškai elgtis su adminstratoriumi, išvadindamas mane melage. Žinote, tai, kaip jūsų prote intrerpretavosi mūsų kolektyvo atsakymai, yra tikrai jūsų reikalas, tačiau tai nesuteikia jums teisės mane išvadinti nekorektiškais žodžiais.

Cituoju: „tai aiškiai matosi jau iš šiuos pirmos frazės – „paziuresime ir nuspresime ka daryti su Jumis“ ir kitų taipogiai”.

Elgiatės negražiai, kadangi mano žodžius cituojate ne iki galo. Šių mano žodžių gale buvo simbolis „:)” , kuris reiškia šypseną ir kuris parodo, kad aš draugiškai juokais į Jus taip kreipiausi.

Cituoju: „Tuomet, laikant mane durneliu ir aiškiai man tai rodant, jokio kito rezultato ir negalėjote tikėtis, be to – to ir siekete”.

Kiekvienas žmogus savo elgesiu ir veiksmais pats save pateikia aplinkiniams – vienokiu ar kitokiu, tad šitokios Jūsų pastabos ne vietoje. O Jūsų teigimas, kad mes to siekėme, yra visiškas jumoras, kadangi visų pirma Jūs negalite žinoti, ko kas siekia, jei žmogus pats to nepasako. O antra, aš jau rašiau, ko siekiau, ir dėl to Jums pateikiau pasiūlymą, kuris Jums taip pat pasirodė kaip įžeidimas.

Jūs rašote, kad bandote geranoriškai užmegsti kontaktą su mumis, bet kolkas matau, kad bandote padidinti savo bendruomenės narių skaičių ir išsireikalauti nemokamos reklamos mūsų svetainėje. Nes tai akivaizdžiai matosi iš jūsų laiškų. Iš tikrųjų tai aš, kaip administratorė,  visą laiką bandžiau užmegzti kontaktą su jumis ir pratęsti bendravimą. Tam tikslui net temą forume sukūriau. Kaip matote, pas mus yra vykdomi realūs darbai.

O dabar – apie pasididžiavimą: mes jums pasiūlėme nemokamas konsultacijas asmenybės tobulėjimo klausimais, jūs mūsų pasiūlymą atmetėte, ir į tai pasiūlėte savo konsultacijas dėl straipsnių VERTIMO.

Mes pasiūlėme draugišką diskusiją mūsų forume, o jūs jos atsisakėte, teigdamas, kad tęsti tokią diskusiją nėra reikalo.

Jūs man metate kaltinimą:  „Noriu dar priminti kad niekam dar nepavyko pakeisti savo persona visą visuomenę”. Kas jums sakė, kad aš noriu kažką apskritai keisti? Nei vienas florantietis ( o aš ir esu florantietė) neturi tikslo keisti visuomenės, nes jis pokyčius pradeda nuo savęs. Gal pradžioje susipažinkite su kuo kalbatės http://www.sveikata.info/florantizmas.

Jūs teigiate, cituoju: „...siūlau susipažinti su kitais teisingos pasaulėžiuros informacijos šaltiniais.” Žmogus teigiantis žinąs, kas yra teisinga pasaulėžiūra, pats yra nepažobojęs savo pasididžiavimo. Iš tokių asmeninių įsitikinimų ir kyla kaltinimai kitiems žmonėms.

Jūs sakote:  „Jau antrą kartą per du metus geranoriškai pabandžiau užmesti su Jumis kontaktą”. Jūs vėl klystate, nes šiuo klausimu kreipiatės pirmą kartą. Kadangi svetainės el paštai yra archivuojami ir jūsų laiškų ten nėra.

