limfodrenažinis masažas

Masažas

Masažas. Kas tai yra? Kam jis reikalingas? Masažas yra vieno žmogaus fiziniai veiksmai kitam žmogui, kurių tikslas – išjudinti fizinį kūną, suaktyvinti apykaitą, išsklaidyti susidariusius sustingimus. Masažas reikalingas žmonėms, turintiems sąstingio problemų, ir yra naudojamas, kaip pagalbinė gydymo dalis. Toks masažas yra puiki Harmonijos suteikimo priemonė.
Tačiau šiandien po žodžiu „masažas” slepiasi pramogų objektai ir dirbtinio seksualinio potraukio sužadinimo priemonės.
Yra labai daug įvairių harmonizuojančio masažo metodikų, kurios dėl savo ypatumų vienaip ar kitaip veikia, tačiau, poveikį žmogui daro ne tik masažo metodika.
Žmogus žmogų veikia ne tik liesdamas, bet ir būdamas šalia, ką kiekvienas iš mūsų puikiai yra ne sykį patyrę. Kai jaučiate simpatiją arba antipatiją ką tik įėjusiam žmogui, tai parodo, kad yra kiti veikimo kriterijai. Tai žmogaus energijos poveikis. Žmogus yra tam tikros energijos tipo nešiotojas. Vienas žmogus jaučia kito  energiją. Lietimas yra energijos mainai, kurie ypatingai giliai vyksta masažuojant. Žmogus, išmanantis energijos svarbą, būtinai atkreips dėmesį, kas jį masažuoja.

Energijų mainai

Žmogaus energiją, suvokiant jos veikimą, pakanka suskirstyti į harmoningą – kuriančią ir chaotišką – griaunančią. Harmoningoje energijoje žmogus jaučiasi pastoviame ramybės – džiaugsmo sinchronizuojančiame emociniame būvyje, kurį jis pats, be pašalinių pagalbos, palaiko savo sugebėjimais organizuoti savo darbą, poilsį, gyvenimo tėkmę.
Harmonijoje žmogus yra sveikas.
Jeigu kas išderina harmoniją, žmogus jaučia nerimą, linksmumo poreikį, padidėja apetitas, norisi saldumynų, norisi atsipalaidavimo, jis jaučia poreikį išeiti iš slegiančios būsenos ir ieško kelių. Jeigu išorinių poveikių pagalba žmogus atsikrato slėgimo būsenos, jis vėl jaučiasi harmoningai. Tačiau jeigu jis vėl ir vėl išsiderina, arba leidžia, kad jį kažkas išderintų, tada jis įpranta, kad kažkas iš išorės pašalintų jį slegiančią būseną. Tokiu būdu žmogus atsiduria pastovioje priklausomybėje tiek nuo jį traumuojančių faktorių, tiek nuo išorinių streso šalinimo metodų. Taip gyvenant, pastovus chaotiškas gyvenimas tampa norma, o štai atpalaiduojantys faktoriai pradedami keisti pagal stiprumą… Tačiau daug žmonių įpranta gyventi taip, kaip siūlo viešos informacijos priemonės, ir jiems visiems reikalinga pagalba, kad išgyventi.

Energija masažo metu

Žmonių energijos kokybę ir kiekybę apsprendžia gyvenimo būdas. Liečiant kitą, nepriklausomai nuo žmonių įsivaizdavimų ir norų, vyksta energijos mainai. Kas tai yra?
Tai reiškia, kad vieno žmogaus silpnybės, savybės, minčių pasauliai, mąstymų ir požiūrių sistema maišosi su kito žmogaus. Energijos stiprumas apsprendžia, kokią reakciją gaus žmogus po masažo. Jeigu masažas atliekamas labai profesionaliai fiziškai, tačiau masažistas neturi harmonizuojančios energijos, tai ir klientas gaus jos dalį.

Kas yra masažinis vampyrizmas?

