Seksualinė energija – organizmo energija

Seksualinė energija – organizmo energija

Jei kas mano, kad seksualinė energija yra „potencija” tai labai klysta. Seksualinė energija yra žmogaus organizmo energija. Kitaip sakant kai žmogus sutinka kitos lyties žmogų, jo organizmo energija konvertuojasi į seksualinę energiją ir kūnas nori sekso, o siela – meilės. Vat kame visa paslaptis. Kalbant apie čakras, tai pirmoji – klyno čakra skaitoma energijos čakra, ir spalva jos yra raudona – energijos spalva. Vyro organizme, ta energija, materialiam pavidale kaupiasi dzinguliukuose. Bet tai nereiškia, kad ji skirta tik seksui. Tiesiog šioje vietoje Dievas įdėjo kūno batareikas ir tiek. O tų batareikų energiją galima nukreipti į kūrybą, į sportą, į kokį nori tikslą ir aišku į seksą. Tai taip pat reiškia, kad tam tikra sekso rūšis, išsaugant energiją, ją didina.

Hormonai

Visuomenėje vyrauja nuomonė, kad jaunimą valdo hormonai, todėl jis pasinešęs ant sekso, o subrendimas jau protingas, skiria kas yra meilė, o kas hormonai. Panagrinėkime.

Taip, jaunimą valdo hormonai, ir jaunam žmogui sunku atsispirti, kai per visur propaguojamas seksas. Todėl neišauklėtas jaunimas, tą savo energiją iššvaisto ir kai jos nebelieka, tada laikoma, kad žmogus vadovaujasi protu. Nors pabendravus su tokiais žmonėm, daug proto nesimato.

Hormonose yra galia, bet labai svarbu – ją suvaldyti ir mokėti nukreipti į teigiamą veiklą. Seksas gali būti sveikatos, stiprybės, netgi tobūlėjimo įrankis. Neišmintingai naudojant šią galią, galima susenti per metus laiko. Bet išeikvojus galima ir atstatyti, išmintingu gyvenimo būdu.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+