Meilės žaidimai

… kai kas sako, kad jie, žaidimai yra nereikalingi, kai kas pasitenkina vien… :) žaidimais, o aš sakau, kad žaidimas visada yra gerai ir sveika, gi jis – žaidimas, turi visą bukietą įvairovės, kuri stebina, jaudina ir kutena visą sielą…
Meilės žaidimai, tai lyg lėtas, didinantis apsukas, apšilimas, kurio palaipsniškas vystymasis pereina į visišką artumą. Kuo sumanesnis žaidėjas, tuo ilgensis ir kokybiškesnis rezultatas.
Žaidimas, kuris turi žaismingos aistros didėjantį pagreitį, suteikia, jau po visko, dar ilgą laiką jaučiamą pasitenkinimą ir trauką. To beveik neįvyksta be žaidimų :sokineja:
be abejo, kad ne iki žaidimų po ilgų nesimatymų, išsiilgimų, tačiau praėjus hormoninei audrai, ateina lengvos tekmės sekso laikas. Svarbu visur ir visada būnant su savo meile išlaikyti šią žaismingą erdvę. Nagi, važiuojant automobiliu, vaikštant miesto gatvėmis, sėdint svečiuose, visur įmanoma vis dar …. žaisti: žvilgsniu, ranka, mostu, alsavimu, o didžiausias efektas tai žodžiu :)
Galbūt tai sudėtinga niekada nejaučiant traukos kitam asmeniui, tačiau trauką galima susikurti – tereikia noro norėti.
Žaidimai sakyčiau gali būti net neliečiant… bet kokie jie bebūtų jie visada duoda rezultatų.

1 Comment

  1. Gyvenimas yra žaidimas, didelis, ilgas, nuostabus. Tik, kad dažnai būnam surimtėję t.y. susirūpinę. O rūpestis ateina nuo baimės prarasti tai, ką esi sureikšminęs. O tai priklauso nuo pasaulėžiūros ir nuo energijų disbalanso. Kai žmoguje harmonija – psichika, fizika gauna savo, tai gyvenimas ir nusidažo žaismingomis spalvomis. Kai esi stiprus, tai mažas svoris tik linksmumą kelia, taip ir su gyvenimu :)

    Pažaiskime
    [attachment=0]seksualiniai-zaidimai.jpg[/attachment]

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+