Liaudiški receptai

Gal kas zino liaudisku receptu kaip pasidaryti kuno krema, kuo plauti plaukus,vietoje tos chemijos,kurios dabar pilna. Net ir naturalioj kosmetikoje gali rasti elementu, kurie pavojingi sveikatai.

6 Komentaras

 1. dėl šalto vandens ir plaukų – tai pamačiau akivaizdų skirtumą, kai plaukus išsiploviau šaltu vandeniu (iki tol plaudavau drungnu ar kiek į šiltumą), su kažkiek šampūno – plaukai papuro ir jų tapo vos ne dvigubai daugiau ant galvos. o jei dar žolelių arbata (šalta) su citrina perskalaujant, tai plaukas net žvilga!

   

   

   

 2. šaltas vanduo stiprina tiek plaukus, tiek kūną!

 3. Dekui Daivute isbandysiu siandiena.Prisiminiau viena sena plauku kaukes recepta:2 kiausiniu tryniai 20gr konjako puse arbatinio saukstelio naturalaus aliejaus.istepti plaukus,po 30 min. nuskalauti.

 4. Aš va pastebėjau, kad kai galvą plaunu šaltu vandeniu, vietoje šilto, tai plaukai tapo tokie stipresni, ne tokie "liesi" ir trapūs. Visai kitas vaizdas ir jausmas :)

 5. vietoj šampūno naudojau pats visą vasarą, bet šiuo metu vėl plaunu šampūnu. Galvą išplauna tikrai gerai tiek actas, tiek citrinos, nors actas kažkaip labiau patiko. Tačiau po kelių savaičių atsirado pleiskanų, dar apie 2 mėnesius ploviau actu, tikėjausi, kad praeis – nepraėjo, todėl grįžau prie šampūno. Dabar pleiskanų nebėra. Ateity vėl bandysiu plaut actu arba citrinom, jei viskas bus gerai, tai kas be ko šampūno nebenaudosiu, jei ne, tada reikės išbandyt kažką naujo :-)

 6. Aš jau apie metus nenaudoju šampūno. Vietoj jo – citrina, soda ir actas. Šlapius plaukus ištrinu citrina, tada užpilu ištirpintos sodos skysčio (kiekis – eksperimentinis), ištrinku plaukus, išskalauju, o po to užpilu vandens su actu (gal 1-2 šaukštai acto litrui vandens), palaikau truputį ir vėl išskalauju. Su tokia procedūra galima nors ir labai nešvarius plaukus išplauti :) O jei neapsileidi, tai užtenka vien su citrina ištrinti, išskalauti, ir perskalauti su acto tirpalu. Arba vien tik actas su vandeniu.  O kiti išvis nieko nenaudoja apart vandens, aš irgi taip norėčiau :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+