Kaip sulieknėti – 9 Būdai kaip numesti svorio

Susikurkite 300 kilokolorijų pusryčius

Dažnai stengdavausi vengti pusryčiauti tačiau dabar aš niekur neinu tol kol sočiai nepapusryčiauju. Aš visuomet suvalgau maisto kurio energetinė vertė apie 300 kilokolorijų.  Mano pusryčius sudaro sveikas maistas, šviežios daržovės ir mėsa. Šis maistas paverčia mane sočia, ir taip aš nebeprisivalgau per dieną.  Laura iš Kauno.

Atsikratykite aštrių skanėstų

Anksčiau aš niekuomet nepraleisdavau progos užsukti į parduotuvę ir nusipirkti traškučių su gazuotu limonadu. Tačiau dabar aš esu atsikračiusi šio įpročio todėl man pavyko sulieknėti. Daiva iš Šilalės.

Įdarbinkite savo sportinius batelius

Kai aš norėjau vėl įlysti į savo senus džinsus aš tiesiog nusprendžiau, kad reikia ir vėl įdarbinti mano sportinius batelius. Privalau surasti 20 minučių per dieną pabėgiojimui. Man labai patogu išlėkti pabėgioti per pietų pertrauką, nes esu pati savo darbo grafiko šeimininkė. Laikantis šios sveikos gyvensenos man pavyko sulieknėti  7 kg. per du mėnesius.  Alina iš Vilniaus.

Pasilikite vietos desertui

Kai tik pradėjau laikytis dietos aš visuomet pasilieku šiek tiek vietos gabalėliui šokolado ar stiklinei vyno. Manau kad tai nėra tiesa jog moterys ir vyrai turi visiškai atsikratyti šio pomėgio jei tik nori šiek tiek sulieknėti. Atsisakius šių desertų tau tiesiog nėra ko laukti ir nėra kaip save sumotyvuoti laikytis vienokios ar kitokios dietos.

Atsikratyk žalingų įpročių

„Aš paprasčiausiai mečiau rūkyti. Savo laisvalaikį pašvenčiau ėjimui į sporto salę. Susiradau sporto trenerį kuris sudarė man lieknėjimo programą. Pirma programa dažniausiai nieko nekainuoja. Aš sportavau ir jaučiausi sveika bei lieknėjanti.  Iki šiol aš numečiau 11 kilogramų.“ Aistė iš Klaipėdos.

Vakarus namie paversk sveikomis akimirkomis

Sveika gyvensena„ Po savo studijų aš dažniausiai leisdavau laiką studentų bendrabutyje  su draugėmis. Tačiau vieną dieną su savo kambarioke nusprendėme pakeisti rutiną ir vakarais iki temstant išlėkti pabėgioti saugiu maršrutu.  Mano draugė ir aš bėgiojame jau 9 mėnesiai, man pavyko numesti 13 kilogramų, mano draugei 8 kg. svorio.  “ Rasa – Kaišiadorys.

Pasinerkite į daržovių pasaulį

Pastebėjau kad kiekvieną dieną noriu suvalgyti vis daugiau įvairių salotų, išmėginti vis naujų daržovių. Tai nėra blogai nors kai kurios salotos yra gana kaloringos.  Salotos sumažina mano apetitą kitiems labai kaloringiems produktams.  Ypač atsikračiau potraukio traškučiams, ir desertams kurie turi daug kalorijų.

Atsisakyk greito maisto

Kai tik nusprendžiau atsisakyti greito maisto arba tiesiog sumažinti perkamų produktų skaičių man pavyko numesti 4 kilogramus antsvorio.  Aš stengiuosi nebepirkti bulvyčių free ir kepintų karštai rūkytų viščiukų sparnelių. Šiuos produktus aš tiesiog pakeičiu sveikesniais produktais.

Atsikratyk naktinių užkandžiavimų

Vieną kartą nusprendžiau atsikratyti priaugto svorio po kūdikio gimimo. Aš tiesiog atsikračiau įpročio eiti vėlai vakare paužkandžiauti. Mano taisyklė yra nebevalgyti nuo 18.30 valandos. Tačiau nevalgau po 18.30 val. tik penkis kartus per savaitę. Kitus du kartus aš pasilieku teisę nueiti vakarę į virtuvę. Man tereikėjo dviejų mėnesių, kad atrodyčiau taip kaip atrodžiau prieš besilaukiant vaikelio.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+