graikiniai riešutai

Badavimas, pusryčiai ir visavalgių patarlė florantizme

Badavimas Florantizme

Floros maistas tampa badu visoms mūsų ligoms, fiziniams defektams. Kiek gali tęstis florantizmas? Visą žmogaus gyvenimą, o kiekvienais metais kilti į aukštesnį lygį fiziniame, moraliniame plane. Jeigu florantiečiui kažkas nutinka (infekcija), tereikia jam pradėti gydytis – badauti. Mobilizuojasi imuninė sistema. O visavalgiams prasideda intoksikacija ir kiti nemalonumai, susiję su badavimu. Imuninė sistema įsijungia daug vėliau, kai organizmas pradeda „strigti”. Šiuo atveju sveikatinimosi badavimai visavalgiams yra labai pavojingi. Štai kodėl tiek daug prirašyta literatūros apie badavimus ir kaip išvengti su jais susijusių problemų. Tai tiesa.

Pusryčiai

Miegodamas žmogaus kūnas apsivalo. Šis apsivalymas nutrūksta, kai tik žmogus įsideda į burną pirmą kąsnį. Todėl, kuo vėlyvesni pusryčiai, tuo ilgiau organizmas turi galimybę save valyti. Tai labai svarbu, pereinant į maitinimąsi flora. Alkis, iš tikro, neegzistuoja. Dažniausiai tai yra įprotis pusryčiauti, Įprotis verčia žmogų norėti valgyti. Natūraliai gamtoje nėra poreikio pusryčiauti. Išlaikius šią rytinę pauzę, valgant vėliau organizmas greičiau pasisotina, ir mes daug komfortabiliau jaučiamės.

Pirmą kartą valgyti rekomenduojama mažai ir lengvai, pavyzdžiui: obuolys, apelsinas, kivis. Tačiau florantizme, jeigu ryte prabundate jausdami didelį apetitą, galima pavalgyti sočiai. Todėl florantiečiui yra norma, jei ryte nėra apetito. Jis ateina pusiaudienyje, ir maisto kiekis priklauso nuo apetito dydžio. Jeigu suvalgomas mažas maisto kiekis, tai po kiek laiko vėl jauti alkį, ir valgai vėl. Florantizme nėra jokių mitybos taisyklių. Yra improvizacija. Tarpai tarp valgymų labai įvairūs ir individualūs. Ypatingai gera pavalgyti vakarais tiek, kiek telpa.

Dažniausiai visavalgiai kovoja su valgymu nakčiai. Ir tai teisinga, nes virtą – negyvą maistą valgyti nakčiai – tikrai yra labai blogai. Kaip ir bet kuriuo paros metu. Tačiau visa tai negalioja florantizme. Kiek gyvų vaisių ar daržovių jūs besuvalgytumėt prieš miegą, ryte atsikelsite švariausia burna ir kūnu. Išbandykite floros meniu bent porą mėnesių. Būdami visavalgiais pajusite didžiulį skirtumą – ryte švari, gerai kvepianti burna. Gyvo maisto esmė – jis virškinasi patys. O mūsų organizmas ilsisi.

Patarlė

Visavalgių patarlė: „Pusryčius suvalgyk pats, pietus pasidalink su draugu, o vakarienę atiduok priešui”
Floros megėjo atveju patarlė skamnės taip: „Pusryčius atiduok priešui, pietus pasidalyk su draugu, o vakarienę suvalgyk pats.”

www.sveikata666.lt

2 Komentaras

  1. „mes nekišame savęs kitiems, neimame kaip pajuokos objektai į visavalgių forumus, TV laidas ir spaudą, o kurieme savo forumus, savo TV ir spaudą…”

    nuosirdziai spaudziu ranka uz tokia filosofia;)

  2. Elementari logika: natūralus gyvenimas ir yra NATŪRALUS, natūraliai veikaintis žmogaus organizmą ne tik maisto atžvilgiu o ir elgesio ir gyvenimo būdo atžvilgiu. Mandar čia kilo toks suvokimas, kad mes florantiečiai  nestringame ant maisto, tipo va aš žalią valgau ir tuo patenkintas…. ne, mes einame toliau, vystome kūną, reiškia tarp mūsų nėra silpnų, beraumenų žmonių, vystome talentus, kurie atsiranda, kai nestringi ant maisto :) ir dar——– mes nekišame savęs kitiems, neimame kaip pajuokos objektai į visavalgių forumus, TV laidas ir spaudą, o kurieme savo forumus, savo TV ir spaudą…..

     

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+