Mėsa – narkotikas

Žmogaus skrandžio mikroflorą užmuša du dalykai: mėsa ir apdorotas augalinis maistas. Mėsa negali būti suvirškinta žmogaus organizmo taip, kaip tai vyksta pas žvėris. Žmogaus skrandis gali tik prisitaikyti prie gyvulinio baltymo. Visi žino faktą apie plėšrūnų skrandžio anatomiją ir jo rūgštinę terpę, kuri gali suvirškinti didelius, nekramtytus gabalus gyvūno kūno – mėsos, nes plėšrūnai neturi su kuo kramtyti mėsos. Pas žvėris yra tik iltys, kad galėtų plėšyti mėsą. O pas gyvūnus vegetarus viskas atvirkščiai: ilgas skrandis, šarminė terpė, nėra ilčių, bet yra kramtomieji dantys. Jeigu mes pažiūrėtume į karvės, ožkos ir kitų vegetarų gyvūnų žandikaulius ir palygintume juos su žmogiškaisiais, pamatytume neįtikėtiną panašumą. Žolėdžius gyvūnus dar vadina atrajojančiais. Enzimai, koenzimai dar burnoje turi susimaišyti tarp savęs ir su seilėmis, kad pasisavintų, tam reikalingas ilgas kramtymas. Nei vienas žolėdis gyvūnas neėda kito gyvūno mėsos.

Žmogus yra vegetaras

Žmogus neįgalus valgyti žalią mėsą. Palikite žmogų gamtoje, be peilio ir ugnies. Ar jis galės rankomis ir dantimis plėšyti gyvą gyvūną ir valgyti? Žmonių prigimtyje egzistuoja didelis pasišlykštėjimas kraujo vaizdui ir kvapui, mėsai ir pačiam žudymo procesui. Kai kurie žmonės net netenka sąmonės, nualpsta, pamatę kraują. Tai žmoniška, moralu ir natūralu. Deja, žmogus pažemina savo prigimtį, peržengia per šį pasišlykštėjimą, per žudymą, ir pasitelkęs į pagalbą  prieskonius ir ugnį, valgo virtą, keptą mėsą. Kas vyksta mėsos valgytojų organizme?

Rūgštingumas

Mėsos valgytojų organizme vyksta skrandžio rūgštingumo padidėjimas. Kraujas tampa rūgštus. Išplauna kalcį iš kaulų, griauna organizmo audinius, visą organizmą sekina ir ardo. Pasekmė valgant mėsą yra akmenys inkstuose, šlapimo takuose. Dauguma pažįsta tą skausmą, kurį jaučia sirgdami šlapimo takų akmenlige arba sąnarių ir kaulų ligomis, kai lengvai lūžinėja mėsos valgytojų kaulai…

Pūvimas

Mėsa dešimtis valandų išbūna žmogaus kūne ir pradeda pūti. Tai mirtis žmogaus natūraliai florai, kuri yra organizmo apsauga ir maitintoja. Nuodai – toksinai išsiskiria „virškinant“ mėsą ir nuodija visą organizmą. Kraujas tampa tirštas, smirdantis, užkemša kraujagysles, o tada širdis turi pumpuoti bjaurų, smirdantį kraują per užkimštas kraujagysles. Mikroflora, nebegali žmogaus maitinti ir apginti.

Mirusi mikroflora

Jeigu niekaip negalite pavalgyti, nors visą dieną valgote vaisius ir daržoves, bet jaučiate alkį, tai įrodymas, kad jūsų natūrali mikroflora yra mirusi. Gyvas žalias maistas, tokiai mikroflorai nenaudingas, todėl tas maistas iš jūsų organizmo pasišalina beveik toks pat. Mėsos valgytojai labai lengvai tampa alkoholikais, rūkoriais, narkomanais. Jeigu truputi sušalo, skersvėjis prapūtė – jie jau serga. Tai rodo, kad jų organizme neveikia apsauga ir natūralaus maitinimo sistema. Todėl pavalgius mėsos, norisi alkoholio, o po jo – nikotino, o po to pailsėti, nes vienas nuodas reikalauja kito nuodo, dar stipresnio, kol žmogus atsijungia, užmiega… Mėsa – galingas narkotikas. Jis veikia smegenis tuo būdu, kad prašo dar ir dar. Mėsa, kaip narkotikas, žmogų verčia galvoti apie mėsą, jos norėti ir įjungia visą žmogiškąją fantaziją prisiminimuose, kaip jie valgė mėsą ir kaip skanu buvo. Tereikia žmogui užuosti kepamos ar verdamos mėsos kvapą, jam išsiskiria seilės, jis negali jos atsisakyti, kaip ir narkomanas. Norintys sveikos gyvensenos bando atsikratyti priklausomybės nuo mėsos, tačiau patiria narkotinius laužymus, tokius pat, kurie vyksta kai žmonės gydosi nuo alkoholizmo, rūkymo ar narkomanijos. Žmogus jaučia silpnumą, jį mėto į šalis, jis neturi jėgų. Pasiskaitykite kaip gydo nuo narkomanijos, tai pat būna, kai žmogus atsisako mėsos. Žmogus pastoviai jaučia alkį ir kenčia, nes pavalgius į jo smegenis ateina signalas ne apie tai, kad jis gavo energiją, o apie tai, kiek jis gavo nuodų, be kurių sužalotas žmogaus organizmas jau negali gyventi. Mėsos nuodai jau dalyvauja pagrindiniuose medžiagų apykaitos procesuose ir tampa pačia nekokybiškiausia, pačia grubiausia ir kenksmingiausia statybine medžiaga. Dėl šito poveikio nebevartoti mėsos yra labai sudėtinga. Štai kodėl tiek daug žmonių pasisako už gyvūnų žudymą ir motyvuoja kvailiausiais pasiteisinimais, kad be mėsos išlikti sveikam neįmanoma. Dar viena didžiausia kvailystė, kad mėsa reikalinga kūnui sušildyti šaltame ore. Ruošė www.sveikata666.lt

