Grete Pointareli

Grete Pointareli 61 metų šokėja ant strypo. Ji išeina į sceną vilkėdama blizgantį maudymosi kostiumą, prieina prie strypo ir lengvai atitrūksta nuo žemės… Ji daro nuostabų ir sudėtingą akrobatinį šou. Neįtikėtina, bet ji viso to pradėjo mokytis tik prieš 2 metus, kai jai buvo 59…

O buvo taip… 59 metų ji suprato, kad turi daug sveikatos problemų – grėsė osteoporozė, kaulo audinių irimas. Kad stiprinti kaulus, jai reikėjo užsiėmimų su svoriais, tačiau jai tai atrodė be galo nuobodu… Be to, medicininiu požiūriu,  jai reikėjo būtent tokio krūvio, kuris būtų daromas savo kūno svoriu. Todėl ji pasirinko strypą. Užsiėmimo sudėtinė dalys yra muzika bei šokis – kaip šou. Taip ji ir sportavo, ir šoko.

Kai kam gal atrodo, kad toks sportas lengvas… deja, kad atlikti bent vieną figūrą ant strypo, reikia ilgo darbo. Be abejo, Gretei padėjo tai,kad jaunystėje lankė gimnastikos užsiėmimus. Bet tai buvo prieš 40 metų… Gretė treniravosi po kelias valandas kiekvieną dieną. Ji sąmoningai išvystė sau sveiką priklausomybę treniruotis. Ir jau po mėnesio turėjo rezultatą: pasitaisė figūra, raumenys įgavo tonusą, išnyko skausmai nugaroje. Tačiau svarbiausia, kad Gretė įkvėpia ir kitus pagyvenusius žmonės nepasiduoti visuomenės nuomonei apie senatvę ir gyventi toliau pilnavertį gyvenimą. Šešias dienas ji vadovauja savo kompanijai, kurios vadovė yra jau 16 metų. Savo gyvenimu ji rodo, kad visada būtina įgyvendinti savo svajones ir būti laimingu žmogumi.
I. Barvydė

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.