Admin

11 Komentaras

 1. Buda, tu viską pasakei su savo parašu, kuris apačioje….. manau meilė kai kam tik cheminė reakcija
  … vien noro būti harmonijoje – maža, reikia, kad ir šalia esantys to norėtų… arba pasišalinti ten, kur yra pagarba žmogui ir jo žodžiui. Sunku bendrauti, kai tavo žodžius skaito ne tiesiogine prasme, o ima „matyti” tave patį, kaip tik fantazija leidžia :) Manau šitiek negerumo sukelia tik vampyrinė struktūra, kuri ieško sau energijos baterijų – maitinti savo egregorą ir lengviausias būdas tai daryti yra tiesiog plėsti, keistis, dauginti informaciją. Tuo būdu „jie” tampa žymūs, sukuria „žinančių” vedlių, autoritetų vaidmenį, ir paskui juos ima sekti avytės…
  Aš – prieš informacijos narkomaniją. Aš – už savo asmenybės tobulėjimą. Pirma susitvarkyti regėjimą, svorį, valgyti gyvą maistą, sportuoti, grūdintis, būti tikrai geranorišku, reiškia daryti realius gerus darbus, o ne sakyti „aš geranoriškas”; štai šiuo pagrindu mes galime kalbėtis. O prisiglausti prie partijos ir jos vardu virpinti orą – čia silpnų žmonių dalia. Silpnas visada nepatenkintas, visada nori to, ko negali. Deja, pasaulis – visų; kas tai suvokia, tas nebedalyvauja informacijos narkomanijoje, o imasi realaus savo gyvenimo vairo. Šiandien, žmogus atsiribojęs nuo informacijos, daug vertingesnis ir laimingesnis, nei tas, kuris „žino” viską.

 2. Skaitant Glaskovo laiškus matau jis neadekvatus sveikuolių mąstymui. Paaiškinsiu kodėl:
  Pirma, absurdo fražė, siūlau susipažinti su kitais teisingos pasaulėžiuros informacijos šaltiniais.
  Pats teiginys, "teisinga’, jau nesveikas, jis neturi faktų, tyrimų bazės. Kodėl teisinga? kam teisinga? kada teisinga? kur to teisingumo rezultatai? Pirma vertėtų parodyti rezultatus, o paskui sakyti kokiu pagrindu yra teisinga.
  Antra, Dmitrijus Glaskovas neskiria svetainės šeimininko nuo svetainės administratoraus. Rašo adminui, o kreipiasi į šeimininką. Kas tai? "Teisingas" įsitikinimas, kad adminas ir šeimininkas vienas asmuo? :))))
  Trečia, jis sako Jau antrą kartą per du metus
  Aš išverčiau visą forumą ir su adminu pasidomėjome elektroninių laiškų archyvu, ir nieko neradome. Reiškia Glaskovas leidžia sau kalbėti iš lempos…..
  Trečia, jis sako geranoriškai pabandžiau užmesti su Jumis kontaktą
  O kame geranoriškumas? Pažiūrėkime, kaip jis "geranoriškai" elgiasi: išvadina visą kolektyvą melagiais ir mane tame tarpe, nors aš jo akyse nesu matęs, o kad mano žodžiai nebūtų iš lempos aš pacituosiu ji su visomis gramatinėmis klaidomis  eidėte sau meluoti
  iš tokio "geranoriškumo" pamiršo pagarbą pašnekovui ir asmeniškai išvadina moterį administratorę  – melage :)))
  naudoja komandinę nuosaką ir išvadina svetainės savininką demonu :))) pažabokite savo pasididžiavimą, nes tai ne kas kitą kaip demonizmo apraiška.

  O pažiūrėkite ką jis sako mums šia fraze: ne tik tai žodžiai tiesiaja prasme bet ir visa teksto konstrukcija koduoja informaciją kartu su tam tikra intonacija ir rašančio emocine būsena. mokančiam skaityti ne tik žodžius bet ir visą tekstą bendrai – tas tekstas gali atskleisti daug daugiau informacijos (tame tarpe ir apie rašančio psichika ir jo tikslus).