Nepriklausomai nuo masažo metodikos, harmonizuojantis efektas pasiekiamas tada, kai masažistas gyvena harmoningesnį gyvenimo būdą, nei klientas. Pavyzdžiui, masažistas yra visapusiškai sveikesnis, turi mažiau žalingų įpročių, daugiau valdo savo psichikos būsenas. Jeigu yra atvirkščiai, tai per masažą, lietimą į masažistą įteka masažuojamojo žmogaus harmoningoji energijos dalis, o išteka chaotiškoji. Vyksta mainai, kurie yra visiškai nesuvaldomi jokiomis žmonių proto iliuzijomis. Laikinai sutvarkęs kliento fizinį kūną masažistas gali įvesti asmeninės energijos griovimą. Fiziškai laikinai atsistatęs klientas gali patirti įvairiausių situacijų ir įvykių, kurių niekada nepatyrė iki masažų. Jeigu žmonės vestų savęs stebėjimo, savo gyvenimo dienoraščius, jie padarytų didžiulius atradimus tame, kaip vieno žmogaus įsiveržimas į kito gyvenimą pakeičia visą gyvenimo kokybę.
Masažinis vampyrizmas vyksta visada, kai masažisto dvasinė moralė yra žemesnė už kliento, nepaisant jo techninio profesionalumo. Ir šitas pasekmes klientas pamatys, tik jeigu stebės, kas vyksta jo gyvenime. Dvasinė moralė – tai, kai žmogus suvokia savo psichikos tipą, prigimtį ir iš to taško siekia tobulėjimo, didinant žmoniškąsias savybes. Toliau pateikti esminiai gyvenimo būdo skirtumai:

 •  Rūkantys, priklausomi nuo alkoholio;
  Laisvi nuo žalingų priklausomybių ir narkotikų.
 • Priklausomi nuo žudymo, agresijos maisto – mėsos;
  Vegetarai.
 • Nevaldantys seksualinės energijos, palaidas lytinis gyvenimas;
  Valdantys seksualinę energiją – išsaugantys ją.
 • Susieti su gyvūnų auginimu ir išnaudojimu;
  Laisvi nuo gyvuliškojo pasaulio.
 • Nesugebantys keistis žmonės;
  Siekiantys pastovaus tobulėjimo.

Kontaktuojant tokių skirtingų gyvenimo būdų žmonėms, visada vyksta vampyrizmas. Kodėl? Todėl, kad chaotiškos energijos žmonės, atlikdami gydomuosius veiksmus, tokius, kaip masažas, visada ima. Jų organizmas, nepriklausomai nuo masažuotojo norų, kontaktuodamas su bent kiek šviesesne energetika, stengiasi tuoj pat papildyti save šia gyvybe. Klientas, būdamas energetiškai švaresnis, tačiau kiekybiškai silpnesnis, gaudamas fizinį poveikį, nepriklausomai nuo jo norų, atiduoda energiją ir įsileidžia į jos vietą masažisto energiją. Jeigu klientas būtų daug stipresnės ir švaresnės energetikos, tai masažistas gautų didelį pasitenkinimą ir sveikatą iš kliento ir klientas nenukentėtų. Tačiau dažniausiai, kas turi harmoningą energiją, tas neturi poreikių masažuotis ar kitaip kontaktuoti gydymo tikslais.
Kai masažistas turi švaresnę, bet mažesnę už masažuojamo kliento energetiką, vyksta tie patys mainai, ir masažistas po savo darbo jaučia didelį nuovargį, nenorą dirbti šį darbą ir dažniausiai jį  keičia. Tačiau vampyruojantys masažistai turi didelį poreikį masažuoti kitus žmones, antraip jaučiasi labai blogai, ir, kaip taisyklė, negali ilgesnį laiką būti vienatvėje, be kokio nors kontakto.
Kai masažistas gyvena harmoningą gyvenimą, puikiai susitvarko su bet kokiais energijos praradimais ir turi kaupiamąjį energijos rezervą, tada jo masažai pildo kliento energetiką ir jis pats išlaiko gerą savijautą. Klientai jaučia, kad pakanka su žmogumi pakalbėti ir jie jaučiasi daug geriau, o po masažo pasiekiamas ne tik geras fizinis efektas, bet ir sužadinamas noras gyventi pilnavertį sveiką gyvenimą. Toks harmoningo masažisto poveikis.

Kaip masažistui išvengti energijos praradimo?

Jeigu masažistas nori išsaugoti savo energiją ir nepakenkti nei sau, nei klientui, yra trys pasirinkimai:

 • Nemasažuoti klientų, turinčių stiprią negatyvią energiją;
 • Stiprinti savo energiją ir didinti jos rezervus;
 • Mokytis mylėti žmones, nes meilės jausmas yra garantuota apsauga nuo bet kokio vampyrizmo.

Apsauga nuo negatyvios masažisto energijos

Apsaugos nėra. Jeigu žmogus atsigula ant masažisto stalo ir jam visiškai neįdomu, kas jį lies, tada nėra jokios apsaugos, nes atsiduodamas kito lietimams, žmogus atsiduoda energetiškai. Ypatingai svarbu, kad vaikus masažuotų tik jų tėtės, mamos ar artimieji, arba žmoniškojo tipo masažuotojai. Vaikas neturi jokios energetinės apsaugos ir jį liesti turėtų tik gimdytojai arba giminės klano atstovai.

www.psichohileris.lt

 

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+