15 Komentaras

 1. Viskas čia gražu ir nuostabu, tiesiog nevisi žmonės tiek žvalūs, kad galėtų pakilti virš savo asmenybės ir pažiūrėti globaliau. Tada suprastu, kad tai gražus žaidimas kuris turi vienokias ar kitokias pasekmes. Bet jei žmogus prisirišęs prie kažko, pvz. mėsos ir savo požiurio į mėsa, tai kaip jis gali atsirišti nuo savęs. Prie to einama daug metų :)

 2. Aš tau atsakysiu ko:) Susitiko du protai: vienas asilo kitas tigro. Asilas sako: i -a-i-a dirbu daug, valgau žolę, i- a . Tigras atsako: na tu ir asilas, argi žolė maistas? Mėsa reikia valgyti, be jos negyvensi.” Staiga šūvis ir tigras guli ištiestas. Atsiduso asilas: i – a, visi mirsime… tik vieni beauklėdami mane, o kiti tiesiog savo mirtimi… Kažin kiek man liko?

  p.s. gerai kad tigrą kažkas nušovė, nes kitaip jis būtų asilą suėdęs… tad saugokite savo energiją nuo auklėtojų, teigiančių, kad mėsa – negyvas kūnas yra … gyvųjų maistas.

 3. is vis nesinori su jais bendrauti kisa ta savo nuomone lyg jos kas klaustu. na valgote ir valgykite ta savo produkta ko prie musu lysti?

 4. jo, sutinku, tik gaila Naturalaus http://www.facebook.com/sveikata?v=wall&story_fbid=129020393802510&ref=notif&notif_t=share_reply
  žiūrėk kaip įsivažiavo koks tai mėsvalgis, sumaišė visų fiziologiją pagal savo kraujo sudėtį :) viena laimė kad mano saitas apsaugotas nuo visažinančių išmanytojų :)
  Kai man žmogus ima aiškinti kaip yra iš tikrųjų… suprantu kad laikas … varyk lauk :)

 5. net nenoriu dabar apie mėsą kalbėt, kai arbūzai atpigo!!! Valgau neatsivalgau :))

 6. jo :) pabendravus su jumis kaip ranka nueme :) visas mesas :) as ir anksciau buvau karta buves vegetaras
  prisipazinsiu vis dar suklumpu , taciau kai emiau atidziau ziurineti darosi aisku kas ta mesa.

 7. Tiksliai, o aš ir nepagalvojau…. maniau žmonės blūsta :) nuo kascio… o čia komercininkai mato mūmyse komersantus :) Be to sveikata.info yra nemokama tiems, kurie jau pamiršo kad mėsa yra valgoma… turiu minty florantiečiams, žmonėms sugebantiems paimti energiją ir augalų.

 8. tegul jie deda ka nori :)

  Cia gal „Krekenavos agrofirmos” ar „Klaipedos Maisto” vadybininkai jaudinas, kad per karscius mesos paklausa krito.

 9. Tadai, o kaip čia suprasti tu jau nebevalgai mėsos? :)Kaip supratau kol kas tik žiūri ką čia valgyti? :) :) :)

 10. facebook deda ant musu matomai mesa valgantys kitaip negali gyventi? turi butinai ikisti save tipo komentuoja :) kazi kodel zmones nenori taikos? gal tiesa kad mesa valgantys negali gyventi taikiai? imu tiketi tuo nes akivaizdu.

 11. nesupratau apie kokia tu cia daina, Tadai :))

 12. a matet kaip facebook vel kazkas varo savo daina?

 13. Ne, taip nera, Tadai, jeigu ilgesni laika pagyvensi naturaliai – be mirusio maisto, naturalionje busenoje – komforte :) tada taip nera. Man skanu vaisiai, pomidorai, ananasai bet del ju as neinu is proto, kaip mesavalgiai, jiems seiles issiskiria, negali isgyventi be mesos…. pas mane ir panasius i mane taip nera. Isijungia kazkoks naturalus harmoningas procesas, tu nemirsti nuo egzotikos :) Sutinku ir su Andrej, ziurint kuo gyveni :)

 14. Manau, kad daug kas priklauso nuo požiūrio. Jei gyveni tam, kad valgyt, o ne valgai tam kad gyvent, tada tiek mėsa, tiek vaisiai ir daržovės gali būti kaip narkotikas.

 15. Mėsa yra galingas narkotikas, todėl jis labai veikia smegenis tuo būdu, kad prašo dar ir dar
  Su tuo nesigincysiu , bet ar taip nera su visokiu maistu? ar taip nera su vaisiais darzovemis turiu minty kai valgai tik juos.?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+