  Čia jau ezoterika, burtai :))) Tokiu teiginiu – Glaskovui nusispjauti, ką jam rašo ar sako adminas, faktų jis nepriima, nes jis "moka" skaityti ne tik žodžius" o ir "mato", kas jam rašo, net psichiką, emociną būseną, na tikras aiškeregis ir magas, ir  štai ką jis"mato":  darau išvada kad Jums tyčiojimas iš manęs tiesiog suteikia kaž-kokį nesveiką malonūmą. Nes jeigu būtu buve kitaip, tai po mano trečio laiško (kuriuo aš atsisakiau tęsti “tokią” diskusiją) normalus žmogus tiesiog tokio dialogo netęstu
  jūs patys suprantate, kad žmogus "mato" kitų žmonių žodžius  ne tiesiogine prasme, o savo interpretaciją, savaip, ir daro subjektyviai  klaidingas išvadas, nes pažiūrėkime jo "matymo" rezultatą: jis prarado galimybes plėsti savo partijos veiklą, reklamuotis, įgyti naujų narių, bendradarbiauti, parodė save, kaip atstovą, negerbiantį kitų žmonių, šiuo atveju visų,  kurie esate čia registruoti. Tai jau tikrai :) "mato".

  Na ir dar viena frazė iš lempos Noriu dar priminti kad niekam dar nepavyko pakeisti savo persona visą visuomenę, ir žmogus gali tapti žmogumi tik bendraujant su kitais visuomenės nariais.
  čia, jis, minėdamas vardą, sako, kad svetainės savininkas nėra žmogus, nes pagal jį, žmogumi gali tapti tik bendraudamas su visuomenės nariais, kaip suprantu tik su Glaskovo nurodyta visuomene, nes matomai verslininkas Marius, bendraudamas su žmonėmis vos ne 24 valandas per parą, bendrauja ne su tais… :)))

  Tai kame čia geranoriškumas?

  Apibendrinimui pasakysiu štai ką. Dmitrijus Glaskovas, matomai nesurenka tiek žmonių, kiek jų yra sveikata.info todėl atvirai leidžia sau menkinti sveikata.info vardą. kadangi nuo pat susirašinėjimo pradžios panaudojote tokį toną lyg tai suteikiate kažkokią malonę (tai aiškiai matosi jau iš šiuos pirmos frazės – „paziuresime ir nuspresime ka daryti su Jumis“ ir kitų taipogiai).
  Taip. Kai rimti žmonės gauna pasiūlymą rimtai ir žiūri į tą pasiūlymą.Frazė „pažiūrėsime ir nuspręsime” – ir reiškia:  per eilinį susirinkimą, iškelsime šį klausimą ir pažiūrėsime, ką nuspręsti. Kame čia malonė ar nemalonė?  Visi verslininkai ar rimtai žiūrintys žmonės, būtent taip elgesi. O jeigu toks elgesys papiktino Glaskovą, tai gal ne tame esmė? Gal esmė asmeniniuose santykiuose, kurie atsispindi viešuose?

  Per daug sureikšminta rusų partijos "teisingumą" jis bando padaryti  iš jo lietuvių valdymo modelį. Aš labai gerbiu Petrovo idėjas, bet jos tikrai neturi nieko bendro su Glaskovo elgesiu. Kaip suprantu, Glaskovas turėjo visas galimybes ne tik reklamuoti Kob’o veiką mūsų svetainėje, o ir bendradarbiauti pasikeičiant paskaitomis, lektoriais ir renginaiis. Tačiau jo ambicijos ir nepagrystas nepasitikėjimas sveikata.info administratoriumi, neleido jam vesti produktyvaus bendravimo. Jis viską suvedė į asmeniškumus ir pats atsisakė tęsti derybas.

  Aš imu abejoti ar Glaskovas atstovauja Kob Lietuvoje, gal čia saviveikla? Nes taip originaliai kažkada startavusi Rusijoje  Kob partija, neturėtų daryti tokių klaidų kitose valstybėse, šiuo atveju jie ne tik praranda žmones, bet ir nustato prieš save tuos, kurie jiems dar simpatizuoja.

