Negyvas maistas pastovus žmogaus organizmo stresas.

Kiek galime išlaikyti bulves? Prie tinkamos temperatūros, galime išlaikyti pusę metų, kaip ir kitas daržoves ir netgi kai kuriuos vaisius. O kiek galima išlaikyti pupas, riešutus, grūdus? Daugelį metų. Senoviniame inde buvo rastas grūdas, kuriam buvo ne vienas tūkstantmetis. Šis grūdas sugebėjo sudygti. Visiems žinoma, kad keptos bulvės po kelių valandų genda netgi šaldytuve. Termiškai apdorotos daržovės, vaisiai ir uogos greitai genda, todėl juos būtina konservuoti arba užšaldyti. Termiškai apdoroti vaisiai ir daržovės, genda taip pat greitai, kaip ir ką tik užmušto gyvūno kūnas – mėsa.

Taip vyksta todėl, kad produktus užpuola „kapinių bakterijos“, kurių paskirtis naikinti mirusius organizmus, tiek gyvūnų, tiek augalų. Jos skaido mirusius audinius į dalis. Būtent „kapinių bakterijos“ yra mūsų pagrindiniai baisūs priešai, nes jie tampa ir mūsų pačių žudikais. Mūsų organizmuose, skaidydamos negyvą maistą, „kapinių bakterijos“ dauginasi ir tampa konkurentėmis sveikai organizmo florai. Taip pat kaip ir mėsa, negyvas augalinis maistas iššaukia padidėjusį kraujo rūgštingumą, apsinuodijimą nuodais, kurie atsiranda termiškai apdorojant produktus. Kaip ir mėsa, veikia kai kurių augalų narkotinis efektas: kava, arbata, šokoladas, duona, ryžiai, keptos bulvės ir cukrus. Pavyzdžiui be kavos, kai kurie žmonės prabusti nebegali, o be šokolado – užmigti.

Kas yra kava?

Tai 3 kart apdirbtas augalas: iš pradžių keptos, o paskui sutrintos, vėliau užvirtos kavos pupelės. Net bulvės, ypač po kepimo, iš pilno gyvybės energijos produkto, pavirsta kamšalu, kuris iššaukia priklausomybę. Gurmanas negali atsispirti kepto maisto kvapui. Dauguma termiškai apdorotų augalinių produktų iššaukia priklausomybę. Žmonėms labai sunku atsikratyti priklausomybės virtam maistui. Kelias dienas pavalgius žalią maistą, jie jaučia silpnumą, netgi šaltį, nes gyvas maistas jų organizmuose nepriimamas jų virškinimo bakterijų.

Rafinuoti produktai: cukrus, duona, makaronai, bandelės, konditerija labai nebegyvi produktai, jie užteršia organizmą. Aliejai, taip pat negyvas produktas, nes nuo medžių jie nevarvaJ Aliejaus gavimo būdas ir yra jo užmušimas.

Apie pieną, kalbat iš žaliavalgio pozicijų, galima paminėti, kad pienas ir jo produktai turi ne tokį didelį žudantį poveikį, kaip mėsa. Gyvulinis baltymas papuolęs į organizmą sukelia puvimą, maitina ligas, votis ir pan.

Įvertinkite tai, kad gyvūnus augina ant hormonų, įvairiausių priedų, kurie jų mėsą pripildo konservantais. Net dirbantis personalas dirba pačiomis kenksmingiausiomis sąlygomis, o ką bekalbėti apie tuos, kurie visą tai valgo? Pieną užmuša pasterizuodami.  Po to daro iš jo įvairiausius produktus į kuriuos jau deda visus įmanomus konservantus, priedus.

Konservantai

Konservantai – mirtis gyvybei. Mėsa, pienas, pūdami mūsų organizme, užmuša mūsų natūralią florą ir nuodija kūną. O dar konservantai! Ant jų laikosi visa maisto industrija. O dar dažikliai, skonių stiprikliai daro žmones priklausomais nuo stabilizatorių, saldiklių, tirštiklių ir kitų konservantų.

www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+