Gal kas zino liaudisku receptu kaip pasidaryti kuno krema, kuo plauti plaukus,vietoje tos chemijos,kurios dabar pilna. Net ir naturalioj kosmetikoje gali rasti elementu, kurie pavojingi sveikatai.

6 komentarai
 1. Globė
  Globė rašo:

  dėl šalto vandens ir plaukų – tai pamačiau akivaizdų skirtumą, kai plaukus išsiploviau šaltu vandeniu (iki tol plaudavau drungnu ar kiek į šiltumą), su kažkiek šampūno – plaukai papuro ir jų tapo vos ne dvigubai daugiau ant galvos. o jei dar žolelių arbata (šalta) su citrina perskalaujant, tai plaukas net žvilga!

   

   

   

  Atsakyti
 2. Vilma
  Vilma rašo:

  Dekui Daivute isbandysiu siandiena.Prisiminiau viena sena plauku kaukes recepta:2 kiausiniu tryniai 20gr konjako puse arbatinio saukstelio naturalaus aliejaus.istepti plaukus,po 30 min. nuskalauti.

  Atsakyti
 3. Saulėtas Poetas
  Saulėtas Poetas rašo:

  Aš va pastebėjau, kad kai galvą plaunu šaltu vandeniu, vietoje šilto, tai plaukai tapo tokie stipresni, ne tokie "liesi" ir trapūs. Visai kitas vaizdas ir jausmas :)

  Atsakyti
 4. Andrej
  Andrej rašo:

  vietoj šampūno naudojau pats visą vasarą, bet šiuo metu vėl plaunu šampūnu. Galvą išplauna tikrai gerai tiek actas, tiek citrinos, nors actas kažkaip labiau patiko. Tačiau po kelių savaičių atsirado pleiskanų, dar apie 2 mėnesius ploviau actu, tikėjausi, kad praeis – nepraėjo, todėl grįžau prie šampūno. Dabar pleiskanų nebėra. Ateity vėl bandysiu plaut actu arba citrinom, jei viskas bus gerai, tai kas be ko šampūno nebenaudosiu, jei ne, tada reikės išbandyt kažką naujo :-)

  Atsakyti
 5. Daivute
  Daivute rašo:

  Aš jau apie metus nenaudoju šampūno. Vietoj jo – citrina, soda ir actas. Šlapius plaukus ištrinu citrina, tada užpilu ištirpintos sodos skysčio (kiekis – eksperimentinis), ištrinku plaukus, išskalauju, o po to užpilu vandens su actu (gal 1-2 šaukštai acto litrui vandens), palaikau truputį ir vėl išskalauju. Su tokia procedūra galima nors ir labai nešvarius plaukus išplauti :) O jei neapsileidi, tai užtenka vien su citrina ištrinti, išskalauti, ir perskalauti su acto tirpalu. Arba vien tik actas su vandeniu.  O kiti išvis nieko nenaudoja apart vandens, aš irgi taip norėčiau :)

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.