 3. Aš tau paaiškinsiu Gvaskov, ir kitiems judėjimo žmonėms, Dėmesio: klubas – yra žmonės užsimokėję pinigus, kad dalyvautų virtualiose paskaitose apie sveiką gyvenimą; jiems gi sveikatinimo užsiėmimai: pilvo šokiai, tarzanavimas, veganiški kursai, žiemos maudynės, ekskursijos, ir pan. Jie nėra mano šeima ar mūsų kolektyvas ))Tu irgi gali būti klubas  organizuokis natūraliam gyvenimui ir prašau, nemokama reklama tau garantuota.
  Klubo žmonės neturi nieko bendra su mūsų kolektyvu, kurio gretos yra ne tik šios svetainės nariai, o ir kitų Lietuvos, Rusijos, UK, išeivijos svetainių, kurios veda sveiką gyvenimo būdą – nariai. Primeskite kiek jų yra :) . 144 žmonės daug? nejuokinkite, sveiką gyvenseną praktikuoja daug daugiau nei jums įtartinas 144 skaičius. :)))
  Ir nereikia savo nesuvokimu klaidinti mūsų lankytojų, ir jūsų pačių.

 4. Gerbiamas Dmitrijau, smagu, kad taip aršiai kviesdamasis pas save, pats prisijungėte į mūsų svetainę :) Geranoriškas poelgis.

  Deja, Jūs kiekvienoje savo pastraipoje prieštaraujate pats sau, ir primetate mums nereikalingus įsipareigojimus. Na bet gilintis ir plėstis čia nenoriu, tik pasakysių vieną esminį punktą, ir galbūt neliksime visiškai nesuprasti :)

  Jūs labai puikią ir svarbią mūsų citatą pacitavote: "Taip pat norime susipažinti, susivienyti su žmonėmis, kurie realiais žingsniais siekia savęs pažinimo". Taigi Jūs pats net nebandote realiai gyventi įdejomis, kurias taip aršiai reklamuojate. Jūsų mėgstamoje partijoje yra nuostabus žmogus Ždanovas, kuris pateikė puikų, nemokamą ir labai paprastą metodą, kuris puikiai taiso regėjimą. O Jūs visuose nuotraukose su akiniais. Jūsų vietoje, dabar man būtų gėda :) http://www.sveikata.info/akiu-regejimo-atstatymas-video

  P.S. o kiek aš turiu svetainių, Jums nesuskaičiuot ;)

 5. Dmitrijau, jūs rašote::” DAVĖTE man galimybę Jūsų svetainės forume NEMOKAMAI atstovaujant reklamuoti mano idėjas … Kaip galyma DUOTI leidimą (galimybę) tam kam joks leidymas nereikalingas ? Registracija Jūsų forume ir taip yra laisva ir nemokama, ir tam, kad man NEMOKAMAI atstovaujant reklamuoti mano idėjas, jokios malonės iš Jūsų nereikėjo. Ypač kad šiuos idėjos ne mano, o priklauso bendrąjai žmonių kultūrai, kurį iš dalies Jus patys reklamuojate, nors ir nenurodate tikro šiuos informacijos šaltinio.

    Taip, aš, kaip administratorė, daviau jums leidimą NEMOKAMAI atstovaujant reklamuoti savo idėjas, o, pasirodo, jūsų idėjos yra visai ne jūsų, nes jūs savo nieko net neturite, o partijos, kuri lyg sekta drįsta vadinti savo idėjas bendrąja žmonių kultūra – ar čia ne didybės  manija? Todėl, kaip daviau leidimą, taip ir atimu – jūs užbanintas :)

  Jeigu mums reikės susipažinti su kokiomis idėjomis, mes tai padarysime iš šaltinio, o su kpe/kob idėjomis mes, branduolys, susipažinę jau nuo tų laikų, kai partija tik kūrėsi, o jūsų iš vis ten nebuvo.

