Orgazmas

Molis ir dantys

Stomatologai yra toli pažengę, bet ir kainos taip pat „toli“ pažengusios… O ką daryti mums, paprastiems žmonėms, kurių sugebėjimai neteikia politikų ar verslininkų atlyginimų? Kol dar neprivatizuota visa žemė, yra ir paprastiems žmonėms būdų, kaip nugalėti skausmą ar išspręsti sveikatos problemą motinos gamtos pagalba. Mes labai daug nežinome, galima pasakyti, nieko nežinome apie žmogaus ir gamtos santykį. Tačiau žinojo protėviai. Jie gi gyveno tada, kai neegzistavo stomatologai ir kiti mokslo žmonės.  Ir taip… ką gi mes turime gamtos vaistinėlėje? O gi molį…. Molio gydomosios savybės – beribės. Galima parašyti visą odę apie molį. Molis ir kosmetikoje girdėtas dalykas. Molis, gydo votis, o kompresams taip pat jums yra žinomas. Pakalbėsime apie molį dantims.

Molio rūšys

Kiekviena rūšis turi savo gydomąsias savybes. Molis yra natūralus adsorbentas ir antiseptikas. Vidiniam vartojimui labai svarbus molio skonis. Skanus baltasis molis, arba šviesusis. Pajūry, nubėgusios 5-7 metrų kopos atvėria geltoną molį. Skonis jo neitin malonus, nes pakliuva smėlio priemaišų. Paimtas iš gilesnės vietos visai kitokio skonio. Todėl skonį reikia atrasti … patiems. Molį galima nusipirkti ir vaistinėse, tik reikia vengti aromatizuoto, su priedais, molio. Liaudies medicinoje yra atvejų, kai molis per keturias paras išgydė sutinusią danteną, kurią žmogus jau ruošėsi operuoti. Sakoma, kad paradantozė, kariesas, jautri emalė, sutinimai ir kiti negalavimai, susiję su dantimis, gydomi vis taip pat.

Molis harmonijos subalansuotas pagrindinių mineralų šaltinis. Molyje daug kalcio. Šaukštelis molio 30min, prieš pusryčius aprūpina kalciu organizmą visai parai. Jeigu yra didelis dantų jautrumas, tai mėnesį vartojant molį, dingsta jautrumas ir galima laisvai gerti karštą ar šaltą gėrimą. Kilus dantų problemai, uždėtą molį reikia laikyti ilgesnį laiką. Todėl geriausia dėti molį nakčiai. Arbatinį šaukštelį, o reikalui esant ir valgomą šaukštą molio užpilti ant skaudančios vietos. Iki ryto jūs tą molį jau beveik… suvalgote. O per savaitę, liaudies medicina teigia, įmanoma panaikinti ir sudėtingą sutrikimą. Galima molį nežymiai pasūdyti. Tai dėl dantų mikrofloros sveikatos. Tačiau tai daryt geriau po ilgesnio molio naudojimo, kai dantys sustiprėja. Labai gerai padeda dantims „miręs“ vanduo, kitaip – negyvas vanduo. Jis gana greitai nuskausmina, matomai užmuša tai, kas sukelia skausmą. Paruošė © www.sveikata666.lt

1 Comment

  1. IS ties idomu!..reikes pabandyti,aplink mus cia molio pilna..neveltui sakoma-geriausi vaistai salia namu auga ar randasi..tik mes nieko neismanome…nes per mazai laiko skiriame savisvietai..o be reikalo!…dabar kai gresia atsiverti nervas…ir kaina uz vieno danties sutvarkyma 2200$….susimastau,kad reikia ieskoti alternatyvos profesionaliai stomatologijai…ir neabejoju,kad surasiu…pikis,svogunu lukstu uzpilas,ajarai..o dabar molis..dar pasta…druska su salto spaudimo aliejum..druska su medum…yra ka pasirinkti…ir kasdieninis masazas dantenu..butinas!

    Bukime sveiki ir dovanokime vieni kitiems siluma ir meile!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+