Šaltinio vanduo

21 Bir 2009 Vanduo 11

Kaip reiktų laikyti šaltinio vandenį? Žinau, kad reikia tamsoje ir vėsumoje, o vat ar svarbu kokie buteliai(plastikiniai, stikliniai..) ir tuos butelius laikyti užsuktus ar ne?
Beje kiek maždaug laiko galima namuose laikyti šaltinio vandenį?

11 Komentaras

 1. Skanaus ;)

 2. Ačiū labai :D

 3. Lina wrote:

  O gal kas žino netoli Vilniaus kokį šaltinį? :)

  Taip ;) http://www.maps.lt/map/query.aspx?action=showobject&objID=simple%24x3d996f74f6508ede
  Tenai tokia kavinė ir prie jos yra smėlėta stovėjimo aikštelė, pereik ja iki miško ir pamatysi iš vamzdžio bėgantį vandenį.

 4. O gal kas žino netoli Vilniaus kokį šaltinį? :)

 5. prie Tverų šaltinių tai iš visos Lietuvos suvažiuoja, dar girdėjau yra vienas Kretingos rajone, Įpilties kaime. kiekvienas jų turi legendas, pasakojimus apie gydomąsias savybes :) daugiau nežinau 8-)

 6. Oj tikrai Palangoje nežinau, gal kiti žino? O aš patariu Į Tverus užsukti. Kartais netoli jų gyvenu, tai iš ten vandeniuką geriu;
  ten yra piliakalnis ir šaltinis iš devynių šaltinių, dolmenaim ir kitų įdomybių :) na žemėlapyje pasižiūrėk, nesigailėsi nuvykęs

 7. Čia daug pajūriečių, gal jūs žinot ar palangoj yra kur vandens šaltinis? važiuosiu ten atostogaut, tai reiks galvoju ir vandeniu pasirūpint.

 8. Na man taip ir atrodė, kad ilgai jo laikyt nėr gerai, bet vistiek paeksperimentuosiu ji ilgiau išlaikyt, įdomu kaip čia gausis :) O tas šaltinio vanduo tai savotiškas toks, skiriasi nuo įprastinio. Nepasakyčiau, kad jo skonis nei blogesnis, nei geresnis, tiesiog kažkoks kitoks..

  O tų filmų tai neperžiūrėsiu, aš rusiškai nė mur mur :roll:

 9. Mantas wrote:

  Kaip reiktų laikyti šaltinio vandenį? Žinau, kad reikia tamsoje ir vėsumoje, o vat ar svarbu kokie buteliai(plastikiniai, stikliniai..) ir tuos butelius laikyti užsuktus ar ne?
  Beje kiek maždaug laiko galima namuose laikyti šaltinio vandenį?

  Namuose šaltinio vandenį geriausia laikyti savaitę, tik stikliniuose buteliuose ir šaltai, ne šviesoje. Ilgai laikyti nepatartina, Nors žmonės pasakoja, kad iš šventų šaltinių vanduo išsilaiko ilgai, bet ką gali žinoti. Šiaip daug faktorių veikia vandenį, būtinai žvilgtelk filmą apie vandenį ir taps daug maž aišku, kas ir kodėl.

 10. Na gerti tiesiai iš šaltinio tai galimybės neturiu.
  O su tais buteliais, tai pabandysiu :)

 11. Geriausia šaltinio vandenį gerti tiesiai iš šaltinio, nes uždarytas jis nejuda, nekvėpuoja :)
  paeksperimentuok, 2 butelius, vieną stiklinį ir viena plastmasinį pastatyk tamsoje, o kitus du tokius šviesoje. viena savaitę gerk iš vieno, kitą iš kito, ir pažiūrėk ar jauti skirtumą :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+