   Dmitrij, jūs tiesiog neįsigilinote, kur atėjote. Čia yra tinklapis apie sveikatą, natūralų gyvenimo būdą, asmenybės tobulėjimą, o jūs nuėjote į asmeniškumus.

  Aišku, aš ne prieš asmeniškumus – tik tuomet parašykite man asmeniškai, atvažiuokite į pajūrį, susitiksime, išsimaudysime – bus realus ne tik mano, bet ir jūsų veiksmas. :) Gal ir susitarti ką pavyktų…

  Admin

 6. Nesijaudink Tadai, tegu žmonės mato, kaip kitos tautos politika, siūlo mums bendradarbiauti, o nepatenkinus jų, jie įžiūri paranojišką įžeidimą, už kurio užsikabina, kad turėtų priežastį žeminti mūsų žmones, drįsusius – nepaklusti. Reaguokime ramiai – mes namuose :) Tu jaunas ir nežinai, kad vyresnioji karta tokius įvykius ne sykį patyrė. Dimai pasakysiu, aš žmogus, neturintis nė lašo pagarbos būtent jūsų pristatomai saugumo koncepcijai; ačiū dievui, kad jaunos galvos neužsiteršė kovos virusu. Parašyčiau aš tau… tavo pačios koncepcijos užkulisius, ir buvusio lyderio netekties priežastis, ale nenoriu jaudinti dar didesnės agresijos lietuvių tautai; o kad būtume jūsiškiai, tada būtume geri, tada šypsotumeis, girtum mus, ir spaustum ranką, nulenkusiems galvą rusų saugomo politikai, kaip visus 70 metų lenkėmės, jūsų vienintelei „teisingai” tarybinei pasaulėžiūrai.
  Labai gerai, kad į forumą, kaip pats sakai, rašei pirmą ir paskutinį kartą, tačiau parodei visą savo buvusią iki Lietuvos laisvės, ir esamą dabar visuomenės saugumo politiką. Ačiū, mes ta jūsų saugomo politika esame sotūs nuo pat 1940 m. kai Lietuvos teritoriją po provokacinių veiksmų okupavo Tarybų Sąjunga. Tada, kaip ir dabar, vis dar atsiranda lietuvių – marionečių, kurių pagalba per imitacinius emisarų režisuotus rinkimus, buvo priimtas sprendimais „prašyti” prijungti Lietuvą prie sovietų. Ir dabar jūs tikitės, kad įlindę į sarmatijas, romuvas ir kitus praeities labirintus sukiršinsite mus?
  Tai, ką parašei paskutiniame poste – pletkų politika; tau, kaip vyrui, nevertėtų nusileisti iki šio lygio, įžeidinėti niekuo dėtą administratorę ar svetainės šeimininką, kuris, nieko nežinodamas apie tokio „saugumo” politiką – suteikė tau galimybes bendrauti ir pristatyti savo idėjas svetainėje. Dima, mes vis dar lietuviai, tavo žiniai, turime savo politiką, savo religiją, savo žaliavalgius ir net savo florantiečius, kurių net jūsų didis saugumas nenumatė; tokiais esame, nes norime sveikos lietuvių tautos; turime savo žiniuonius, savo gydymą, savo kovos menus, savo Tėvynę ir SAVO visuomenės saugumą – kuris yra mūsų lietuviškame patriotizme. Nenuvertink mūsų, mes lietuviais gimę, ne visi parsiduodame… .
  Kodėl jums su savo „saugumo” koncepcija pirma neapsaugojus savo tautos, nuo to, kas dabar joje vyksta? Kodėl pas jus, apie jus – be jūsų pačių, mažai kas ir težino? Turiu draugų Rusijoje, kurie nieko nėra girdėję apie jūsų partiją. Atsakymas manau yra aiškus ir jis tavo žodžiuose išsakytuose mūsų administratorei.

 7. Aš įvedžiau į google jo vardą pavardę ir man išmetė tokias beprasmybes, kad nėra žodžių. Čia daug giliau kabina, nei bazarina tik nežinantys savo istorijos, gali patikėti tokiais vėjais, kaip kad saugios visuomenės  koncepcija. Man tik keista, kad jie sodina tokius nervuotus žmones į lyderio postus.

 8. zmogau, mano reikalas mazas, bet isvadinti moteri iskoneveikti o paskui ant  galo parasyti "pagarbiai" net nenoriu zinoti ka jus atstovaujate. nors pradzioje buvo idomu. dabar brrrr, gal sia tema siulyciau ismesti i pasimetusius zmoniu foruma, nes kame cia sveikata? :}}}

  dar pridursiu jis tyciojasi is musu realiu darbu paimdamas juos i kabutes rodo savo pasaipa. tipo pagal ji reiskia as durnius paskutinis nes tai kad uzsiimu savanoryste, kol jis sildosi savo buto lovoje, tai kad mokausi jogos, tai kad mokinu kitus, tai kad 75% jau esu florantietis, kad susikuriau savo versliuka, pagal ji yra – melas.  jis mane isvadino melagiu, na ar sveikas zmogus gali taip varyti ant nepazistamu zmoniu?  negi jis partijos lyderis ? ka jis gali suburti apie save?  jo saite turbut 3 zmones lankosi. ir visi tokie kaip jis? дур дом!!!

 9. Gerbiama p. Jelena,

  Gali būti kad aš suklydau atsakydamas į jūsų laiškus, kad bendrauju su Mariumi (dėl to atsiprašau, nes Jus personaliai neprisistatete, o pasislepete už sveikata.info kolektyvo vardo) , tačiau telefonu (+370 6xx xxxxxx) aš bendravau su vyru (o dabar Jus teigiate kad jus esate moteris, o nustatyti lyti pagal baslą nesudėtinga) ir būtent jam pasiūliau apsikeisti baneriais (o pirmame mano nusiustame laiške apie tai nebuvo ne žodžio). Kad šis telefono numeris priklauso būtent M. M. sužinojau iš šiuos svetainės http://whois.serveriai.lt/sveikata.info. Dėl to kad pačiame pirmame atsiliepime gavau atsakyma iš Jūsų (kur tame tarpe kuvo ir atsisakymas finansuoti mūsų reklamą), darau išvada kad Jus ne bent dėl šiuo klausimo tarpusavyje bendravote ir priemete konsoliduota sprendimą. Todėl teigti, kad aš bendrauju ne su Mariumi o su Jumis ir tuo klaidinti savo bendruomenės narius mažu mažiausia negražu … nes tai yra melas.

  Toliau, tai kad Jus paviešinote mūsų susirašinėjima el. Paštu (nors ir iš anksto apie tai perspėjote) šiame forume, bet savotiškai išporceliavote visą susirašinėjimo esmę (kadangi pacitavote ir mano ir savo laiškus tik dalinai ir reikalingame Jums aspekte), darau išvada kad Jums tyčiojimas iš manęs tiesiog suteikia kaž-kokį nesveiką malonūmą. Nes jeigu būtu buve kitaip, tai po mano trečio laiško (kuriuo aš atsisakiau tęsti “tokią” diskusiją) normalus žmogus tiesiog tokio dialogo netęstu …

  Neabiejoju, kad Jus kaip kalbininkė, puikiai suvokiate, kad ne tik tai žodžiai tiesiaja prasme bet ir visa teksto konstrukcija koduoja informaciją kartu su tam tikra intonacija ir rašančio emocine būsena. Todėl mokančiam skaityti ne tik žodžius bet ir visą tekstą bendrai – tas tekstas gali atskleisti daug daugiau informacijos (tame tarpe ir apie rašančio psichika ir jo tikslus). Štai iliustraciją:

  Sveiki Dmitrij,

  Žinojome, kad tokį sprendimą padarysite, o gaila, davėme Jums galimybę mūsų svetainės forume nemokamai atstovaujant reklamuoti savo idėjas, kadangi to taip norėjote. O dabar, kai galimybes suteikėme Jūs atsisakėte. Todėl ir siūlėme konsultacijas :) 

  Kadangi visko atsisakėte, tai kam reikėjo prašyti reklamos :)

  Pagarbiai,

  Sveikata.info

  1. Patys prisipažinote kas ŽINOJOTE kuo baigsis mūsų dialogas, bet ŽINOTI iš anksto gali tik tas kas tai planuoja.

  2. DAVĖTE man galimybę Jūsų svetainės forume NEMOKAMAI atstovaujant reklamuoti mano idėjas … Kaip galyma DUOTI leidimą (galimybę) tam kam joks leidymas nereikalingas ? Registracija Jūsų forume ir taip yra laisva ir nemokama, ir tam, kad man NEMOKAMAI atstovaujant reklamuoti mano idėjas, jokios malonės iš Jūsų nereikėjo. Ypač kad šiuos idėjos ne mano, o priklauso bendrąjai žmonių kultūrai, kurį iš dalies Jus patys reklamuojate, nors ir nenurodate tikro šiuos informacijos šaltinio.

  3.  Vietoje geranoriškai pasiūlyto bendravimo ir bendradarbiavimo iš karto pasiūlėte savo KONSULTACIJAS asmenybės tobulėjimo klausimais, kuriu aš neprašiau. Tuo Jus suakcentavote kad aš ir mano kolegos , kaip kokie neišmanėliai (šiuo klausimu) (iš kur Jus tai žinote ?) gali tikėtis iš Jūsų tik tai NEMOKAMŲ KONSULTACIJU, lyg tai Jus esate kokie GURU šiais klausimais. Irgi savotiškas “malonės suteikimas”.

  Būtent dėl aukščiau išsakytų mano argumentų, galiu teigti kad Jus samoningai naudojate tokią bendravimo retoriką. Klausimas tik tai kokiu tikslu ? Kadangi mūsų bendravimas su M.  M. prieš du metus turėjo panašų rezultatą (nors  tada aš suradau jį per kitą svetainę http://www.laisveserdve.lt/  kurį jis taip pat užregistravo ir administruoja), nors pasiūliau jam bendradarbiauti kartu verčiant Visuomenės saugumo koncepcijos medžiaga į Lietuvių kalbą, galių įtarti kad šis susirašinėjimas jam buvo ano mūsų susirašinėjimo tęsinys ir jis tada atsisakė tokio bendradarbiavimo (bet dabar aš sužinojau kad bendrauju su tuo pačiu Mariumi tik tai kai patikrinau kam priklauso sveikata.info domenas). Tačiau , jeigu dabar diskusijoje dalyvauja dar kitas asmuo (Jelena, su kurią aš niekada neturėjau jokių konfliktų) kam vartoti tokią įžeidžiančią retoriką, kuri automatiškai rodo kad asmuo, ją naudojantis, nepagarbiai elgiasi su oponentu (kame ir pasireiškią pasidižiavimas, tas pats kuris trūkdė susitarti su Mariumi prieš du metus).

  Dabar cituoju Jusų išvada dėl mano tikslų:

  “Jūs rašote, kad bandote geranoriškai užmegsti kontaktą su mumis, bet kolkas matau, kad bandote padidinti savo bendruomenės narių skaičių ir išsireikalauti nemokamos reklamos mūsų svetainėje.”

  Nenorite bendrauti ir reklamuoti – tai taip tiesiai šviesiai ir pasakykite … Kam reikalingi pasiaiškinimai (OFICIALIŲ TONŲ) kad įvykūs (dabar sakote kad gyvai, nors pas jus svetainėje paskelbta kad klubas virtualus http://www.sveikata.info/klubas ) 144 nariu susirinkimui (tiesa sąkant nelabai sau įsivaizduoju kaip Klaipėdoje galyma vienoje vietoje vienu laiku surinkti tiek žmonių – stebuklas kažkoks) priemete kažkokius AKTUS.

  “Mūsų kuklus kolektyvas, susirinkus 144 nariams ir nubalsavus 112 – už, 32 – susilaikę, priėmė tokius aktus, ryšium su jūsų pasiūlymu įstoti į jūsų bendruomenę:

  1. Atidėti klausimo svarstymą, nes dabar nepalankus laikas priimti konkretų sprendimą. Mes tikimės, kad jūsų visuomenės saugumo koncepcija yra informuota, kas slypi po žodžiais „nepalankus laikas“. Tačiau mūsų kolektyvas įpareigojo mūsų atstovą išoriniams ryšiams mielai atsakyti nemokamai į jūsų klausimus sveikata.info skype, susijusius su asmenybės tobulėjimu. Klausimas: kaip mums atpažinti jūsų narius, norinčius konsultuotis? Atsiųskite mums norinčių konsultuotis narių sąrašą.

  2. Dėl jūsų banerio patalpinimo: kadangi mūsų svetainėje reklama yra mokama, o nei vienas iš susirinkime dalyvavusių 144 narių nesutiko finansuoti jūsų reklamos, todėl jūsų baneris nebus patalpintas asmenybės tobulėjimo ir natūralaus gyvenimo būdo internetiniame žurnale sveikata.info.

  O paskui sekančiame laiške patys prisipažistate kad vis gi nemokamai kaž ką reklamuojate:

  “Jeigu nemokamai nereklamuojame Jūsų, tai nereiškia, kad nieko nereklamuojame nemokamai. Jūs per greitai darote išvadas.”

  Visą tai yra elementari veidmanyste … Bet tiek to, kai aš atsisakiau “tokios” diskusijos, Jums to pasirodė per mažai ir Jus nukėlet šį pasityčijomą į viešą forumą.  Tuomet kaž kaip nesiderina tokią elgsena su Jūsų čia pat viešai paskelbta nuostata Taip pat norime susipažinti, susivienyti su žmonėmis, kurie realiais žingsniais siekia savęs pažinimo” http://www.sveikata.info/internetinis-sveikatos-zurnalas .

   O tiems kas nesupranta kas yra “demonizmo” apraiška, siūlau susipažinti su net gi šiame internetiniame žurnale paskelbta informacija apie psichikos sąndaros tipų klasifikaciją http://www.sveikata.info/psichikos-tipai  arba čia http://www.laisveserdve.lt/Psichikos-tipai  (abu šie saitai priklauso M. M. – todėl aš sąmoningai neskelbsiu kitų saltinių kur galima rasti platesnę šiuos sąvokos apibriežimą, kad nebūtu tokių kalbų “Tai gi jeigu jau demonus mini, reiškia ten ir dievai yra ir visi kiti mistifikuoti dariniai”) ir tegul patys padaro išvadas.

  Pasakiau viską ką tirėjau pasakyti, ir manau tai mano pirmas ir paskutinis komentaras šiame forume …

  Linkiu sėkmės tokiose “realiose darbose” …

   

  Pagarbiai

  Dmitrij Glazkov

 10. Man patiko administratore :} rami, o jau kantrybe didele ir tolerantiska as taip negaleciau pas mane butu trumpa kalba, kam dar cia juos kviestis?

 11. oho, čia tai bent!!!!! Jūs tik įsiklausykite į šiuos žodžius : "pažabokite savo pasididžiavimą, nes tai ne kas kitą kaip demonizmo apraiška." 
  Koks turi būti žmogaus vidus, kad jis leistų sau kalbėti apie kitą asmenį tokius baisius žodžius???? Labai nemalonu…


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+